• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Potakówka

(1)
  • Dom Potakówka

    Potakówka

    • 229 900 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 555 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ W POTAKÓWCE 34 AR, DZIAŁKA Z DOMEM, BUDYNKIEM GOSPODARCZYM I PEŁNYMI MEDIAMI! IDEALNE MIEJSCE NA TWOJĄ OAZĘ SPOKOJU! Szukasz miejsca, które połączy spo...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Nowy energooszczędny dom - Tarnowiec ul.Księżycowa

    Tarnowiec

    • 549 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 575 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jesteśmy wyłącznym sprzedawcą inwestycji Osiedle Księżycowe.Tarnowiec, ul. Księżycowa120 m2 + 5 arów działkiMożliwość wykończenia pod kluczCena od 549 000 zł Przestrzeń dla Tw...

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Podniebyle

    • 270 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Tarnowiec

    • 169 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 939 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Drewniany dom w Żarnowcu
    1 / 16
    Drewniany dom w Żarnowcu

    Żarnowiec

    • 220 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Na sprzedaż dom jednorodzinny z pięknym widokiem

    Tarnowiec » ul. Wypoczynkowa

    • 1 020 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w malowniczej części Tarnowa – Marcince. Nieruchomość usytuowana jest na dużej działce o powierzchni 3200 m² z piękną ekspozycją n...

  • Dom drewniany z działką 30ar – Długie
    Dom drewniany z działką 30ar – Długie

    Długie

    • 109 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 1 212 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom z działką
    1 / 16
    Dom z działką

    Glinik Polski

    • 100 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z bala i dużą działką do remontu.Powieszchnia domu 100 m-2 działka ma 13,86 ar.W uroczej i spokojnej okolicy na Podkarpaciu.Miejscowość to Glinik Polski w niewielkiej odległoś...

  • Dom Długie gm. Zarszyn, Zagumnie
    1 / 15
    Dom Długie gm. Zarszyn, Zagumnie

    Długie

    • 850 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny wybudowany według projektu Archeon „Dom w Lukrecji”, położony na zadbanej, płaskiej działce o powierzchni 8,9 ara w miejscowości Długie k....

  • Dom Żarnowiec gm. Jedlicze,
    1 / 15
    Dom Żarnowiec gm. Jedlicze,

    Żarnowiec

    • 1 290 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 9 627 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjny dom jednorodzinny parterowy z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku, usytuowany na dużej, ogrodzonej działce. Nieruchomość zadba...

  • Dom Długie gm. Zarszyn, Sanocka
    1 / 7
    Dom Długie gm. Zarszyn, Sanocka

    Długie

    • 220 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż drewniany dom mieszkalny położony w miejscowości Długie przy ul. Sanockiej. Nieruchomość usytuowana jest na przestronnej działce o powierzchni około 18 arów i stanowi a...

  • Dom  gm. Zarszyn
    1 / 11
    Dom gm. Zarszyn

    Długie

    • 569 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 162 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży dom z dużym potencjałem położony w przepięknym miejscu, w jednej z miejscowości należących do gminy Zarszyn. Nieruchomość 2 kondygnacyjna z poddaszem nieuż...

  • Dom Jedlicze, Nad Skarpą
    Dom Jedlicze, Nad Skarpą

    Jedlicze

    • 299 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż nieruchomość zabudowana dwoma domami jednorodzinnymi, położona w miejscowości Jedlicze, powiat krośnieński. Okolica charakteryzuje się ciszą,...

  • Dom Tarnowiec

    Tarnowiec

    • 630 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Stwórz swój własny dom marzeń nowoczesny dom jednorodzinny w Tarnowcu! Oferujemy Państwu wyjątkową okazję nabycia nowoczesnego, przestronnego domu jednorodzinnego w malownicze...

  • Dom Tarnowiec

    Tarnowiec

    • 359 900 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM Z POTENCJAŁEM TARNOWIEC,DZIAŁKA 1,04 HA! Szukasz miejsca, gdzie można naprawdę odpocząć, żyć spokojnie i jednocześnie mieć ogromny potencjał do rozwoju? Ta nieruchomość w...

  • Dom Dobrucowa

    Dobrucowa

    • 169 900 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 428 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    MUROWANO-DREWNIANY BLIŹNIAK Z PIĘKNĄ, PRZESTRZENNĄ DZIAŁKĄ DOBRUCOWA, GM. TARNOWIEC! Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejsco...

  • Dom Piotrówka

    Piotrówka

    • 399 900 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 2 666 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy wolnostojący dom jednorodzinny, położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Piotrówka, gmina Jedlicze, powiat krośnieński - na dużej, regularnej działce...