• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy wolnostojące jednorodzinne Potakówka

(1)
  • Dom Potakówka

    Potakówka

    • 229 900 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 555 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ W POTAKÓWCE 34 AR, DZIAŁKA Z DOMEM, BUDYNKIEM GOSPODARCZYM I PEŁNYMI MEDIAMI! IDEALNE MIEJSCE NA TWOJĄ OAZĘ SPOKOJU! Szukasz miejsca, które połączy spo...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Żółków

    Żółków

    • 1 390 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 11 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    WYJĄTKOWA POSIADŁOŚĆ W SERCU NATURY DWA DOMY, GARAŻE, 52,5 AR ŻÓŁKÓW, GM. JASŁO! PRZESTRZEŃ, KTÓRA DAJE WOLNOŚĆ - DOMY, KTÓRE INSPIRUJĄ - MIEJSCE, KTÓRE POKOCHASZ Marzysz o...

  • Dom Warzyce

    Warzyce

    • 99 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 708 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOMEK Z BUDYNKAMI GOSPODARCZYMI BLISKO JASŁA!!! Do sprzedaży oferuję domek z budynkami gospodarczymi, usytuowany na działce o powierzchni 7,17 ara, w miejscowości WARZYCE, g...

  • Dom z działką
    1 / 16
    Dom z działką

    Glinik Polski

    • 100 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z bala i dużą działką do remontu.Powieszchnia domu 100 m-2 działka ma 13,86 ar.W uroczej i spokojnej okolicy na Podkarpaciu.Miejscowość to Glinik Polski w niewielkiej odległoś...

  • Dom 164m2 na sprzedaż – KROSNO /przedmieścia/.
    1 / 11
    Dom 164m2 na sprzedaż – KROSNO /przedmieścia/.

    Dobieszyn

    • 347 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 2 116 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny położony w bliskiej odległości od granic Krosna – administracyjnie w miejscowości Dobieszyn. Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 16...

  • Dom Tarnowiec

    Tarnowiec

    • 630 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Stwórz swój własny dom marzeń nowoczesny dom jednorodzinny w Tarnowcu! Oferujemy Państwu wyjątkową okazję nabycia nowoczesnego, przestronnego domu jednorodzinnego w malownicze...

  • Dom Szebnie

    Szebnie

    • 329 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 2 194 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM Z DUŻYM POTENCJAŁEM SZEBNIE, DZIAŁKA 19.50 AR! Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny, murowany, wybudowany w latach 70-tych XX wieku, położony na przestronnej, w cało...

  • Dom Nowy Glinik

    Nowy Glinik

    • 199 900 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 222 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    KLIMATYCZNY DOM Z OGRODEM W NOWYM GLINIKU IDEALNY DO ZAMIESZKANIA LUB JAKO INWESTYCJA! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej i zielonej miejscowości Nowy Glin...

  • Dom Roztoki

    Roztoki

    • 319 900 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 666 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jeśli marzysz o spokojnym miejscu do życia z dala od miejskiego zgiełku zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą! Na sprzedaż solidny, murowany dom jednorodzinny z bud...

  • Dom Żółków

    Żółków

    • 379 900 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 166 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość położona w Żółkowie, gm. Jasło, który idealnie może wpisać się w potrzeby 3-4 osobowej rodziny, szukającej idealnej przestrzeni do zam...

  • Dom Moderówka

    Moderówka

    • 249 900 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 499 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z potencjałem w Moderówce przestronny, funkcjonalny i pełen możliwości aranżacyjnych! Jeśli marzysz o własnym domu w cichej, spokojnej okolicy, gdzie masz pełną swobodę d...

  • Dom Żółków

    Żółków

    • 3 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom na wynajem Żółków, gm. Jasło Odstępne: 3000 zł/miesiąc + opłaty licznikowe (prąd, gaz, woda/kanalizacja, śmieci) Na ogrodzonej działce o lekkim spadku w kierunku zach...

  • Dom Warzyce

    Warzyce

    • 229 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWA CENA! Dom na sprzedaż Warzyce, gmina Jasło! Oferujemy Państwu interesującą nieruchomość położoną w spokojnej, malowniczej miejscowości podmiejskiej - Warzyce, zaledwie ki...