• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Wyszogrodem

(30)
  • Dom Sochaczew ul. Stefana Czarnieckiego

    Sochaczew » ul. Czarnieckiego

    • 779 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 194 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości na sprzedaż - domu wolnostojącego na działce o powierzchni 965 m2 w Sochaczewie przy ul. Czarnieckiego. Dom składa się z dwóch o...

  • Dom wolnostojący
    1 / 3
    Dom wolnostojący

    Młodzieszynek

    • 470 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 3 456 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bednarska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Nowy Secymin

    • 1 530 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 12 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Młodzieszyn ul. Dębowa

    Młodzieszyn » ul. Dębowa

    • 479 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 992 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży parterowego domu jednorodzinnego w stanie surowym otwartym, zlokalizowanego przy ulicy Dębowej w Młodzieszynie (na pograniczu Janowa...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Łazy

    • 6 800 000 zł cena
    • 363 m2 powierzchnia
    • 18 733 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    White Lion Investments
    Biuro nieruchomości

  • Siedlisko z wykończonym wnętrzem | 2,91 Ha |
    1 / 20
    Siedlisko z wykończonym wnętrzem | 2,91 Ha |

    Grabowiec

    • 399 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 325 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ALSER Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Sochaczew

    • 1 400 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PROSPER HOUSE
    Biuro nieruchomości

  • Dom jednorodzinny, parterowy, wolnostojący
    1 / 13
    Dom jednorodzinny, parterowy, wolnostojący

    Sochaczew

    • 520 000 zł cena
    • 222 m2 powierzchnia
    • 2 343 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Warszawski Pośrednik Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Strzyżew

    • 1 599 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 5 611 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Re/Max Smart
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam dom piętrowy wolnostojący

    Sochaczew

    • 650 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 6 191 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom piętrowy wolnostojący. Dom jest na spokojnym osiedlu. Możliwość podłączenia sieci gazowej. Kanalizacja podłączona.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Jesionka

    Jesionka

    • 1 599 000 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 7 014 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z ogrodem w Otulinie Kampinosu, gm. Czosnów, w miejscowości Jesionka. Do nieruchomości przynależy część gościnna z oddzielnym wejściem, własną kuchnią, łazienką oraz pokojem....

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Bieniewice

    • 1 495 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 9 116 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Aleksandrów

    • 990 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 6 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 4
    Dom bliźniak

    Bramki

    • 670 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 768 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PROPERCO SP. Z O.O. SP.K
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Bramki

    • 1 595 000 zł cena
    • 325 m2 powierzchnia
    • 4 908 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Family
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Bieniewice

    • 1 499 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 8 977 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Nowa Wieś

    • 790 000 zł cena
    • 268 m2 powierzchnia
    • 2 948 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Wykończony segment Nowa Wieś Komorów 4 pokoje
    Wykończony segment Nowa Wieś Komorów 4 pokoje

    Nowa Wieś

    • 1 790 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 12 606 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Nowa Wieś

    • 1 995 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 9 926 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kubiak Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Dębówka

    • 1 650 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 9 706 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Błonie-Wieś

    • 969 900 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 9 699 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom na sprzedaż w Brzozówce

    Brzozówka » ul. Tarnowska

    • 445 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 855 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

     Kupujący nie płaci prowizji! Dom na sprzedaż z dużym potencjałem blisko granicy Tarnowa. Dom znajduje się w Brzozówce przy ulice Tarnowskiej tuż obok drogi krajowej 73 (400 m...

  • Na sprzedaż dom w Brzozówce. Okazja!

    Brzozówka » ul. Warszawska

    • 299 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 246 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni 160 m² z dużym poddaszem oraz działką o powierzchni 6 arów. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowej, mniejszej działki z budynkiem gospoda...

  • Dom niedaleko PKP

    Bramki

    • 1 270 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 4 097 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z 2001r. o powierzchni 310m2 w tym garaż 60m2 wolnostojący na dwa stanowiska, za garażem jest drewutnia. Dom jest otoczony zielenią, obszar komunikacji jest wyłożony kostką, a...

  • Dom Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 795 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 116 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Biuro Nieruchomości "Aspect" w Wyszkowie poleca na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, zlokalizowaną w miejscowości Now...

  • Dom pod Warszawą w cenie kawalerki w Warszawie
    1 / 11
    Dom pod Warszawą w cenie kawalerki w Warszawie

    Dębówka

    • 730 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 3 687 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż niemal wykończony dom, w zabudowie bliźniaczej, stykający się z przemiłym sąsiadem jedynie ,,plecami”, o powierzchni użytkowej 158,9m2 + ok.40 mkw strychu do zagospodar...

  • Dom Bieniewice ul. Dobra

    Bieniewice » ul. Dobra

    • 897 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 7 353 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Nowoczesny, przestronny segment w Bieniewicach - gotowy do zamieszkania!Sprzedam dwukondygnacyjny segment o pow. użytkowej 122 m2 zbudowany w 2023 r. w Bieniewicach, w gminie Błoni...

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Jesionka

    • 975 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 4 925 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wigro Wiesław Groszyk
    Biuro nieruchomości

  • Jesionka gm. Wiskitki - nieduży dom na działce 1083 mkw
    1 / 16
    Jesionka gm. Wiskitki - nieduży dom na działce 1083 mkw

    Jesionka

    • 725 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 6 652 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecamy do sprzedania dom we wsi Jesionka gm. Wiskitki o pow. użytkowej 109 mkw , jednorodzinny, wolnostojący, bez podpiwniczenia, z powierzchnią strychową. Budynek ocieplony (...

  • Nowoczesny bliźniak z ogrodem Bramki gm. Błonie

    Bramki » ul. Familijna

    • 900 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 6 165 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bliźniaki Bramki Familijna – nowoczesny dom w zielonej enklawie, 20 minut od Warszawy Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży połówki bliźniaka w stanie deweloper...

  • Wyjątkowy dom 6 sypialni | Cisza i natura

    Nowa Wieś

    • 1 530 000 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Prestiżowy dom inwestycyjny | Cisza, przestrzeń i natura | 1000 m² działkiSą miejsca, w których naprawdę odpoczywa głowa.Ten dom j...

  • Dom w zabudowie szeregowej w Bieniewicach
    1 / 8
    Dom w zabudowie szeregowej w Bieniewicach

    Bieniewice

    • 639 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 129 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 70m2 zlokalizowany w miejscowości Bieniewice. Do lokalu przynależy miejsce parkingowe oraz ogród o powierzchni ok. 50m2. Cicha...

  • Dom w cenie mieszkania na sprzedaż w Brzozówce

    Brzozówka » ul. Tarnowska

    • 349 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 455 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny z dużym potencjałem aranżacyjnym, położony w miejscowości Brzozówka (ul. Tarnowska), tuż przy granicy Tarnowa. Nieruchomość zlokalizowana jest w spoko...

  • Na sprzedaż dom w Brzozówce, Lisia Góra

    Brzozówka » ul. Warszawska

    • 349 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż solidnie wybudowany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 120 m², położony na dużej działce o powierzchni 17 arów, w miejscowości Brzozówka (gmina Lisia Góra),...

  • Dom Wawrzyszew ul.

    Wawrzyszew

    • 1 200 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 12 122 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam przestronny, parterowy dom o pow. użytkowej 99,3 m2 na działce o pow. 1159 m2 w miejscowości Wawrzyszew, w gminie Błonie.Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem po...

  • Dom w pełni wykończony. Kampinos. Cybulice Duże.
    1 / 15
    Dom w pełni wykończony. Kampinos. Cybulice Duże.

    Cybulice

    • 1 624 500 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż wykończony i całkowicie wyposażony dom o powierzchni użytkowej 150,9 m2 + 20,2 m2 powierzchnia gospodarcza (garaż i kotłownia/spiżarnia) +...

  • Dom Bramki gm. Błonie
    1 / 2
    Dom Bramki gm. Błonie

    Bramki

    • 599 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 3 840 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Położony w Bramkach gm. Błonie dwukondygnacyjny dom jednorodzinny wybudowany na działce o powierzchni 1100m. Budowany wg projektu Agrobisp WB 3369. Murowany z cegły max. Parter w...

  • Bliźniak 182m2 z podwójnym garażem
    1 / 16
    Bliźniak 182m2 z podwójnym garażem

    Nowa Wieś

    • 1 549 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 8 511 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny budynek składający się z dwóch oddzielnych połówek bliźniaka. Na sprzedaży bliźniaki połączone tylko podwójnymi garażami. Wyjątkowe miejsce, spokojna okolica. Inwestycj...

  • Dom 5 pokoi blisko PKP, niski koszt utrzymania

    Bramki

    • 945 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 9 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ciekawa oferta sprzedaży domu w miejscowości Bramki, gmina Błonie.Nieruchomość położona jest w zadbanej i zagospodarowanej części miejscowości, przy asfaltowej ulicy gminnej z chod...

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Bieniewice

    • 549 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 7 130 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości