• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Szlichtyngową

(32)
  • Dom Wilków

    Wilków

    • 1 099 000 zł cena
    • 224 m2 powierzchnia
    • 4 907 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentujemy Państwu przestronny dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Wilków! [i]TYLKO U NAS![/i] Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy: - PARTER: przes...

  • Dom Wschowa,
    1 / 15
    Dom Wschowa,

    Wschowa

    • 1 399 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 7 904 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Wyobraź sobie poranki przy śpiewie ptaków, zapach świeżo skoszonej trawy i ciszę, którą przerywa tylko szum drzew... Właśnie tak...

  • Dom Wilków gm. Głogów, Głogowska
    1 / 15
    Dom Wilków gm. Głogów, Głogowska

    Wilków

    • 915 000 zł cena
    • 287 m2 powierzchnia
    • 3 189 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna z domem i warsztatem samochodowym przy DK12 - Wilków, gm. Głogów, powiat głogows...

  • Dom Wierzchownia gm. Pęcław,
    1 / 9
    Dom Wierzchownia gm. Pęcław,

    Wierzchownia

    • 179 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 1 989 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze 3-pokojowy dom wolnostojący, parter, Wierzchownia. Mieszkanie znajduje się w malowniczej miejscowości Wierzchownia w powiecie g...

  • Dom Jaczów gm. Jerzmanowa,
    1 / 13
    Dom Jaczów gm. Jerzmanowa,

    Jaczów

    • 999 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 995 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny, 5-pokojowy dom wolnostojący z dwustanowiskowym garażem i ogromnym ogrodem, położony w malowniczym Jaczowie przy jednej ze spokojnych, bocznych ulic. Nieruchomość znaj...

  • Dom Wilków gm. Głogów,
    1 / 16
    Dom Wilków gm. Głogów,

    Wilków

    • 849 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 5 698 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni około 149 m², położony w miejscowości Wilków, w gminie Głogów, zaledwie 10 km od Głog...

  • Dom Przybyszewo gm. Święciechowa,
    1 / 3
    Dom Przybyszewo gm. Święciechowa,

    Przybyszewo

    • 540 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 5 243 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom parterowy, jednorodzinny z przestronnym salonem z aneksem kuchennym oraz trzema sypialniami, usytuowany na niewielkiej, kameralnej uliczce w Przybyszewie. Duży, ustawny metraż...

  • Dom Jaczów gm. Jerzmanowa,
    1 / 5
    Dom Jaczów gm. Jerzmanowa,

    Jaczów

    • 579 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 4 258 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ostatni segment środkowy ! Ta inwestycja to idealna alternatywa dla osób, które w cenie mieszkania chcą mieć kawałek własnej zieleni oraz przestrzeń, którą ciężko uzyskać w mieszk...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Borek

    • 1 364 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 6 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WGN Nieruchomości Głogów
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 4
    Dom bliźniak

    Szczyglice

    • 499 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 5 198 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WGN Nieruchomości Głogów
    Biuro nieruchomości

  • Dom Grochowice gm. Kotla,
    1 / 12
    Dom Grochowice gm. Kotla,

    Grochowice

    • 380 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Cena do negocjacji. Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom z zabudowaniami gospodarczymi w miejscowości Grochowice gm. Kotla. Dom...

  • 1 / 3
    Sprzedam dom.

    Kowalewo

    • 350 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 3 646 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom i zabudowania gospodarcze na dużej działce. Cały teren przekształcony na budowlankę. Centralne ogrzewanie w budynku gospodarczym. Dwa garaże.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Trzebcz ul.

    Trzebcz

    • 2 949 000 zł cena
    • 232 m2 powierzchnia
    • 12 712 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Rezydencja w Otulinie Natury - 1,25 ha Prywatności pod PolkowicamiSzukasz azylu, który łączy bezkompromisowy komfort nowoczesnej willi z kojącą bliskością natury?Ta wyjątkowa posia...

  • Dom Sieroszowice gm. Radwanice,
    1 / 5
    Dom Sieroszowice gm. Radwanice,

    Sieroszowice

    • 2 499 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 1 666 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy Państwu zabytkowy XVIII wieczny Pałac w Sieroszowicach. Pałac wybudowany w 1798 roku, posiada ciekawe płaskorzeźby...

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Radwanice

    • 1 690 000 zł cena
    • 417 m2 powierzchnia
    • 4 053 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Świat Nieruchomości Oławska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Gaworzyce

    • 280 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 1 807 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom Lipno,
    1 / 2
    Dom Lipno,

    Lipno

    • 439 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 4 065 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowe Osiedle Domów Jednorodzinnych w Lipnie - Idealne Miejsce dla Twojej Rodziny Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowego osiedla domów jednorodzinnych, położonego w...

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Gaworzyce

    • 890 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 945 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Moskorzyn

    • 930 000 zł cena
    • 224 m2 powierzchnia
    • 4 152 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Dom Sobin ul. Gaikowa

    Sobin » ul. Gaikowa

    • 575 000 zł cena
    • 263 m2 powierzchnia
    • 2 187 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sobin: Nowoczesna Jaskółka 5 XL na działce 13 arów - Dom z potencjałem podziału i zysku!Szukasz nieruchomości, która jest czymś więcej niż tylko budynkiem? W Sobinie koło Polkowic...

  • Dom Radwanice,
    1 / 7
    Dom Radwanice,

    Radwanice

    • 299 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 997 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 300 m², położony w dogodnej lokalizacji, w otoczeniu pełnej infrastr...

  • Dom Gaworzyce,
    1 / 11
    Dom Gaworzyce,

    Gaworzyce

    • 319 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 798 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przestronny, 5-pokojowy dom wolnostojący z duszą i ogromnym potencjałem, zlokalizowany w malowniczej miejscowości Gaworzyce, w p...

  • Dom Wilkowice gm. Lipno,
    1 / 9
    Dom Wilkowice gm. Lipno,

    Wilkowice

    • 569 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 5 928 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesne lokale w zabudowie bliźniaczej - Wilkowice, Karolewko  | Pompa ciepła | Działki 340-370 m² | Stan deweloperski  Na sprzedaż dwa nowoczesne lokale mieszkalne w budynku...

  • sprzedam dom położony w Sobinie koło Polkowic
    1 / 14
    sprzedam dom położony w Sobinie koło Polkowic

    Sobin

    • 880 000 zł cena
    • 242 m2 powierzchnia
    • 3 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom o powierzchni mieszkalnej 121m2. W budynku znajdują się: #3 pokoje, #pomieszczenie gospodarcze, #łazienka -wyposażona w prysznic wc wanne umywalka #salon z anekse...

  • Dom Radwanice,
    1 / 15
    Dom Radwanice,

    Radwanice

    • 1 310 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 8 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Dom z dużą działką, laskiem i stawem - Radwanice, powiat polkowicki Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w Radwanicach,...

  • Dom Sucha Górna rynek pierwotny ul. Spokojna

    Sucha Górna » ul. Spokojna

    • 850 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz domu pod Polkowicami, gotowego do wykończenia bez budowy od zera?Ta oferta łączy spokój lokalizacji z szybkim dojazdem do miasta.Na sprzedaż dom jednorodzinny o pow. 100 m²...

  • Dom Wilkowice gm. Lipno,
    Dom Wilkowice gm. Lipno,

    Wilkowice

    • 469 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 5 651 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować nowy, dwukondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej w Wilkowicach. Nieruchomość zbudowana z najwyższej jakości materiałów! Budynek oddawany jest w wys...

  • Dom Lipno,
    1 / 7
    Dom Lipno,

    Lipno

    • 459 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 4 457 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Wilkowice gm. Lipno,
    1 / 2
    Dom Wilkowice gm. Lipno,

    Wilkowice

    • 549 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 5 180 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowej oferty domów w zabudowie bliźniaczej położonego w WILKOWICACH obok LESZNA. Te nowoczesne domy to idealne rozwiązanie dla osób c...

  • Dom Wilkowice gm. Lipno,
    1 / 4
    Dom Wilkowice gm. Lipno,

    Wilkowice

    • 499 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 5 092 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny dom typu czworak o powierzchni ok. 98 m², położony w spokojnej i zielonej miejscowości Wilkowice, zaledwie 8 km od centrum Leszna. Idealna propozycja dla rod...

  • Dom Wilkowice gm. Lipno,
    1 / 7
    Dom Wilkowice gm. Lipno,

    Wilkowice

    • 519 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 5 407 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie bliźniaczej - stan deweloperski podwyższony. Wilkowice, ul. Dębowa (przy ul. Szkolnej) Na sprzedaż nowoczesny lokal mieszkalny w domu w zabudowie bliźniaczej, poł...

  • Dom Lipno,
    1 / 3
    Dom Lipno,

    Lipno

    • 439 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 4 825 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna Oferta Sprzedaży: Domy w Lipnie Z przyjemnością przedstawiamy naszą najnowszą inwestycję - zespół budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w urokli...

  • Dom Lipno,
    1 / 3
    Dom Lipno,

    Lipno

    • 499 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 4 621 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Smyczyna gm. Lipno
    1 / 11
    Dom Smyczyna gm. Lipno

    Smyczyna

    • 2 780 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 13 239 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. [tel] Otoczenie nieruchomości: Nieruchomość położona jest w prestiżowej, zielonej części miejscowości Smyczyna, w bezpośrednim sąsiedztwie...

  • Dom Sucha Górna ul. Lipowa

    Sucha Górna » ul. Lipowa

    • 5 700 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowy dom 120 m² | 3 sypialnie | 2 łazienki | taras | ogrodzona działka | Sucha GórnaDo wynajęcia nowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 120 m², położony w spokojnej i kamera...

  • Dom Radwanice gm. Siechnice
    1 / 11
    Dom Radwanice gm. Siechnice

    Radwanice

    • 1 340 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 6 091 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opiekun oferty: Barbara Bober Tel.: [tel] *Cena podlega negocjacji Podstawowe informacje: Dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej 220 m2, na działce 1004 m2 w Radwanicach/ gmi...

  • Siedlisko 1,02 ha, stodoły, dom, fotowoltaika

    Sułów Mały

    • 449 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 871 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość siedliskowa położona w miejscowości Sułów Mały, w gminie Bojanowo – w spokojnym, wiejskim otoczeniu, na granicy Wielkopolski i Dolnego Śląska. To...

  • Dom Kromolin gm. Żukowice Szczepów
    1 / 7
    Dom Kromolin gm. Żukowice Szczepów

    Kromolin

    • 8 500 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 2 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż XVII-wieczny pałac zlokalizowany w Szczepowie na Dolnym Śląsku, na działce o pow. 28,3168 ha. Łączna powierzchnia użytkowa budynków to ok. 3000 m2. Na nieruchomość skł...

  • Przestronny dom + 0,9 ha działki Kliszów
    1 / 11
    Przestronny dom + 0,9 ha działki Kliszów

    Kliszów

    • 615 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 4 362 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: przestronny dom jednorodzinny w spokojnej okolicy – Kliszów Szukasz miejsca, które łączy komfort życia, dużą przestrzeń i potencjał do własnej aranżacji? Ta oferta mo...

  • Dom Krępa ul.

    Krępa

    • 555 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowa Oferta dla Rodzin i Miłośników Przyrody: Przytulny Dom w Krępie, gm. PrzemkówREZERWACJA.... Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu wolnostojącego...

  • Dom Wilkowice gm. Lipno,
    Dom Wilkowice gm. Lipno,

    Wilkowice

    • 810 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 4 970 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Powierzchnia całkowita: 163,76 m² użytkowa: 135,63 m² działka: 910 m² Na sprzedaż oferuję nowoczesny, wolnostojący dom jednorod...

  • Dom Radwanice ul. Starowiejska

    Radwanice » ul. Starowiejska

    • 298 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 3 426 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz nieruchomości, która dopasuje się do Twoich planów? Oferuję budynek o powierzchni 87,5 m na działce 400 m , położony w strategicznym punkcie Radwanic. Dzięki planowi...