• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Grodziszcze

(5)
  • Działka budowlana Grodziszcze gm. Świdnica

    Nowe

    Działka budowlana Grodziszcze gm. Świdnica

    Grodziszcze

    • 349 900 zł cena
    • 3 975 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż ok. 40 arowa działka znajdująca się w Grodziszczu! Działka jest zabudowana domem do rozbiórki. Dojazd z drogi asfaltowej. Działka posiada dostęp do prądu, kanalizacj...

  • Działka budowlana Grodziszcze gm. Świdnica
    1 / 3
    Działka budowlana Grodziszcze gm. Świdnica

    Grodziszcze

    • 120 000 zł cena
    • 886 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w miejscowości Grodziszcze! Działka o powierzchni ponad 8 arów! Media: energia elektryczna, woda i kanalizacja (kilkanaście metrów). POLECAM! Więcej...

  • Działka budowlana  gm. Świdnica, Lutomia Dolna
    1 / 3
    Działka budowlana gm. Świdnica, Lutomia Dolna

    Grodziszcze

    • 530 000 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Lutomi Dolnej Działka o powierzchni ok. 53 arów Działka oddalona od drogi głównej, położona w malowniczym i spokojnym miejscu. Działka w kształcie prostokąt...

  • Działka Grodziszcze

    Grodziszcze

    • 170 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o ciszy, przestrzeni i pięknym widoku za oknem, a jednocześnie zależy Ci na dobrym dojeździe do miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż atrakc...

  • Działka Grodziszcze

    Grodziszcze

    • 349 900 zł cena
    • 3 975 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż ok. 40 arowa działka znajdująca się w Grodziszczu! Działka jest zabudowana domem do rozbiórki. Dojazd z drogi asfaltowej. Działka posiada dostęp do prądu,...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Guzice ul.

    Guzice

    • 4 999 999 zł cena
    • 53 240 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Strategiczny teren 53 ha bezpośrednio przy S3 - kopalnia, zarybione stawy i potencjał farmy PVNa sprzedaż unikatowy kompleks gruntów o powierzchni 53,24 ha, zlokalizowany w miejsco...

  • Działka inwestycyjna Grodowiec gm. Grębocice,
    1 / 3
    Działka inwestycyjna Grodowiec gm. Grębocice,

    Grodowiec

    • 235 000 zł cena
    • 4 887 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 4 887 m², składająca się z dwóch działek budowlanych, położonych w malowniczym Grodowcu, zaledwie 7 km od Polkowic...

  • Działka siedliskowa Obiszów gm. Grębocice,
    1 / 4
    Działka siedliskowa Obiszów gm. Grębocice,

    Obiszów

    • 759 000 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Wyjątkowa działka siedliskowa o imponującej powierzchni, położona w malowniczej miejscowości Obiszów w powiecie polkowickim. Idealna przestrzeń pod budowę wymarzonego domu lub real...

  • Działka budowlana 29 ar z WZ- Bucze- Gmina Brzesko

    Bucze

    • 165 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o o powierzchni 29 arów, w msc. Mokrzyska- Bucze, gmina Brzesko.Wszystkie media dostępne na działce.Działka posiada wydane WZ.Bardzo atrakcy...

  • Działka Guzice ul.

    Guzice

    • 112 000 zł cena
    • 956 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 9,5 ara w Guzicach, pow. Polkowice. Ta wyjątkowa nieruchomość oferuje idealne miejsce do spełnienia marzeń o własnym domu lub rea...

  • Działka Przedmoście

    Przedmoście

    • 210 000 zł cena
    • 1 031 m2 powierzchnia
    • 204 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1031 m2 położona na lekko pochyłym terenie z widokiem na osiedle nowych domów jednorodzinnych. Uzbrojona w KS, Prąd, Wodę. Atrakcyjna lokalizacja z...