• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Szczecin +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Szczecinem

(42)
  • Dom jednorodziny o pow. 216, 6 pokoi

    Czarna Łąka

    • 999 999 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 4 630 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego domu jednorodzinnego znajdujący się w Czarnej Łące.Spokojna cicha okolica z pięknym krajobrazem 800 m2 do jeziora Dąbie. Szybk...

  • Dom w Mierzynie ul. Rolnicza

    Mierzyn

    • 890 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 6 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom idealny dla rodziny. Oferujemy Państwu domy w zabudowie bliźniaczej znajdujące się w Mierzynie na ul. Rolniczej . Domy budowane są na jednej ze ślepych uliczek, co sprawi...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Goleniów

    • 1 350 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 6 888 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KERNER NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 15
    Dom bliźniak

    Żarowo

    • 539 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 4 687 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Żarowo

    • 539 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 4 568 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Grzędzice

    • 1 250 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domy Na Wsi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Goleniów

    • 920 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KERNER NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom Kobylanka

    Kobylanka

    • 840 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim dojazdem do Szczecina? ta oferta jest dla ciebie.Nowoczesny bliźniak z funkcjonalnym rozkładem. Nieruchomość w stanie...

  • Dom Kobylanka

    Kobylanka

    • 840 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość w stanie deweloperskim położona w bardzo ładnej okolicy, blisko komunikacji z bardzo ładnym rozkładem. Na parterze przestronny pokój dzienny połączony z kuchnią ok 35m...

  • Dom z widokiem na Zalew Szczeciński
    1 / 14
    Dom z widokiem na Zalew Szczeciński

    Kopice

    • 425 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 3 936 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom podpiwniczony ogrzewany paliwem stałym z tarasem na piętrze z przepięknym widokiem na Zalew Szczeciński. Odległość do zalewu i małej mariny w Kopicach to zaledwie ok. 200 m, Ni...

  • Unikatowy dom łączący ekologię i świetny styl
    1 / 14
    Unikatowy dom łączący ekologię i świetny styl

    Goleniów

    • 2 500 000 zł cena
    • 217 m2 powierzchnia
    • 11 521 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy dom w Marszewie – Symbioza Natury, Designu i Ponadprzeciętnej Jakości Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący, wybudowany według indywidualnego projektu. To pro...

  • 1/6 udziału w nieruchomości zabudowanej - Drogoradz
    1/6 udziału w nieruchomości zabudowanej - Drogoradz

    Drogoradz

    • 25 900 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 292 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt LU1S/GUp-s/141/2024 syndyk masy upadłości sprzeda: udział w wysokości 1/6 części w prawie własności nieruchomości gruntowej...

  • Bliźniak w stanie deweloperskim - Białuń
    Bliźniak w stanie deweloperskim - Białuń

    Białuń

    • 680 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 4 595 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koszty pośrednictwa pokrywa strona sprzedająca. Cena obejmuje stan deweloperski jednego z ostatnich nowoczesnych domów na Osiedlu Harmonii. Dom znajduje się na funkcjonującym już...

  • Dom Kobylanka
    1 / 15
    Dom Kobylanka

    Kobylanka

    • 1 550 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 7 277 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twój przyszły dom w malowniczej Kobylance - przytulny i przestronny, czeka na adaptację! Jeśli marzysz o przestronnym i funkcjonalnym domu,w cichym i spokojnym miejscu,w miejscu...

  • Stepnica-blisko plaży-3 wejścia-garaż-ogród

    Stepnica » ul. Sikorskiego

    • 280 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 2 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym położone w urokliwej nadmorskiej miejscowości Stepnica ( woj. zachodniopomorskie) nad Zalewem Szczecińskim zaledwie kilka minut spac...

  • Bliźniak w stanie deweloperskim - Białuń
    1 / 15
    Bliźniak w stanie deweloperskim - Białuń

    Białuń

    • 829 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 5 602 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koszty pośrednictwa pokrywa strona sprzedająca. Atrakcyjna oferta jednego z ostatnich nowoczesnych domów na Osiedlu Harmonii. Dom znajduje się na funkcjonującym już od kilku lat...

  • Dom Żdżary gm. Goleniów
    1 / 9
    Dom Żdżary gm. Goleniów

    Żdżary

    • 739 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 390 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom parterowy na sprzedaż - Zdżary k. Goleniowa - 769 000 zł Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim położony w spokojnej miejscowości Zdżary...

  • Dom Kobylanka Sosnowe, Osiedle Sosnowe
    1 / 15
    Dom Kobylanka Sosnowe, Osiedle Sosnowe

    Kobylanka

    • 2 550 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 8 794 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom pod lasem w Kobylance w zabudowie jednorodzinnej przy ul. Osiedle Sosnowe. Dom zlokalizowany jest w kameralnej okolicy domów jednorodzinnych oraz lasu- wyjątkowa lo...

  • domek letniskowy
    1 / 3
    domek letniskowy

    Morzyczyn

    • 500 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Działka budowlana (342m2) z domkiem letniskowym (35m2) z drewna (z poł bala) oraz zadaszony taras (20m2) , podłączona kanalizacja, woda, prąd, wywóz odpadów przez Remondis + możliw...

  • Dom Kobylanka
    1 / 11
    Dom Kobylanka

    Kobylanka

    • 949 999 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 7 197 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu w spokojnej okolicy, blisko natury i z szybkim dojazdem do Szczecina? Mamy coś idealnego dla Ciebie! Prezentujemy nowy dom na sprzedaż w miejscowości Kobylanka, zaled...

  • Dom Przemocze gm. Maszewo
    1 / 11
    Dom Przemocze gm. Maszewo

    Przemocze

    • 699 999 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 5 304 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta sprzedaży domu w malowniczej miejscowości w zachodniopomorskim Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w spokojnej i urokliwej miejscowości, oddalonej:...

  • Dom Lubicz gm. Widuchowa
    1 / 15
    Dom Lubicz gm. Widuchowa

    Lubicz

    • 420 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SUPER OFERTA, NOWA NA RYNKU! W ofercie dom w zabudowie szeregowej, dwa poziomy, o łącznej powierzchni całkowitej 120 m2, w księdze wieczystej 66,50 m2, z tarasem, piwnicą i stryche...

  • Dom Kobylanka
    Dom Kobylanka

    Kobylanka

    • 2 200 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 8 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący budynek o powierzchni 250m2 otoczony piękną otuliną lasu i pól o powierzchni 3ha, w Kobylance, niedaleko Jeziora Miedwie. Na powierzchnię 3ha składa się:...

  • Piękny Dom przy lesie nad J.Miedwie.

    Jęczydół

    • 1 699 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 5 962 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy Dom pod Lasem – Jęczydół, blisko jeziora Miedwie Zapraszamy do odkrycia miejsca, gdzie nowoczesna architektura spotyka się z kojącym spokojem natury. Na sprzedaż oferuje...

  • Cichy dom wolnostojący przy lesie blisko Szczecina
    1 / 11
    Cichy dom wolnostojący przy lesie blisko Szczecina

    Bolechowo

    • 699 999 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 5 933 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący z 1930 roku, położony w Bolechowie gminie Goleniów, na działce 1057 m², z budynkiem gospodarczym i 3 garażami blaszanymi. Nieruchomość położona bezpośr...

  • Przestronny dom ze stawem-możliwa negocjacja ceny
    1 / 16
    Przestronny dom ze stawem-możliwa negocjacja ceny

    Goleniów

    • 1 280 000 zł cena
    • 251 m2 powierzchnia
    • 5 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CENA DOMU DO NEGOCJACJI! - prezentacja możliwa po wcześniejszej rezerwacji terminu! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 251 m², na działce 846...

  • 0% prowizji, nowy dom wolnostojący TYLKO 6 500/mkw
    1 / 13
    0% prowizji, nowy dom wolnostojący TYLKO 6 500/mkw

    Modrzewie

    • 999 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 6 092 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego domu wolnostojącego na kameralnym osiedlu w Modrzewiu. Promocja na pierwszy z 3 domów na tym osiedlu oferta 0% prowizji - wynagrodzenie...

  • Twój własny dom w cenie mieszkania .
    1 / 6
    Twój własny dom w cenie mieszkania .

    Żarowo

    • 615 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 5 395 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Twój własny dom w cenie mieszkania – cisza, spokój i komfort w Żarowie! Szukasz miejsca, gdzie naprawdę odpoczniesz od zgiełku miasta, a jednocześnie zainwestujesz w coś swojego?...

  • Dom z furtką do lasu na dużej działce 7241mkw!

    Motaniec

    • 1 849 000 zł cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 7 835 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Piękna posiadłość na działce 7241 mkw!!!Z możliwością wyodrębnienia działek na sprzedaż. Dom położony jest w spokojnej okolicy z furtką do lasu, otoczonej niską zabudową jednor...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Goleniów

    • 1 190 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 5 459 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KERNER NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Goleniów

    • 890 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KERNER NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Parterowy dom z pięknym ogrodem i wyjściem do lasu
    1 / 16
    Parterowy dom z pięknym ogrodem i wyjściem do lasu

    Kąty

    • 1 290 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 9 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam na Dzień Otwarty 16.05(sobota) Godzina 12:00-14:00 Prezentacja możliwa po wcześniejszej rezerwacji Nie czekaj i zadzwoń już dziś! ----------------------------------------...