• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Śremem

(44)
  • Dom Błociszewo gm. Śrem,
    1 / 15
    Dom Błociszewo gm. Śrem,

    Błociszewo

    • 715 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 4 441 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu świetną ofertę domu wolnostojącego wraz z budynkiem gospodarczym - garażem, zlokalizowanego w Błociszewie (...

  • Dom Mościszki gm. Krzywiń,
    1 / 9
    Dom Mościszki gm. Krzywiń,

    Mościszki

    • 1 350 000 zł cena
    • 211 m2 powierzchnia
    • 6 399 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Ten uroczy dom położony jest w malowniczej okolicy pomiędzy Cichowem a Mościszkami. Znajduje się zaledwie 400 metrów od jeziora...

  • Dom Zbrudzewo gm. Śrem,
    1 / 14
    Dom Zbrudzewo gm. Śrem,

    Zbrudzewo

    • 599 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 7 048 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiam Państwu na sprzedaż nową inwestycję domów w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej znajdujących się w miejscowości Zbrudzewo. Dokładnie w "starej" części Zbrudzewa - na...

  • Dom Błażejewo gm. Dolsk,
    1 / 15
    Dom Błażejewo gm. Dolsk,

    Błażejewo

    • 1 050 000 zł cena
    • 234 m2 powierzchnia
    • 4 488 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Świetna oferta - DWA domy, duża, zadbana działka i STAW !! Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę dwóch domów wolnostojących w...

  • Dom Ostrowieczno gm. Dolsk,
    1 / 15
    Dom Ostrowieczno gm. Dolsk,

    Ostrowieczno

    • 495 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 3 838 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z duszą na dużej działce - zalesiona granica, cisza i potencjał ! Oferuję na sprzedaż klimatyczny poniemiecki dom z historią, położony na przestronnej działce o powierzchni 16...

  • Dom Wieszczyczyn gm. Dolsk,
    1 / 15
    Dom Wieszczyczyn gm. Dolsk,

    Wieszczyczyn

    • 615 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 4 020 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż dom jednorodzinny z dużą działką i garażem - Wieszczyczyn ! Na sprzedaż dom wolnostojący położony w spokojnej miejs...

  • Dom Jerka gm. Krzywiń,
    1 / 7
    Dom Jerka gm. Krzywiń,

    Jerka

    • 590 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 4 470 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej z garażem, zlokalizowanego w spokojnej i kameralnej części miejscowości Jerka. Nieru...

  • Sprzedam  3 pokojowy dom w zabudowie szeregowej
    Sprzedam 3 pokojowy dom w zabudowie szeregowej

    Błażejewo

    • 525 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 7 095 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Jerka gm. Krzywiń,
    1 / 11
    Dom Jerka gm. Krzywiń,

    Jerka

    • 530 000 zł cena
    • 303 m2 powierzchnia
    • 1 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Zapraszamy do zapoznania się z propozycją domu  w miejscowości Jerka. Ta atrakcyjna nieruchomość składa się z sześciu przestron...

  • NOWA cena!!|Dom z OGRODEM|75m2|NOWOCZESNY!|

    Błażejewo

    • 710 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 9 862 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Wyjątkowy Dom na Sprzedaż w Błażejewie, Kórnik NOWE STANDARDY REKLAMY: oprócz tradycyjnych zdjęć: WIRTUALNY SPACER - [url] FILM - [url] WIĘCEJ ZDJĘĆ - [url] Oferujemy na...

  • Dom Żabno gm. Brodnica,
    1 / 15
    Dom Żabno gm. Brodnica,

    Żabno

    • 1 350 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 8 036 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę domu wolnostojącego zlokalizowanego w Żabnie (powiat śremski, Gmina Brodnica) Świetna lo...

  • Dom Krzywiń,
    Dom Krzywiń,

    Krzywiń

    • 485 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 3 850 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Parter: salon z aneksem kuchennym, trzy sypialnie, łazienka, kotłownia, wc, garaż w bryle budynku. Standard wykończenia: Ściany - porotherm; Podłogi - wylewka; Okna - PCV z roletam...

  • Dom Sprzedaż, Kórnik (GW) Czołowo

    Czołowo

    • 550 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 5 790 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ NA SPRZEDAŻ | STAN DEWELOPERSKI | CZOŁOWO KOŁO KÓRNIKA | 95,18 m2 | 5 POKOI | DZIAŁKA 127m2 | SPOKOJNA OKOLICA | NOWE STANDARDY REKLAMY: oprócz trady...

  • Dom z ogrodem i  podwójnym garażem.Pompa ciepła i fotowoltaika w cenie!
    1 / 17
    Dom z ogrodem i podwójnym garażem.Pompa ciepła i fotowoltaika w...

    Kórnik

    • 820 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 4 768 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PMG Investment
    Biuro nieruchomości

  • Kórnik (gw), Czołowo Dom na sprzedaż

    Czołowo

    • 550 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 5 790 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Wyjątkowy Dom na Sprzedaż w Błażejewie, Kórnik

    Błażejewo

    • 829 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 11 514 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy Dom na Sprzedaż w Błażejewie, Kórnik NOWE STANDARDY REKLAMY: oprócz tradycyjnych zdjęć: WIRTUALNY SPACER - [url] FILM - [url] WIĘCEJ ZDJĘĆ - [url] Oferujemy na s...

  • Dom na sprzedaż w Błażejewie obok Kórnika

    Błażejewo

    • 710 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 9 862 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

• Gotowy dom z urządzonym ogrodem!
    1 / 9
    Gotowy dom z urządzonym ogrodem!

    Kórnik

    • 835 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 8 790 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PMG Investment
    Biuro nieruchomości

  • Dom Krzywiń,
    Dom Krzywiń,

    Krzywiń

    • 585 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 3 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, parterowy dom wolnostojący położony w spokojnej, malowniczej okolicy, tuż przy lesie i jeziorze. Ten elegancki i przestronny dom to idealne miejsce...

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Krajkowo

    • 1 150 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 7 877 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości