• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Śremem

(44)
  • Dom Turew gm. Kościan, Szkolna
    Dom Turew gm. Kościan, Szkolna

    Turew

    • 889 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 5 736 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeśli szukasz miejsca, które daje przestrzeń, spokój i jakość życia, jakiej nie znajdziesz w mieście ten dom w Turwi jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. DOM 155 m funkcjonalne...

  • Dom Dolsk,
    Dom Dolsk,

    Dolsk

    • 585 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 313 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa świetna inwestycja w DOLSKU !! woj. wielkopolskie, powiat śremski                                  RUSZYŁA PRZEDSPRZEDAŻ !! Inwestycja przewiduje zarówno domy wolnostojące j...

  • 1 / 4
    Nieruchomość zabudowana - Zbrudzewo

    Zbrudzewo

    • 287 300 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 1 955 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OBWIESZCZENIE Syndyk masy ogłasza sprzedaż z wolnej ręki, w trybie ofertowego przetargu pisemnego, prawo własności do ½ części nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę nr 13...

  • Dom Dolsk,
    Dom Dolsk,

    Dolsk

    • 174 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 1 024 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Dom do kapitalnego remontu w raz z  budynkiem gospodarczym - Dolsk Na sprzedaż oferuję prawą połowę domu jednorodzinnego położo...

  • Dom Dolsk,
    1 / 2
    Dom Dolsk,

    Dolsk

    • 395 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 315 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa świetna inwestycja w DOLSKU !! woj. wielkopolskie, powiat śremski                                     RUSZYŁA PRZEDSPRZEDAŻ !! Inwestycja przewiduje zarówno domy wolnostoją...

  • Dom Błażejewo gm. Kórnik, Osiedle Przylesie
    1 / 16
    Dom Błażejewo gm. Kórnik, Osiedle Przylesie

    Błażejewo

    • 849 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 9 989 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ ZAREZERWOWANA . Posiadam inny szereg na tej samej ulicy, zapraszam do kontaktu. NA SPRZEDAŻ piękny sielankowy dom położony w miejscowości Błażejewo, w gminie Kórnik,...

  • Dom Pecna gm. Mosina, Daglezjowa
    1 / 7
    Dom Pecna gm. Mosina, Daglezjowa

    Pecna

    • 535 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 5 573 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz wymarzonej nieruchomości? Zależy Ci na dobrej lokalizacji, cenie i jakości? Ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliź...

  • Dom Jeziory Małe gm. Zaniemyśl,
    1 / 15
    Dom Jeziory Małe gm. Zaniemyśl,

    Jeziory Małe

    • 990 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 7 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Dom 131 m² z dużą działką 1031 m² - Jeziora Małe, gm. Zaniemyśl Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 131,1...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Zaniemyśl,
    1 / 15
    Dom Zaniemyśl,

    Zaniemyśl

    • 770 000 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 3 794 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę domu wolnostojącego, piętrowego z piwnicą i garażem położonego w centrum Zaniemyśla - pow...

  • Dom Książ Wielkopolski,
    1 / 15
    Dom Książ Wielkopolski,

    Książ Wielkopolski

    • 630 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 1 969 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż duża nieruchomość o szerokich możliwościach w Książu Wielkopolskim Nasze biuro oferuje dom jednorodzinny wolnostoją...

  • Dom Zbrudzewo gm. Śrem,
    Dom Zbrudzewo gm. Śrem,

    Zbrudzewo

    • 468 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 5 259 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Zbrudzewo k. Śremu  Dostępna PRAWA STRONA Przedstawiamy Państwu nową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie dwulokalowej, zlok...

  • Dom Kopyta gm. Brodnica,
    1 / 12
    Dom Kopyta gm. Brodnica,

    Kopyta

    • 850 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 3 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni ok. 1,8 ha (18 335 m²), w skład której wchodzą: ok. 0,5 ha części zabudowanej o...

  • Dom Jerka gm. Krzywiń,
    Dom Jerka gm. Krzywiń,

    Jerka

    • 430 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 5 811 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiam Państwu świetną ofertę domów w zabudowie bliźniaczej położonych w Jerce przy ul. Kościuszki / ul. Nowej. Nowa inwestycja !! Rozpoczęta sprzedaż !! Domy w trakcie b...

  • Dom Czempiń,
    1 / 2
    Dom Czempiń,

    Czempiń

    • 510 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 6 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiam Państwu świetną ofertę domów w zabudowie bliźniaczej położonych w Czempiniu przy ul. Słowackiego. Nowa inwestycja !!  Rozpoczęta sprzedaż !! Domy w trakcie budowy....

  • Tutaj może być Twój dom wypoczynkowy nad jeziorem
    Tutaj może być Twój dom wypoczynkowy nad jeziorem

    Kórnik

    • 2 990 000 zł cena
    • 398 m2 powierzchnia
    • 7 513 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Dom Jarosławki gm. Książ Wielkopolski,
    1 / 8
    Dom Jarosławki gm. Książ Wielkopolski,

    Jarosławki

    • 200 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Domek letniskowy - Jarosławki - między miejscowościami Śrem, a Książ Wlkp. Na sprzedaż - domek na skarpie o powierzchni użytkow...

  • Dom Zbrudzewo gm. Śrem,
    1 / 14
    Dom Zbrudzewo gm. Śrem,

    Zbrudzewo

    • 895 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 11 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę nowoczesnego domu wolnostojącego zlokalizowanego na nowym osiedlu w miejscowości Zbrudzew...

  • Dom Krzywiń,
    1 / 12
    Dom Krzywiń,

    Krzywiń

    • 350 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Szukasz własnego miejsca z potencjałem w spokojnej okolicy, a jednocześnie z dobrym dojazdem? Ta nieruchomość w Krzywiniu to dos...

  • Dom Kopaszewo gm. Krzywiń,
    1 / 13
    Dom Kopaszewo gm. Krzywiń,

    Kopaszewo

    • 469 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 5 212 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Drewniany dom w stylu westernowym - Kopaszewo, 91 m² Możliwość zamiany na mieszkanie w Lesznie lub Poznaniu. Ta wyjątkowa nieruc...

  • Dom Zbrudzewo gm. Śrem,
    1 / 14
    Dom Zbrudzewo gm. Śrem,

    Zbrudzewo

    • 449 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 355 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż bliźniak 48,20 m² z ogrodem - Zbrudzewo, powiat śremski Na sprzedaż przytulny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźni...