• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Pyrzycami

(9)
  • Warnice - Nowa cena domu w zabudowie parterowej
    1 / 16
    Warnice - Nowa cena domu w zabudowie parterowej

    Warnice

    • 820 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w miejscowości Warnice na trasie Stargard - Pyrzyce, woj Zachodniopomorskie. Dom w zabudowie parterowej o powierzchni 120 m2 jest usytuowany na działce o powierzchn...

  • Dom hala warsztat itd
    1 / 4
    Dom hala warsztat itd

    Kozielice

    • 1 500 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Mam do sprzedania dom300m hala 500m warsztat samochodowy 140m itd działka ogrodzona częściowo utwardzona,wioska gminna Szkoła, Kościół, Urząd Gminy ,Dino do S3 7 kilometrów 74-2...

  • Wolnostojący dom w gminie Przelewice
    1 / 16
    Wolnostojący dom w gminie Przelewice

    Płońsko

    • 265 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 1 559 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wolnostojący DOM w Płońsku, gminie Przelewice, województwie zachodniopomorskim. Przedwojenny parterowy dom z możliwością zagospodarowania poddasza (wys. ok.5,20 w najwyższym punkc...

  • Dom ,Hala Warsztat samochodowy
    1 / 11
    Dom ,Hala Warsztat samochodowy

    Kozielice

    • 1 500 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom 300m hala 500m warsztat samochodowy 140m 10 garaży po 15m działka ogrodzona częściowo utwardzona w razie pytań proszę dzwonić [tel] działka jest działką usługową .Jest...

  • Dom Warnice

    Warnice

    • 390 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 2 336 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący wraz z budynkiem gospodarczym w m. Warnice, gmina Dębno, powiat Myśliborski. Dom o powierzchni 167 m2 wraz z budynkiem gospodarczym oraz garażem. Dom...

  • Dom Kierzków

    Kierzków

    • 299 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 492 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa cena Na sprzedaż dom wolnostojący w m. Kierzków, gmina Myślibórz, woj.zachodniopomorskie. Dom do generalnego remontu. Dom o pow. około 120 m2. Dom składa się z : – przeds...

  • Dom Otanów

    Otanów

    • 290 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 3 373 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom poniemiecki w m. Otanów wraz budynkiem gospodarczym. Dom znajduje się na działce o pow. 8400 m2. Budynek gospodarczy do remontu. Piękna i malownicza okolica.! N...

  • Dom Kierzków

    Kierzków

    • 450 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący wraz z dwoma budynkami gospodarczymi w m. Kierzków, gmina Myślibórz, woj.zachodniopomorskie. Dom o pow. około 120 m2. Dom składa się z : - przedsionk...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Duża działka 9500m2 z domkiem i widokiem na las i jeziora
    1 / 7
    Duża działka 9500m2 z domkiem i widokiem na las i jeziora

    Skrzynka

    • 135 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży działka rolna z domkiem 0,95 ha nr. ew. działki 23 na której części dopuszczona jest zabudowa zagrodowa ok. 1400 m2. Nie trzeba być rolnikiem aby zakupić taką działkę....

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Osiedle domów jednorodzinnych, Myślibórz, od Dewelopera !!!

    Myślibórz

    • 658 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 5 264 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    UWAGA!!! ZOSTAŁY OSTATNIE 3 DOMY!!! Na sprzedaż nowoczesne domy wolnostojące z 2021r, z garażem połączonym z budynkiem. Inwestycje składa się z 6 domów jednorodzinnych (trzy s...

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Krzynka

    • 995 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 528 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Myślibórz

    • 999 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 4 758 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Trzęsacz

    • 2 050 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 10 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Świnoujście
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 15
    Dom bliźniak

    Żarowo

    • 539 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 4 687 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Żabnica

    • 900 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PRONOVO Kordus
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Żarowo

    • 539 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 4 568 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Grzędzice

    • 1 250 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domy Na Wsi
    Biuro nieruchomości

  • Dom Kruszwin

    Kruszwin

    • 2 395 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 10 887 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    IDEALNA NIERUCHOMOŚĆ NA AGROTURYSTYKĘ, PENSJONAT!!! NA SPRZEDAŻ DOM Z BEZPOŚREDNIM DOJŚCIEM DO JEZIORA MYŚLIBORSKIEGO Dom jednorodzinny, położony 6 km od Myśliborza, w m. KRUSZWI...

  • Dom Kobylanka

    Kobylanka

    • 840 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim dojazdem do Szczecina? ta oferta jest dla ciebie.Nowoczesny bliźniak z funkcjonalnym rozkładem. Nieruchomość w stanie...

  • Dom Kobylanka

    Kobylanka

    • 840 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość w stanie deweloperskim położona w bardzo ładnej okolicy, blisko komunikacji z bardzo ładnym rozkładem. Na parterze przestronny pokój dzienny połączony z kuchnią ok 35m...

  • Połowa bliźniaka niedaleko Dolic
    Połowa bliźniaka niedaleko Dolic

    Dolice

    • 200 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 1 942 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu na wsi? Mam idealną ofertę - TYLKO 200 TYSIĘCY za połowę bliźniaka o powierzchni 103 m2 i działki 835 m2!!! Spokojna wieś 7km od Dolic woj. zachodniopomorskie. Na pa...

  • Dom Kobylanka
    1 / 15
    Dom Kobylanka

    Kobylanka

    • 1 550 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 7 277 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twój przyszły dom w malowniczej Kobylance - przytulny i przestronny, czeka na adaptację! Jeśli marzysz o przestronnym i funkcjonalnym domu,w cichym i spokojnym miejscu,w miejscu...

  • Sprzedam dom letniskowy nad jeziorem Wełtyń k. Gryfina
    1 / 12
    Sprzedam dom letniskowy nad jeziorem Wełtyń k. Gryfina

    Wełtyń

    • 175 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 5 148 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opis Na sprzedaż dom letniskowy o łącznej powierzchni 34 m2. LOKALIZACJA: Domek drewniany zlokalizowany na terenie ośrodka stowarzyszenia „Rusałka” nad jeziorem Wełtyń. Dogodny doj...

  • 0% Sprzedam, nowy dom nad jeziorem Strzeszowskim
    1 / 9
    0% Sprzedam, nowy dom nad jeziorem Strzeszowskim

    Strzeszów

    • 559 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 3 702 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    0% Okazja, klient kupujący nie płaci prowizji pośrednikowi, wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Na sprzedaż, atrakcyjny nowy dom "Bursztyn GL315" w pięknej okolicy, nieda...

  • Dom Kobylanka Sosnowe, Osiedle Sosnowe
    1 / 15
    Dom Kobylanka Sosnowe, Osiedle Sosnowe

    Kobylanka

    • 2 550 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 8 794 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom pod lasem w Kobylance w zabudowie jednorodzinnej przy ul. Osiedle Sosnowe. Dom zlokalizowany jest w kameralnej okolicy domów jednorodzinnych oraz lasu- wyjątkowa lo...

  • domek letniskowy
    1 / 3
    domek letniskowy

    Morzyczyn

    • 500 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Działka budowlana (342m2) z domkiem letniskowym (35m2) z drewna (z poł bala) oraz zadaszony taras (20m2) , podłączona kanalizacja, woda, prąd, wywóz odpadów przez Remondis + możliw...

  • Dom Kobylanka
    1 / 11
    Dom Kobylanka

    Kobylanka

    • 949 999 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 7 197 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu w spokojnej okolicy, blisko natury i z szybkim dojazdem do Szczecina? Mamy coś idealnego dla Ciebie! Prezentujemy nowy dom na sprzedaż w miejscowości Kobylanka, zaled...

  • Dom Lubicz gm. Widuchowa
    1 / 15
    Dom Lubicz gm. Widuchowa

    Lubicz

    • 420 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SUPER OFERTA, NOWA NA RYNKU! W ofercie dom w zabudowie szeregowej, dwa poziomy, o łącznej powierzchni całkowitej 120 m2, w księdze wieczystej 66,50 m2, z tarasem, piwnicą i stryche...

  • Dom Kobylanka
    Dom Kobylanka

    Kobylanka

    • 2 200 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 8 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący budynek o powierzchni 250m2 otoczony piękną otuliną lasu i pól o powierzchni 3ha, w Kobylance, niedaleko Jeziora Miedwie. Na powierzchnię 3ha składa się:...

  • Piękny Dom przy lesie nad J.Miedwie.

    Jęczydół

    • 1 699 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 5 962 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy Dom pod Lasem – Jęczydół, blisko jeziora Miedwie Zapraszamy do odkrycia miejsca, gdzie nowoczesna architektura spotyka się z kojącym spokojem natury. Na sprzedaż oferuje...

  • Dom w cenie mieszkania
    1 / 13
    Dom w cenie mieszkania

    Lisie Pole

    • 720 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 539 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący na dużej działce 60a. Idealny dla rodziny z dziećmi (duże podwórko). Można też wykorzystać do prywatnej działalności. Dom przedziela korytarz, po lewej st...

  • Dom Kruszwin gm. Myślibórz
    1 / 15
    Dom Kruszwin gm. Myślibórz

    Kruszwin

    • 225 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 1 023 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wieś Kruszwin / Myślibórz / Pomorze Zachodnie Wyłącznie u Nas ! Przedwojenny Dom do kapitalnego remontu. Dom składa się z dwóch osobnych mieszkań. Jedno z mieszkań ma wejście o...

  • Twój własny dom w cenie mieszkania .
    1 / 6
    Twój własny dom w cenie mieszkania .

    Żarowo

    • 615 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 5 395 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Twój własny dom w cenie mieszkania – cisza, spokój i komfort w Żarowie! Szukasz miejsca, gdzie naprawdę odpoczniesz od zgiełku miasta, a jednocześnie zainwestujesz w coś swojego?...

  • Gotowy Dom z dużą działką 0,86 HA, 5 min od miasta
    1 / 16
    Gotowy Dom z dużą działką 0,86 HA, 5 min od miasta

    Gleźno

    • 690 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 4 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z dużą działką 0,86 ha, fotowoltaiką i szybkim dojazdem do Choszczna Gleźno spokojna, zielona miejscowość w gminie Choszczno, położona zaledwie 5 minut od miasta, z dostępem...

  • Dom z furtką do lasu na dużej działce 7241mkw!

    Motaniec

    • 1 849 000 zł cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 7 835 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Piękna posiadłość na działce 7241 mkw!!!Z możliwością wyodrębnienia działek na sprzedaż. Dom położony jest w spokojnej okolicy z furtką do lasu, otoczonej niską zabudową jednor...

  • Wolnostojący dom idealny pod działalność!
    1 / 16
    Wolnostojący dom idealny pod działalność!

    Widuchowa

    • 1 599 000 zł cena
    • 364 m2 powierzchnia
    • 4 393 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mamy dla Państwa ofertę sprzedaży domu wolnostojącego po generalnym remoncie w wysokim standardzie! Na całkowitą powierzchnię 364,44 m 2 wchodzi: PARTER -sklep wyposażony /w dalsz...

  • Na sprzedaż nowy dom w stylu dworkowym
    1 / 16
    Na sprzedaż nowy dom w stylu dworkowym

    Gleźno

    • 1 295 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 634 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nowo wybudowanego domu o powierzchni użytkowej 139,4 m², położonego na dużej działce o powierzchni 2607 m², w spokojnej i malowniczej okoli...

  • Dom na dużej działce do gruntownego remontu
    1 / 13
    Dom na dużej działce do gruntownego remontu

    Sulimierz

    • 330 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z potencjałem na dużej działce z dostępem do prywatnego jeziora – okolice Myśliborza Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej i spokojnej wsi w gminie Myślibó...

  • Piekny dom w dobrej cenie - Grzędzice
    1 / 16
    Piekny dom w dobrej cenie - Grzędzice

    Grzędzice

    • 660 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 6 535 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy Państwu wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, w wysokim standardzie deweloperskim. Dom jest zlokalizowany w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Grzędzic. Budynek po...