• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gliwice +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Nowym Sączem

(61)
  • Dom Wojnarowa gm. Korzenna
    1 / 15
    Dom Wojnarowa gm. Korzenna

    Wojnarowa

    • 540 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 2 466 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom jednorodzinny o pow. całkowitej 219,6m2 wraz z gruntem o pow. 1,09 ha położony w miejscowości Wojnarowa. Dom 3 kondygnacyjny: sutereny, wysoki parter, piętro. W...

  • Dom Mystków gm. Kamionka Wielka
    1 / 11
    Dom Mystków gm. Kamionka Wielka

    Mystków

    • 650 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 6 133 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWA INWESTYCJA- BUDOWA 3 DOMÓW JEDNORODZINNYCH!!! POZOSTAŁ JEDEN BUDYNEK!!! Do sprzedania dom jednorodzinny wolnostojący o pow. użytkowej 98,83m2 z działką o pow. ok. 3,5ar (12mx...

  • Dom Mystków gm. Kamionka Wielka
    1 / 15
    Dom Mystków gm. Kamionka Wielka

    Mystków

    • 825 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 6 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWA INWESTYCJA- DOM JEDNORODZINNY W STANIE DEWELOPERSKIM!!! Do sprzedania dom jednorodzinny wolnostojący o pow. użytkowej ok. 108m2 z działką o pow. ok. 5,75ar (23mx25m) położony...

  • Dom  gm. Stary Sącz
    1 / 4
    Dom gm. Stary Sącz

    Gołkowice Dolne

    • 660 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy dom w stanie deweloperskim Stary Sącz Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 110 m zlokalizowany w malowniczej części Starego Sącza, w otoczeniu gór i pięknych widoków. -...

  • Dom Szczereż

    Szczereż

    • 749 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 3 567 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom w miejscowości Szczereż gmina Łącko. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzykondygnacyjnego domu jednorodzinnego, z dużym, zadbanym ogrodem...

  • Nowy piękny dom z widokiem na góry, sauna, kominek,bania
    1 / 16
    Nowy piękny dom z widokiem na góry, sauna, kominek,bania

    Męcina

    • 1 250 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 7 353 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    WYJĄTKOWY DOM W BESKIDZIE WYSPOWYM – MĘCINA – STREFA RELAKSU, SAUNA, BANIA RUSKA I WIDOK NA GÓRY! Cena: 1 250 000 zł LOKALIZACJA: Męcina, gmina Limanowa, serce Beskidu Wyspowego....

  • Sprzedam dom
    1 / 10
    Sprzedam dom

    Paszyn

    • 600 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam.Mam na sprzedaż dom w miejscowości Paszyn koło Nowego Sącza gmina Chełmiec.Dom o powierzchni 150m2 a użytkowej ok 100m2 idealny dla rodziny.Nieruchomość z lat 90- tych,gotowy...

  • Siołkowa dom wolnostojący na sprzedaż, 685S/2026

    Siołkowa

    • 530 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni około 80 m², położony w miejscowości Siołkowa na 6-arowej działce. Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, zale...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom 100m2, działka 11 ar . gmina Gródek nad Dunajcem
    Dom 100m2, działka 11 ar . gmina Gródek nad Dunajcem

    Gródek nad Dunajcem

    • 335 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 350 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedaży: Budynek mieszkalny wolnostojący o pow. ponad 100m2. Działka o pow. 11 ar. Dojazd drogą gminną asfaltową. Lokalizacja: Rożnów , gmina Gródek nad Dunajcem....

  • BICZYCE VIEW - Widok, Prestiż i Komfort
    1 / 11
    BICZYCE VIEW - Widok, Prestiż i Komfort

    Biczyce Dolne

    • 665 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 8 210 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    BICZYCE VIEW: Ekskluzywne Domy w Zabudowie Szeregowej - Widok, Prestiż i Komfort! Lokalizacja: Biczyce Dolne k. Nowego Sącza Odkryj swoje nowe, wymarzone miejsce zamieszkania z z...

  • Dom Rożnów

    Rożnów

    • 235 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 350 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Urocze Gospodarstwo w Rudzie Kameralnej Dom z Bali ze Źródlaną Wodą - Twój Azyl wśród Lasów i Jezior Miejsce, gdzie cisza staje się codziennośc...

  • Domy na sprzedarz Paszyn
    1 / 5
    Domy na sprzedarz Paszyn

    Paszyn

    • 650 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 6 373 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam na sprzedarz 3 domy w stanie deweloperskim 1 dom 82m2 cena 580 tys 2 domy 102 m cena 650 tys Do każdego domu 5 ar dzialki domy Piekne widoki na Tatry i panoramę Nowego sac...

  • Dom Naszacowice

    Naszacowice

    • 530 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 7 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Drewniany dom z bali w sąsiedztwie lasu, las przynależy do nieruchomości Drzewostan - klon, jawor, wierzba Dom z bali drewnianych Powierzchnia użytkowa domu 47,9 m parter Wiatr...

  • Dom pod lasem z widokiem na Nowy Sącz
    1 / 15
    Dom pod lasem z widokiem na Nowy Sącz

    Chełmiec

    • 870 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 4 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom położony pod lasem w cichym i spokojnym miejscu, nadający się do prowadzenia działalności agroturystycznej. Dom położony jest w na granicy Nowego Sącza i Chełmca, blis...

  • Bliźniak na 6,5 arowej działce! Stary Sącz, Skrudzina
    1 / 16
    Bliźniak na 6,5 arowej działce! Stary Sącz, Skrudzina

    Stary Sącz

    • 750 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 5 396 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż idealna oferta! Dom w zabudowie bliźniaczej - Skrudzina, gm. Stary Sącz Szukasz miejsca pełnego zieleni, ciszy i prywatności? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! W miej...

  • Gospodarstwo rolne -Posadowa Mogilska
    1 / 5
    Gospodarstwo rolne -Posadowa Mogilska

    Posadowa Mogilska

    • 590 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    OFERTA BEZ POŚREDNIKÓW. NIE POSZUKUJEMY DO WSPÓŁPRACY BIUR NIERUCHOMOŚCI. Nieruchomość rolna w miejscowości Posadowa Mogilska, gmina Korzenna o powierzchni całkowitej 4,09 ha ,skł...

  • Dom Chomranice rynek pierwotny

    Chomranice

    • 769 000 zł cena
    • 248 m2 powierzchnia
    • 3 101 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Nowoczesny...

  • Dom Krużlowa Wyżna

    Krużlowa Wyżna

    • 960 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży nowoczesnego...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Olszanka

    • 395 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 2 439 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam dom w górach, z dużą widokową działką.
    1 / 12
    Sprzedam dom w górach, z dużą widokową działką.

    Siekierczyna

    • 950 000 zł cena
    • 238 m2 powierzchnia
    • 3 992 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Chcesz zamieszkać w pięknie położonej, spokojnej, górzystej miejscowości? Zamieszkać na stałe, lub mieć fantastyczne miejsce do spędzania weekendów i urlopów? Pragniesz mieć z okie...