• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Nową Rudą

(41)
  • dom do sprzedania

    Pieszyce

    • 500 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ładny domek fajnie wyglądający blisko lasy

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Przerzeczyn-Zdrój ul. Spacerowa

    Przerzeczyn-Zdrój » ul. Spacerowa

    • 850 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 6 440 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [i] Mamy Zaszczyt Zaprezentować uroczy dom znajdujący się w miejscowości Przerzeczyn-Zdrój przy ulicy Spacerowej. [/i] Dom Wybudowany w 2007r, składa się z parteru oraz poddasza...

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Trzebieszowice

    • 799 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości

  • Dom Marcinowice

    Marcinowice

    • 1 499 000 zł cena
    • 224 m2 powierzchnia
    • 6 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty - pięknego domu wolnostojącego, idealnego dla osób ceniących przestrzeń, komfort i bezpieczeństwo. Nieruchomość znajduje się na przestronne...

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Stara Bystrzyca

    • 239 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 1 272 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wójtowice

    • 999 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 11 225 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Wójtowice

    • 499 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 2 170 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Żelazno

    • 1 750 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 9 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Bojanice

    Bojanice

    • 1 580 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 8 682 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego , idealnego dla osób szukających spokoju i przestrzeni. Działka o powierzchni 5000m2 daje ogromne moż...

  • 1 / 4
    Dom Jabłów rynek pierwotny ul.

    Jabłów

    • 476 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 5 011 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dlaczego to czytasz? Czyż nie dlatego, że masz marzenia? Czy to nie jest dobry moment, aby zacząć myśleć o sobie i je realizować? Masz jedno życie! Omega Estate oferuje do zakupu d...

  • Dom Bojanice

    Bojanice

    • 1 580 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 8 682 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom położony w otoczeniu zieleni i lasu - idealny dla osób ceniących sobie komfort oraz życie zgodnie z naturą! [i]Istnieje możliwość zakupu większej powierzchni działki![/i]...

  • Dom Tomkowa

    Tomkowa

    • 684 900 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 5 661 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferta dewelopera prowizja 0 % Nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Tomkowej. Dom o powierzchni użytkowej 120 m2. Dom został podzielony na strefę dzien...

  • Dom Marcinowice

    Marcinowice

    • 1 221 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 8 913 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Komfortowy dom parterowy położony w Marcinowicach! Na powierzchnię domu składa się przestronny salon z wyjściem na taras i do ogrodu, otwarta kuchnia, trzy sypialnie oraz...

  • Dom Milikowice

    Milikowice

    • 1 250 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 8 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Elegancki, komfortowo urządzony dom położony nieopodal Świdnicy - Milikowice! Wnętrze domu zostało zaprojektowane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Dom wykończony m...

  • Dom Tomkowa

    Tomkowa

    • 945 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 6 473 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący położony pod samą Świdnicą! Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy. Na parterze znajduje się przestronny salon z jadalnią oraz wyjściem na taras i do o...

  • Dom Marcinowice ul. okolice

    Marcinowice

    • 1 491 000 zł cena
    • 224 m2 powierzchnia
    • 6 657 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przestronny dom wolnostojący z użytkowym poddaszem w bliskiej okolicy Świdnicy - Marcinowice ! Na parterze domu znajduje duży salon z wyjściem na taras (przestrzeń wizu...

  • Dom Milikowice

    Milikowice

    • 799 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 5 057 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w Milikowicach zaledwie 5,5 km od Świdnicy. To idealna propozycja dla osób ceniących...

  • Dom Jabłów gm. Stare Bogaczowice,
    1 / 6
    Dom Jabłów gm. Stare Bogaczowice,

    Jabłów

    • 520 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ STAN SUROWY ZAMKNIĘTY JABŁÓW/BOGUSZÓW GORCE Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży domu w stanie surowym zamkniętym w zabudowie bliźniacz...

  • Sprzedam dom
    1 / 16
    Sprzedam dom

    Chełmsko Śląskie

    • 720 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam atrakcyjny dom , . o powierzchni 100 m2 posadowiony na działce 405m2. Dom jest wykonany oraz urządzony funkcjonalnie po gruntownym remoncie zakończonym z końcem 2024 roku....

  • Dom Marcinowice, gmina Marcinowice
    1 / 7
    Dom Marcinowice, gmina Marcinowice

    Marcinowice

    • 1 690 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 13 413 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny, luksusowy dom parterowy z widokiem na Ślężę - położony w gminie Marcinowice !!! na pięknej dużej działce! Dom o funkcjonalnym rozkładzie, wyposażony w panoramiczne okn...

  • Na sprzedaż dom wraz z polem ornym Piotrowice
    1 / 7
    Na sprzedaż dom wraz z polem ornym Piotrowice

    Piotrowice Polskie

    • 368 543 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 686 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom wraz z dwiema działkami położony w uroczej miejscowości Piotrowice Polskie , oddalone ok. 9 km od Ząbkowic Śląskich. Dom o powierzchni ok. 10...

  • Na sprzedaż dom wolnostojący Marcinów
    1 / 16
    Na sprzedaż dom wolnostojący Marcinów

    Marcinów

    • 1 200 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa rezydencja w sercu Kotliny Kłodzkiej — 67 arów prywatności, przestrzeni i komfortu Zapraszamy do odkrycia niepowtarzalnej nieruchomości położonej w malowniczej miejscowoś...

  • Dom Stary wielisław
    1 / 9
    Dom Stary wielisław

    Stary Wielisław

    • 950 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 4 319 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom parterowy z poddaszem użytkowym w stanie surowym zamkniętym , położony w miejscowości Stary Wielisław . Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy z pięknym widok...

  • Dom Struga gm. Stare Bogaczowice, Herbowa
    1 / 15
    Dom Struga gm. Stare Bogaczowice, Herbowa

    Struga

    • 870 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 4 485 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    194 metry kwadratowe przestrzeni, gdzie każdy znajdzie swoje miejsce. 3 sypialnie, 2 łazienki, bardzo duży salon z aneksem kuchennym brzmi ciekawie ????Zapoznaj się z ofertą sprzed...

  • Dom Marcinowice, Wirki
    1 / 15
    Dom Marcinowice, Wirki

    Marcinowice

    • 850 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ WIRKI | BLISKO ŚWIDNICY I GÓRY ŚLĘŻY Oferujemy do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Wirki, na skraju wsi, w cich...

  • Dom Kocioł

    Kocioł

    • 1 299 000 zł cena
    • 343 m2 powierzchnia
    • 3 788 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania urokliwy WOLNO STOJĄCY DOM Z BALI usytuowany na dużej działce, bezpośrednio pod lasem, Kocioł , gm. Lewin Kłodzki, powiat kłodzki, 34 km od Kłodzka, 17 km do Zieleń...

  • Dom Milikowice gm. Jaworzyna Śląska, Milikowice
    Dom Milikowice gm. Jaworzyna Śląska, Milikowice

    Milikowice

    • 1 170 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 8 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom Zarezerwowany Komfortowy dom jednorodzinny o wysokim standardzie wykończenia, położony w cichej i spokojnej lokalizacji. Dom wykończony materiałami wysokiej jakości - gotowy...

  • Dom Milikowice gm. Świdnica, Milikowice
    Dom Milikowice gm. Świdnica, Milikowice

    Milikowice

    • 350 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Połowa domu na dużej działce - Milikowice! Dom wymaga kapitalnego remontu, daje duże możliwości adaptacyjne. Na powierzchnię domu składają się trzy poziomy: - parter - część go...

  • Dom Tąpadła

    Tąpadła

    • 475 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 4 847 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Tąpadła przy Masywie Ślęży, otoczona lasami. To miejsce zachwyca ciszą , spokojem i bliskością natury-...

  • Na sprzedaż dom w Trzebieszowicach
    1 / 11
    Na sprzedaż dom w Trzebieszowicach

    Trzebieszowice

    • 550 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: klimatyczny dom z dużą działką – Trzebieszowice k. Lądek-Zdrój Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Trzebieszowice, w bezpośredn...

  • Dom Marcinowice, okolice
    Dom Marcinowice, okolice

    Marcinowice

    • 1 490 000 zł cena
    • 224 m2 powierzchnia
    • 6 652 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny dom wolnostojący z użytkowym poddaszem w bliskiej okolicy Świdnicy - Marcinowice ! Na parterze domu znajduje duży salon z wyjściem na taras (przestrzeń wizualnie podz...