• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Mławą

(5)
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Stara Otocznia

    • 435 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 4 066 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam dom
    1 / 8
    Sprzedam dom

    Szkudaj

    • 260 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Nieruchomość o powierzchni 0.1946ha zabudowana budynkiem mieszkalnym szeregowym. Pozostałe części budynku znajdują się na sąsiednich działkach. Działka własnościowa. Dom składa się...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Iłowo-Osada

    • 800 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Iłowo-Osada

    • 305 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 3 911 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nidzica
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Nowa Wieś Wielka

    • 1 300 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 6 468 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Ciechanów

    • 890 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 945 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Ciechanów
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Ciechanów

    • 699 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 2 411 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Ciechanów
    Biuro nieruchomości

  • Dom Dziurdziewo

    Dziurdziewo

    • 399 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 2 660 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Chata w Kwadracie z przyjemnością przedstawia Państwu ofertę sprzedaży domu wielkości ok 150 m 2 z działką o powierzchni ponad 2800 m2 , położonego we wsi Dziurdziewo. Nieruc...

  • Zadbany dom, pensjonat w Kołobrzegu blisko plaży!

    Grzybowo » ul. Nadmorska

    • 1 543 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 5 935 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość z ogromnym potencjałem dla rodziny lub na prowadzenie dochodowego interesu ( w pełni przygotowany do tego celu ) w zacisznym miejscu blisko plaży w Kołobrzegu. Tak usy...

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Klęczkowo

    • 490 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 267 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Zeńbok

    • 290 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 2 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Ciechanów
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Gródki

    • 1 290 000 zł cena
    • 542 m2 powierzchnia
    • 2 381 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nidzica
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Unierzyż

    • 350 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 795 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • 2/3 udziałów w domie jednorodzinnym 100m2 + działka 5 arów!
    1 / 3
    2/3 udziałów w domie jednorodzinnym 100m2 + działka 5 arów!

    Strzegowo

    • 260 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję do sprzedaży 2/3 udziałów we własności domu jednorodzinnego o powierzchni 100m2 z działką 5 arów (500 m2). Położony w spokojnej okolicy z dala od zgiełku i hałasu w Strzego...

  • Dom Sławkowo

    Sławkowo

    • 299 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 3 052 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Marzy Ci się własne urokliwie siedlisko? Jeżeli tak, to znam miejsce, które będzie dla Ciebie oazą spokoju i relaksu . Gwarantuję miejsce w którym zaznasz ciszy i spok...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Stare Dłutowo

    • 360 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 4 236 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nidzica
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Gnojno

    • 319 000 zł cena
    • 258 m2 powierzchnia
    • 1 237 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nidzica
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Litwinki

    • 690 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 7 114 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nidzica
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Szczepkowo Borowe

    • 105 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 050 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nidzica
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kozłowo

    • 510 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 1 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nidzica
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Dźwierzno

    • 410 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 3 254 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGENCJA NIERUCHOMOŚCI PASJA
    Biuro nieruchomości

  • Dom dwurodzinny | Sprzedaż | Ciechanów - Śmiecin

    Ciechanów » ul. Widna

    • 750 000 zł cena
    • 334 m2 powierzchnia
    • 2 246 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dom dwurodzinny znajdujący się w Ciechanowie przy ul. Widnej. Nieruchomość o powierzchni całkowitej około 334,7 m2, posadowiona na działce o powierzchni 788 m...

  • Rezerwacja | Dom jednorodzinny | Sprzedaż | 60 m2

    Ciechanów

    • 450 000 zł cena
    • 1 940 m2 powierzchnia
    • 232 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dom znajdujący się na przy ulicy Kwiatowej.Nieruchomość o powierzchni użytkowej około 60 m2 bez garażu blaszanego, posadowiona na działce nr 13/32 i 13/21 o ł...

  • Dom | Sprzedaż | 150 m2 | Regimin

    Regimin » ul. Mościckiego

    • 565 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 767 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny znajdujący się w Regiminie przy ul. Ignacego Mościckiego 46. Nieruchomość o powierzchni użytkowej około 150 m2, posadowiona na działce nr 2...

  • Syndyk sprzeda nieruchomość handlowo-usługowo-mieszkalną
    1 / 6
    Syndyk sprzeda nieruchomość handlowo-usługowo-mieszkalną

    Niestum

    • 415 746 zł cena
    • 456 m2 powierzchnia
    • 912 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, w postępowaniu upadłościowym, sygn. akt PL1P/GUp-s/290/2025 ogłasza V konkurs ofert na sprzedaż praw...

  • Sprzedam dom
    1 / 4
    Sprzedam dom

    Romany-Janowięta

    • 360 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sorzedam duzy dom połozony 9 km od Przasnysza. Około 100 metrów od drogi krajowej trasa między Przasnysz -Chorzele.Posesja prawie w calosci ogrodzona siatka ocynkowana na fundamen...

  • Dom | Sprzedaż | 95 m2 | Lekowo gm. Regimin

    Lekowo

    • 399 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 4 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi położony w miejscowości Lekowo, gmina Regimin. Nieruchomość mieszkalna o powierzchni użytkowej ok. 95 m2, wybudowana w...

  • Budynek wielorodzinny | 4 mieszkania | Sprzedaż

    Ciechanów » ul. Płońska

    • 699 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym składającym się z 4 odrębnych mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej około 170 m2 wraz z budynkami gospodarczy...

  • Ekskluzywny dom do wykończenia 1,5 km od Bałtyku!

    Grzybowo

    • 979 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 916 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ekskluzywny dom do wykończenia w Grzybowie na pięknej działce! Grzybowo, gm. Kołobrzeg – 1,5 km od plaży Bałtyku!Szukasz prawdziwej enklawy? Otoczenie zieleni, lasów, cisza i codzi...

  • Syndyk sprzeda dom jednorodzinny
    1 / 2
    Syndyk sprzeda dom jednorodzinny

    Kliczewo Małe

    • 369 600 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 1 422 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Jarosława Piotrowicza – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, w postępowaniu upadłościowym, sygn. akt PL1P/GUp/3/2024 ogłasza IV konkurs o...

  • Syndyk sprzeda dom wraz z gruntem
    1 / 5
    Syndyk sprzeda dom wraz z gruntem

    Szreńsk

    • 250 131 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 1 925 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Ewy Kobylińskiej – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, w postępowaniu upadłościowym, sygn. akt PL1P/GUp-s/310/2025 ogłasza I konkurs ofe...

  • Dom Jastrzębiec ul.

    Jastrzębiec

    • 1 090 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 4 955 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Solidny dwurodzinny dom czeka na nowych właścicieli.Bliskość Warszawy oraz Zalesia Dolnego, czynią tą nieruchomość wyjątkowo atrakcyjną.Dzięki wkomponowanej klatce schodowej na dwó...

  • Zamienię lub sprzedam dom blisko Pkp na siedlisko na wsi.
    1 / 7
    Zamienię lub sprzedam dom blisko Pkp na siedlisko na wsi.

    Ciechanów

    • 320 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zamienię lub sprzedam dom w Ciechanowie na siedlisko lub dom na wsi.Dom znajduje się blisko stacji PKP-Ciechanów Przemysłowy -700m. Do Warszawy Choszczówki około 50 min pociągiem...

  • Wyjątkowy dom na sprzedaż w Regiminie
    1 / 2
    Wyjątkowy dom na sprzedaż w Regiminie

    Regimin

    • 990 000 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż atrakcyjny starannie zaprojektowany dom jednorodzinny o powierzchni 216,8 m², położony w spokojnej i zielonej części Regimina na działce o powierzchni 960 m2. N...

  • Sprzedam posiadłość w centrum Ciechanowa
    1 / 8

    Nowe

    Sprzedam posiadłość w centrum Ciechanowa

    Ciechanów

    • 500 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam posiadłość o powierzchni ok. 350 M2 w centrum Ciechanowa przy ul. Nowozagumiennej. W skład posiadłości wchodzi 1/2 domu parterowego (bliźniaka), garaż, 2 pomieszczenia gos...