• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Białystok
  • Jantar
  • Siewierz
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Lęborkiem

(12)
  • Dom Cewice ul. Wrzosowa

    Cewice » ul. Wrzosowa

    • 559 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 993 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCIATUTY  NIERUCHOMOŚCI - Działki położone na wzniesieniu, z pięknym widokiem na okolicę- Działka graniczy z lasem - Spokojna i z...

  • Dom Nowa Wieś Lęborska rynek pierwotny ul. Dworcowa

    Nowa Wieś Lęborska » ul. Dworcowa

    • 499 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 4 753 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    MAMY DO ZAPROPONOWANIA 3 NOWOCZESNE DOMY W STANIE DEWELOPERSKIM - W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ. KAŻDY DOM MA TAKI SAM WYMAR I CENĘ. DO WYBORU JEST ROZMIAR DZIAŁKI (każda działka ma oddzi...

  • Dom Pałubice ul.

    Pałubice

    • 999 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 7 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowy dom w sercu lasu blisko jezioroWyobraź sobie poranek, kiedy budzi Cię śpiew ptaków, a pierwszą kawę pijesz na tarasie, patrząc na kołyszące się drzewa prywatnego lasu. W...

  • Dom Skrzeszewo Żukowskie ul. Cytrynowa

    Skrzeszewo » ul. Cytrynowa

    • 1 100 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 13 925 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż komfortowy, umeblowany dom parterowy z nieużytkowym poddaszem, zbudowany w technologii szkieletowej z wysokiej jakości czterostronnie struganego drewna SODRA sprowadzan...

  • za darmo !!!Domek108m2 Fiat Freemont Sprzedam działka2003m2
    1 / 10
    za darmo !!!Domek108m2 Fiat Freemont Sprzedam działka2003m2

    Chmieleniec

    • 650 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 6 019 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Domek do 108 m2 z poddaszem użytkowym i sztychem małym w systemie kontenero-kanadyjskim ocieplony styropian 16 grafit + wełna , za darmo !!! Pompa ciepła Nowa za parę dni fotowolta...

  • Dom Strzebielino ul.

    Strzebielino

    • 592 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 6 041 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    NOWY DOM Z GARAŻEM IDEALNY DLA RODZINY Z DZIEĆMIAKTUALNIE STAN DEWELOPERSKI GOTOWY DO WYKOŃCZENIA Z PIECEM GAZOWYMKAMERALNA SPOKOJNA OKOLICA DOMKÓW JEDNORODZINNYCHL O K A L I Z A C...

  • Dom Potęgowo ul.

    Potęgowo

    • 17 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TAKA OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE - NIE PRZEGAP JEJ !!!JEŚLI SZUKASZ NA WYNAJEM MIEJSCA DO MIESZKANIA I PROWADZENIA WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ - TO DOBRZE TRAFIŁEŚ - OFERTA...

  • Dom Potęgowo Osowa ul.

    Potęgowo

    • 2 850 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SZUKASZ MIEJSCA DO PROWADZENIA FIRMY I MIESZKANIE MIĘDZY SŁUPSKIEM A LĘBORKIEM TO NIE PRZEGAP TEJ OFERTY TAKA OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZEJEŚLI SZUKASZ MIEJSCA DO ZAMIESZKANIA I PR...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Potęgowo

    • 399 900 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 2 877 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami Kancelaria WGN Przedstawicielstwo w Słupsku
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Załakowo

    • 550 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 822 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący z przestronną działką 700 m2
    1 / 14
    Dom wolnostojący z przestronną działką 700 m2

    Bożepole Wielkie

    • 480 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 3 138 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom do wykończenia z gotowym mieszkaniem
    1 / 20
    Dom do wykończenia z gotowym mieszkaniem

    Linia

    • 1 099 000 zł cena
    • 291 m2 powierzchnia
    • 3 777 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Nadole gm. Gniewino, Kaszubska
    1 / 8
    Dom Nadole gm. Gniewino, Kaszubska

    Nadole

    • 5 950 000 zł cena
    • 305 m2 powierzchnia
    • 19 509 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej 305 m2, użytkowej 205 m2, posadowiony na działce 4894 m2, mającej BEZPOŚREDNI DOSTĘP DO JEZIORA ŻARNOWIECKIEGO, w Nadol...

  • Dom Lubiatowo ul.

    Lubiatowo

    • 3 749 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 9 373 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    *Wyjątkowa nieruchomość!* Ponad 100 letni dworek, z końca XIX wieku po kapitalnym remoncie!W pełni rozpędzony biznes!LOKALIZACJA:Nieruchomość zlokalizowana w malowniczej okolicy, u...

  • Dom Sasino ul. Słoneczna

    Sasino » ul. Słoneczna

    • 1 499 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 12 492 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OKOLICA:Sasino to kaszubska nadmorska miejscowość wypoczynkowa w powiecie wejherowskim, w gminie Choczewo, położona na obszarze Wysoczyzny Żarnowieckiej. W pobliżu znajduje się rez...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Chmielno

    • 1 295 000 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 5 680 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Obrotni Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Białogóra ul. Słoneczna

    Białogóra » ul. Słoneczna

    • 3 690 000 zł cena
    • 629 m2 powierzchnia
    • 5 867 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przepiękny, zadbany Dom mieszkalny z pokojami na wynajem. Białogóra słynie ze spokoju, ciszy i jednocześnie bliskości pięknych szerokich nadmorskich plaż. Dom ten ma zbudowaną lata...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Chmielno

    • 2 650 000 zł cena
    • 299 m2 powierzchnia
    • 8 863 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KARSZNIA NIERUCHOMOŚCI Biuro Obrotu Nieruchomościami Jolanta Karsznia
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Prokowo

    • 645 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 4 887 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Kolonia Chojna ul.

    Kolonia

    • 1 159 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 795 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący w sercu Kaszub, w krainie jezior i lasów. Dom idealny dla osób ceniących ciszę i spokój, a jednocześnie bliskość aglomeracji Trójmiejskiej. D...

  • Syndyk sprzeda nieruchomości z pokojami na wynajem

    Kierzkowo

    • 2 072 000 zł cena
    • 302 m2 powierzchnia
    • 6 861 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Syndyk Masy Upadłości OGŁASZA PRZETARG NA SPRZEDAŻ: 1. Nieruchomości gruntowej zabudowanej stanowiącej działki ew. nr: 254 – zabudowana jest budynkiem mieszkalnym z pokojami na...

  • Dom Lewinko ul. Lipowa

    Lewinko » ul. Lipowa

    • 749 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 6 810 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferta biura The House Nieruchomości.Dom całoroczny nad Jeziorem Lewinko - Twoje miejsce w magicznym sercu KaszubZ przyjemnością prezentujemy całoroczny dom o ciekawej architekturz...

  • Dom Pobłocie ul. Nagietkowa

    Pobłocie » ul. Nagietkowa

    • 629 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 7 579 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferta biura The House Nieruchomości.Szukasz idealnego miejsca na wypoczynek w otoczeniu przyrody, z dala od miejskiego zgiełku? Możesz zostać Właścicielem całorocznego domu położo...

  • Dom Kębłowo ul.

    Kębłowo

    • 650 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 4 677 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE - Na sprzedaż Bliźniak - wydanie od zaraz  Jeśli szukasz domu z dala od ruchliwej ulicy blisko lasu to ta oferta jest dla ciebie D O M :Dom bliźniak w...

  • Dom Chmielno ul. Raduńska

    Chmielno » ul. Raduńska

    • 2 249 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 15 951 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nowa i pięknie utrzymana posiadłość w miejscowości Przewóz Sznurki, 6 kilometrów od Chmielna! Posadowiona na trzech działkach o łącznej powierzchni 3.349 m2. Dwa budynk...

  • Dom Nadole ul.

    Nadole

    • 445 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFEROWANA NIERUCHOMOŚĆ ZNAJDUJE SIĘ W NADOLU KOŁO DĘBEK SZUKASZ CISZY I SPOKOJUMAZYSZ O DOMKU NAD WODĄ - GOTOWY OD ZARAZ WYDANIELOKALIZACJA :N A D O L E - to kaszubska wieś letnisk...

  • Dom Tadzino gm. Gniewino
    1 / 5
    Dom Tadzino gm. Gniewino

    Tadzino

    • 449 900 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 5 293 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | DOM SZKIELETOWY | 75 m2 | 5 POKOI | TARAS Z OGRODEM | BLISKO LAS | TADZINO | Na sprzedaż dom szkieletowy o powierzchni 75 m2, położony w spokojnej i zielonej okolicy Tadzina. T...

  • Dworek pod lasem, oaza ciszy i spokoju
    1 / 16
    Dworek pod lasem, oaza ciszy i spokoju

    Borkowo Lęborskie

    • 1 547 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 6 583 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 235 m², położony na działce 3040 m² w miejscowości Borkowo Lęborskie. Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej, zielonej okolicy, z dobr...

  • Dom Rybno gm. Gniewino, Lipowa
    1 / 11
    Dom Rybno gm. Gniewino, Lipowa

    Rybno

    • 1 280 000 zł cena
    • 276 m2 powierzchnia
    • 4 638 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

                          OFERTA TYLKO W LOVE AT HOME Z naszym biurem tylko bezpieczna transakcja. Sprawdź opinie o naszej firmie na stronie www.loveathome.pl                        ...

  • Dom nad morzem. Całoroczny, z dużą działką.
    1 / 16
    Dom nad morzem. Całoroczny, z dużą działką.

    Kopalino

    • 980 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 4 496 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny, całoroczny, wybudowany w 2013 roku, z dużą działką. Działka nr 132/35 o powierzchni 1193 m2 oraz dodatkowo udział w drodze w działce nr 132/17. Pow...

  • Dom Gniewino, Słoneczna
    1 / 15
    Dom Gniewino, Słoneczna

    Gniewino

    • 790 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 5 411 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ | 146 m2 | 5 POKOI | TARAS Z OGRODEM | PRZESTRONNY SALON | GNIEWINO | Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 146 m2, położony w spokojnej i zie...

  • Dom Łapalice ul.

    Łapalice

    • 990 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 9 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedaż domu murowanego całorocznego w Łapalicach 100m od jeziora Rekowo Do sprzedania piękny dom mieszkalny położony w Łapalicach, zaledwie 80 metrów od brzegu jeziora Rekowo, w...

  • Dom Pobłocie ul. Nagietkowa

    Pobłocie » ul. Nagietkowa

    • 570 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 6 868 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferta biura The House Nieruchomości.OFERTA BEZ PROWIZJI  Szukasz idealnego miejsca na wypoczynek w otoczeniu przyrody, z dala od miejskiego zgiełku? Możesz zostać Właścicielem ca...

  • Dom Białogóra ul. Jałowcowa

    Białogóra » ul. Jałowcowa

    • 1 850 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 7 709 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    KLIMATYCZNE DWA DOMKI NAD MORZEM BAŁTYCKIMLOKALIZACJANieruchomość położona jest u urokliwej i niezwykle popularnej wśród turystów nadmorskiej miejscowości Białogóra w powiecie puck...

  • Dom Kębłowo ul. Wybickiego

    Kębłowo » ul. Wybickiego

    • 1 299 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 10 310 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM WOLNOSTOJĄCY Z GARAŻEM, DUŻA DZIAŁKA 1258m2LOKALIZACJANieruchomość położona w Kębłowie przy ul. Wybickiego, gmina Luzino.Nieruchomość położona jest w pięknej zielonej okolicy....

  • Wyjątkowy dom z 1820 roku - Dolny Śląsk
    Wyjątkowy dom z 1820 roku - Dolny Śląsk

    Chmielno

    • 499 000 zł cena
    • 291 m2 powierzchnia
    • 1 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż - wyjątkowy dom szachulcowy z historią (ok. 1820 r.) Na sprzedaż niezwykła nieruchomość z charakterem - historyczny dom o konstrukcji szachulcowej, którego początki si...

  • Dom Kębłowo ul. Borówkowa

    Kębłowo » ul. Borówkowa

    • 2 100 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 11 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 180m2 położony w zielonej okolicy. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni...

  • Dom Kębłowo ul.

    Kębłowo

    • 959 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 8 059 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI!Luksusowy  dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 119m2 położony w Kębłowie gmina Luzino, posadowiony na zagospodarowanej działce o pow...

  • Dom Lubkowo rynek pierwotny ul. Spokojna

    Lubkowo » ul. Spokojna

    • 1 049 000 zł cena
    • 209 m2 powierzchnia
    • 5 020 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!Dom w miejscu, gdzie natura spotyka komfort życia. Nowoczesny dom w Lubkowie - między JEZIOREM ŻARNOWIECKIM a BAŁTYKIEM. Przestrzeń, świat...

  • Dom Lubkowo ul. Spokojna

    Lubkowo » ul. Spokojna

    • 1 049 000 zł cena
    • 209 m2 powierzchnia
    • 5 020 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom Perlino ul.

    Perlino

    • 799 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 654 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowość ! OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!LOKALIZACJA:Na sprzedaż dom całoroczny z dużą działką w malowniczej wsi Perlino. Perlino to spokojna, kaszubska wieś, p...

  • Dom Sasino ul.

    Sasino

    • 600 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 17 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPERHOUSE!ATUTY NIERUCHOMOSCI:- samodzielna, ogrodzona działce,- ok. 4 km od morza,- dom w pełni umeblowany i wyposażony- wyjątkowa lokalizacja z dala od zabudo...