• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Kruszwicą

(81)
  • Dom Inowrocław

    Inowrocław

    • 675 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 5 444 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż wolnostojący dom parterowy o powierzchni 124m2 usytuowany na działce o powierzchni 610m2 w dzielnicy nowo powstałych domów jednorodzinnych. Dom...

  • domek na dużej działce I gotowy biznes
    1 / 16
    domek na dużej działce I gotowy biznes

    Łąkie

    • 600 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 17 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży działkę ( a w zasadzie dwie działki) o łącznej powierzchni 7000 mkw. wraz z nowoczesnym domkiem. Domek po jednym sezonie, nowy i bardzo elegancko zaaranżowan...

  • Dom Inowrocław
    1 / 15
    Dom Inowrocław

    Inowrocław

    • 850 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa oferta sprzedaży luksusowego domu w INOWROCŁAWIU Prezentujemy Państwu wyjątkowy dom o powierzchni użytkowej ok.120 m ( parter i piętro ) oraz z dodatkową powierzchnią za...

  • Dom Inowrocław
    1 / 9
    Dom Inowrocław

    Inowrocław

    • 395 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 4 031 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni około 98 m, położonego na działce o powierzchni ok. 1680 m w spokojnej miejscowości dobrze s...

  • Dom Inowrocław Centrum
    1 / 9
    Dom Inowrocław Centrum

    Inowrocław

    • 1 600 000 zł cena
    • 620 m2 powierzchnia
    • 2 581 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Poszukujesz inwestycyjnego obiektu w Centrum Inowrocławia- super oferta kamienicy - Stare Miasto...

  • Dom Nowy Dwór gm. Kowalewo Pomorskie
    1 / 15
    Dom Nowy Dwór gm. Kowalewo Pomorskie

    Nowy Dwór

    • 690 000 zł cena
    • 221 m2 powierzchnia
    • 3 123 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w Nowym Dworze z działką 0,495 ha Siedlisko dla osób ceniących sobie przestrzeń, ciszę i kontakt z naturą. Położone blisko lasu i jeziora Kamionkowskiego. Dom o pow....

  • Wyjątkowa nieruchomość z domem, biurem i terenem inwestycyjnym pod Inowrocławiem
    1 / 7
    Wyjątkowa nieruchomość z domem, biurem i terenem inwestycyjnym po...

    Inowrocław

    • 1 140 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWA CENA !!!! OPIS NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż unikalna nieruchomość w okolicach Inowrocławia: dom, biuro i teren inwestycyjny....

  • Udział 1/2 w nieruchomości w Sikorowie (OKAZJA! 20% ceny)
    1 / 2
    Udział 1/2 w nieruchomości w Sikorowie (OKAZJA! 20% ceny)

    Sikorowo

    • 40 000 zł cena
    • 4 777 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup udziału w nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w Sikorowie. Przedmiot sprzedaży Przedmiotem sprzedaży jest:...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Pół bliźniaka 71m2 + ładna działka 1500m2

    Jeziora Wielkie

    • 229 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 3 226 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Firma MM House prezentuje Państwu pół bliźniaka z bardzo ładną działką w Kierpajnach Wielkich.Kierpajny Wielkie to niewielka miejscowość w gminie Pieniężno na trasie  Braniewo...

  • Dom Inowrocław

    Inowrocław

    • 1 065 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 6 265 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż budynek z cegły w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni ok.170m2, działka ogrodzona ok.500m2. Dom po kapitalnym remoncie. - ogrzewanie mi...

  • 1 / 3
    Dom Inowrocław

    Inowrocław

    • 487 500 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 6 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż budynek w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 75,74, działka ogrodzona 180m2. Dom w stanie deweloperskim. - miejsce parkingowe, - ogrzewa...

  • Dom Inowrocław

    Inowrocław

    • 955 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 8 452 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż nowy, parterowy, wolnostojący dom o powierzchni 113 m2 na działce ok.600m2. Nieruchomość znajduje się na terenie miasta Inowrocławia. Dom skład...

  • Dom szeregowiec
    1 / 19
    Dom szeregowiec

    Inowrocław

    • 421 800 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 5 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom Inowrocław

    Inowrocław

    • 629 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 6 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż ofertę atrakcyjnego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 94m2 na działce ok.150m2. Parter składa się z - salon z aneksem kuchennym or...

  • DOM   PIOTRKÓW  KUJAWSKI  399tys.
    1 / 7
    DOM PIOTRKÓW KUJAWSKI 399tys.

    Piotrków Kujawski

    • 399 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 2 348 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom na Wsi z dużym potencjałem
    1 / 7
    Dom na Wsi z dużym potencjałem

    Dobre » ul. Stycznia

    • 387 800 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 3 766 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Niemojewko

    • 249 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 593 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Dom Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 555 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż przytulny całoroczny domek o całkowitej powierzchni około 90 m2. Nieruchomość położona blisko Przyjezierza. Na parterze domu znajduje się salon...

  • Dom z potencjałem
    1 / 20
    Dom z potencjałem

    Strzelno

    • 249 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 3 365 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • WYJĄTKOWY DOM W RADZIEJOWIE  NA SPRZEDAŻ
    1 / 20
    WYJĄTKOWY DOM W RADZIEJOWIE NA SPRZEDAŻ

    Radziejów

    • 650 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 3 652 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości