• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Kruszwicą

(81)
  • Chełmce gm Kruszwica dom na sprzedaż
    1 / 11
    Chełmce gm Kruszwica dom na sprzedaż

    Chełmce

    • 215 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 11
    Dom bliźniak

    Nowa Wieś » ul. Topazowa

    • 637 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 4 977 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Włocławek
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 2
    Dom Inowrocław

    Inowrocław

    • 499 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż budynek wielorodzinny o powierzchni ok.200m2 usytuowany na działce ok.1100m2 w cichej i spokojnej dzielnicy domów jednorodzinnych. Budynek posia...

  • Dom Inowrocław

    Inowrocław

    • 255 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy Państwu na sprzedaż kamienice o powierzchni z cegły w samym sercu uzdrowiskowego Inowrocławia. Budynek o powierzchni ok.170m2, działka ok.200m2. Kamienica do kapital...

  • Dom Inowrocław

    Inowrocław

    • 580 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 1 055 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż interesującą kamienicę usytuowaną w centrum Inowrocławia. Obiekt o łącznej powierzchni użytkowej ok. ok.560m2, usytuowany na działce o powierzch...

  • Dom Inowrocław

    Inowrocław

    • 429 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 4 932 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom o powierzchni 87m2 usytuowany na dużej działce o powierzchni ok.2000m2. Dom składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni, przedpokoju oraz ł...

  • 1 / 3
    Dom Inowrocław

    Inowrocław

    • 949 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 949 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu atrakcyjną kamienicę położona w centrum Inowrocławia. Kamienica o powierzchni 750m2, obecnie posiada 11 dużych mieszkań i 2 lokale usługowe. W projekcie prz...

  • Dom Inowrocław

    Inowrocław

    • 680 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 2 957 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE Klient Kupujący nie płaci prowizji ! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wolnostojący, piętrowy dom z dużym potencjałem o powierzchni ok 230m2....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 2
    Dom Inowrocław rynek pierwotny

    Inowrocław

    • 599 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 5 816 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący parterowy o powierzchni 103 m2 na działce ok. 650 m2. Projekt domu firmy Extradom. Nieruchomość znajduje się na granicy miasta I...

  • 1 / 2
    Dom Inowrocław

    Inowrocław

    • 255 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 417 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu kamienicę z dużym potencjałem o powierzchni ok.180m2 na działce ok.220m2 w Centrum. Budynek do remontu. Istnieje możliwość wydzielenia kilku mniejszych mie...

  • Dom Inowrocław

    Inowrocław

    • 765 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 530 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż interesującą kamienicę o powierzchni 560m2 w sercu Inowrocławia. Budynek znajduje się na działce o powierzchni ok.800m2. W budynku na chwilę...

  • Dom Inowrocław

    Inowrocław

    • 1 450 000 zł cena
    • 510 m2 powierzchnia
    • 2 844 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż interesującą kamienicę usytuowaną w centrum Inowrocławia. Obiekt o łącznej powierzchni użytkowej ok. 510 m2, usytuowany na działce o powierzchni...

  • Dom Inowrocław

    Inowrocław

    • 1 150 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 6 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom o powierzchni 180m2 usytuowany na dużej działce o powierzchni 4700m2 w bliskiej odległości ok 3km od Inowrocławia. Dogodny dojazd drogą utw...

  • 1 / 3
    Dom Inowrocław

    Inowrocław

    • 600 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 3 897 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany na działce o łącznej powierzchni działki ok.700m2. Nieruchomość znajduje się w bardzo cichej i spokojnej...

  • Dom Inowrocław

    Inowrocław

    • 445 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 179 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż parterowy wolnostojący dom o powierzchni ok. 140 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni około 1300m2. Parter domu składa się z salonu z ane...

  • Dom Inowrocław

    Inowrocław

    • 420 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż interesujący dom z cegły o powierzchni ok.100m2 na działce 2500m2 w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych blisko Inowrocławia. Teren ogrodzony...

  • Dom Inowrocław

    Inowrocław

    • 980 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 765 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż piętrowy dom o powierzchni ok.170m2 posadowiony na działce ok.689m2. Budynek o atrakcyjnym układzie pomieszczeń, bez skosów, do własnej aranżacj...

  • Broniewek / Radziejów dom 117m2 + 2 bud. inw.
    Broniewek / Radziejów dom 117m2 + 2 bud. inw.

    Broniewek

    • 569 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 4 065 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Inowrocław

    Inowrocław

    • 669 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 3 823 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam okazały dom o powierzchni ok. 175m2 usytuowany w interesującej części miasta. Na dużej działce ok.1230m2 znajdują się dodatkowo budynki, które można przeznaczyć na doda...

  • Dom Inowrocław

    Inowrocław

    • 470 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy państwu na sprzedaż dom parterowy o powierzchni ok.100m2 usytuowany na działce o powierzchni ok.350m2. Budynek składa się z salonu z aneksem kuchennymi, trzech sypi...