• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zamłynie
  • Morawica
  • Kołobrzeg
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Głogowem Małopolskim

(83)
  • Dom wolnostojący w Tajęcinie do zamieszkania bez pośredników

    Trzebownisko

    • 810 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 7 298 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący 111m2, działka 6a. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych w Tajęcinie. Dom gotowy do zamieszkania, nie wymaga wkładu f...

  • Dom Woliczka

    Woliczka

    • 270 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 3 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom położony w malowniczej miejscowości Woliczka, tuż pod Rzeszowem. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej okolicy, otoczonej zabudową je...

  • Dom Raniżów

    Raniżów

    • 4 300 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom jednorodzinny do wynajęcia - Raniżów | działka 10,97 ar Do wynajęcia komfortowy dom jednorodzinny położony w miejscowości Raniżów k. Kolbus...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Dąbrówki

    Dąbrówki

    • 3 150 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    | Reprezentacyjny dom z dużą działką Teraz NOWA Niższa cena Jeżeli jesteś osobą ceniącą ciszę, spokój i chciałbyś zamieszkać w rezydencyjnym domu położonym na...

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Straszydle

    • 349 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 5 288 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Giedlarowa

    • 265 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Wola Rafałowska

    • 159 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 1 544 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Głuchów

    • 1 385 000 zł cena
    • 412 m2 powierzchnia
    • 3 362 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Lubenia

    • 849 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 4 824 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Budy Łańcuckie

    • 199 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 3 373 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Błędowa Tyczyńska

    • 549 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 5 841 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Kamień

    • 329 000 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 1 613 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Mogielnica

    • 1 000 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Pstrągowa

    Pstrągowa

    • 199 900 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 2 631 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Pstrągowa, gm. Czudec - dom drewniany 76 m2 na działkach o łącznej powierzchni 70 arów w widokowym miejscu na wzniesieniu; do generalnego remontu, dojazd drogą gminną - częściowo u...

  • Dom Białobrzegi rynek pierwotny

    Białobrzegi

    • 450 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 2 961 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiam Państwu na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 152,85 m2, położony w Białobrzegach gmina Białobrzegi powiat Łańcucki Dom w stanie surowym otwartym daje nowemu właś...

  • Dom Białobrzegi rynek pierwotny

    Białobrzegi

    • 540 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiam Państwu na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 180 m2, położony w Białobrzegach gmina Białobrzegi powiat Łańcucki Dom w stanie surowym zamkniętym wraz z wykonanym...

  • Dom Handzlówka

    Handzlówka

    • 190 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiamy Państwu unikalną ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości, której historia sięga roku 1910. Ten wolnostojący dom, spełniający obecnie rolę obiektu chronionego przez...

  • Dom Lubenia

    Lubenia

    • 579 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 825 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom jednorodzinny na dużej pięknie położonej działce Oferujemy do sprzedaży niepowtarzalny dom jednorodzinny na pięknej 32 arowej działce w urokliwej miejscowości Lubenia....

  • Dom Wola Rafałowska

    Wola Rafałowska

    • 780 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 6 447 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom w stanie surowym w Woli Rafałowskiej na działce 1400m2 Teraz NOWA NIŻSZA cena Oferujemy do sprzedaży dom w stanie surowym wg. projektu HURA...

  • Dom Albigowa

    Albigowa

    • 885 000 zł cena
    • 293 m2 powierzchnia
    • 3 021 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość w urokliwej miejscowości Albigowa. Ten przestronny dom o powierzchni 293 m² został w pełni wyremontowany z myślą o...

  • Dom Cierpisz

    Cierpisz

    • 570 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 563 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom jednorodzinny w miejscowości Cierpisz na działce 8ar W ofercie biura posiadamy wspaniały dom o powierzchni 160 m 2 usytuowanej na 8 arowej działce w cichej i sp...

  • Działka budowlana

    Lecka

    • 140 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeśli szukasz miejsca do życia w ciszy i z dala od miejskiego zgiełku ,to zapraszam na prezentację bardzo atrakcyjnej 19ar działki z wydaną wz na dom jednorodzinny Nieruchomość poł...

  • Dom drewniany

    Lecka

    • 350 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Na sprzedaż dom drewniany do remontu o pow.100 m2 oraz duży budynek gospodarczy.Nieruchomość znajduję się na 61 ar działce, w cichej, spokojnej okolicy w otoczeniu lasów i przyrody...

  • Komfortowy dom z ogrodem 8 ar i garażem
    1 / 6
    Komfortowy dom z ogrodem 8 ar i garażem

    Kosina

    • 849 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 531 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego domu wolnostojącego w miejscowości Kosina w woj. Podkarpackim. Dom o powierzchni całkowitej 130,33m², wybudowany w...

  • Dom Wola Rafałowska

    Wola Rafałowska

    • 480 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom jednorodzinny w Woli Rafałowskiej SPRZEDAM W ofercie biura dom jednorodzinny położony w Woli Rafałowskiej wybudowany wg. projektu "Dom w ZALISTKACH...

  • Dom 122m2, stan surowy zamknięty, gmina Chmielnik

    Chmielnik

    • 780 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 6 394 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WSZECHSTRONNY, ENERGOOSZCZĘDNY DOM 122M2, STAN SUROWY ZAMKNIĘTY Z PANORAMĄ NA OKOLICĘ W GMINIE CHMIELNIK.Do zaoferowania posiadamy nowy dom o powierzchni użytkowej 122m2 wykonany z...

  • Dom 105m2 stan surowy otwarty w gminie Chmielnik

    Chmielnik

    • 480 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 4 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWOCZESNY, NIEDUŻY DOM 105M2 W STANIE SUROWYM OTWARTYM, NA WIDOKOWEJ DZIAŁCE. CENA DO NEGOCJACJI!Do sprzedania posiadamy niedrogi dom o powierzchni użytkowej 105m2, zbudowany z pu...

  • Na sprzedaż DOM, garaż. Działka 1214m2. Straszydle
    1 / 16
    Na sprzedaż DOM, garaż. Działka 1214m2. Straszydle

    Straszydle

    • 495 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 2 063 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaoferować wyjątkową nieruchomość do sprzedaży, zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Straszydle k. Rzeszowa. Ta wyjątkowa lokalizacja charakteryzuje się przepię...

  • Dom Brzóza Królewska gm. Leżajsk,
    1 / 15
    Dom Brzóza Królewska gm. Leżajsk,

    Brzóza Królewska

    • 549 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 3 979 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    __________ Z przyjemnością prezentujemy ofertę przedsprzedaży nowoczesnych domów wolnostojących, realizowane według projektu ARCHON „Dom w szyszkowcach 8”, położone w miejscowości...

  • Nowoczesna stodoła | 100m2 | Wola Zgłobieńska
    1 / 4
    Nowoczesna stodoła | 100m2 | Wola Zgłobieńska

    Wola Zgłobieńska

    • 499 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM WOLNOSTOJĄCY | WOLA ZGŁOBIEŃSKA | 100,01 m² | DZIAŁKA 1239 m² Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym z możliwością doprowadzenia do stanu dewelop...

  • Sprzedam dom
    1 / 4
    Sprzedam dom

    Giedlarowa

    • 390 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 2 053 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż murowany dom jednorodzinny położony na przestronnej 22 arowej działce w miejscowości Giedlarowa, gm. Leżajsk. Dodatkowo na działce zabudowania gospodarcze. Parametry n...

  • Dom Dąbrówki ul.

    Dąbrówki

    • 1 169 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 8 063 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość dostępną w biurze Central Office Nieruchomości - przytulny, jasny i funkcjonalny dom wolnostojący, usytuowany w cichej o...

  • Dom Pstrągowa

    Pstrągowa

    • 250 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 2 605 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REZERWACJA! Pstrągowa, gm. Czudec - dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy 96 m2 budowany z pustaka na działkach o łącznej powierzchni 1,20 ha; zdrowa więźba dachowa kryta eterni...