• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kołobrzeg
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Głogowem Małopolskim

(83)
  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Strażów

    • 1 089 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 6 521 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Dom Kolbuszowa

    Kolbuszowa

    • 429 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 4 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    | Kolbuszowa - kamienica w centrum Mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą kamienicy w Kolbuszowej. Kamienica położona w samym centrum mia...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Krasne

    • 6 500 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Mrowla

    • 1 100 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 6 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Krasne

    • 1 340 000 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 6 803 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Strażów

    • 1 189 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 6 533 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Strażów

    • 1 250 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 7 486 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Z garażem, miejscem postojowym i ogródkiem w cenie

    Rzeszów » ul. Herbowa

    • 690 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 4 894 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dom w zabudowie szeregowej z dużym ogrodem, tarasem oraz garażem w bryle usytuowany w spokojnej okolicy domków jednorodzinnym na osi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Boguchwała, stan dewelop., 108,98m2, szeregówki
    1 / 5
    Boguchwała, stan dewelop., 108,98m2, szeregówki

    Boguchwała

    • 635 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 5 880 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Przedbórz dom do remontu , działka 2,9ha
    1 / 9
    Przedbórz dom do remontu , działka 2,9ha

    Przedbórz

    • 550 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Węgliska

    • 410 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 2 485 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Nieruchomość z ogromnym potencjałem, Drabinianka

    Rzeszów » Drabinianka

    • 1 490 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 6 773 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż pokaźny dom o powierzchni 220 m2 składający się z 3 kondygnacji na 20 arowej działce. Solidny projekt, przestronne wnętrz...

  • Dom Rzeszów rynek pierwotny ul. Budziwojska

    Rzeszów » ul. Budziwojska

    • 697 114 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 7 833 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    ***PROMOCJA***Biuro nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić nowe osiedle mieszkań oraz domów w zabudowie szeregowej, które powstaje w dzielnicy Budziwój. Opis inwes...

  • 88,70 m2 – Zabajka – zabudowa bliźniacza, stan deweloperski

    Rzeszów

    • 570 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 6 405 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku od czynności cywilno – prawnych (2% od wartości – PCC) Deweloper wystawia fakturę Vat oraz udziela gwarancji. LIMES Nieruchomości preze...

  • 87,70 m2 – Zabajka – segment skrajny – stan deweloperski

    Zabajka

    • 570 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 6 478 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

• Dom Boguchwała

    Boguchwała

    • 740 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | PRZESTRONNY DOM W BOGUCHWALE PO REMONCIE GOTOWY DO ZAMIESZKANIA !!! Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Boguchw...

  • 1 / 4
    Sprzedam działkę z domem drewnianym – Świlcza

    Świlcza

    • 160 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Działka nr ewid.2288 w miejscowości Świlcza. Powierzchnia 600 m2 w kształcie zbliżonym do prostokąta. Lokalizacja bezpośrednio przy drodze powiatowej w kierunku Mrowli. Działka...

  • Nowy dom na widokowej działce 19.11ar!

    Rzeszów

    • 1 790 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 6 885 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Karolina Płaczek
    Agent nieruchomości

  • Dom Rzeszów rynek pierwotny ul. Borowa

    Rzeszów » ul. Borowa

    • 649 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 6 010 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    W ofercie biura Nieruchomości Central Office Biuro Nieruchomości Central Office przedstawia dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w zielonej i spokojnej części Rzeszowa - przy...

  • Dom Rzeszów rynek pierwotny ul. Myśliwska

    Rzeszów » ul. Myśliwska

    • 839 900 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 7 850 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Ostatni dom w zabudowie szeregowej0% podatku PCC0% prowizji Biuro nieruchomości CENTRAL OFFICE ma przyjemność zaprezentować Państwu nowe osiedle łącznie osiemnastu domów w zabudow...