• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Czempiniem

(53)
  • Nowy bliźniak z garażem!
    1 / 12
    Nowy bliźniak z garażem!

    Dębienko » ul. Podleśna

    • 688 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 4 986 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PMG Investment
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Strykowo

    • 899 000 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 3 943 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Mosina

    • 850 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 4 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OSA Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Sapowice

    • 2 950 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 11 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Krajkowo

    • 1 150 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 7 877 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Puszczykowo

    • 720 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 5 854 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OSA Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Mosina

    • 795 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OSA Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Mosina

    • 629 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 5 423 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OSA Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Śrem

    • 1 950 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 9 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Mosina

    • 2 200 000 zł cena
    • 251 m2 powierzchnia
    • 8 765 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OSA Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Mosina

    • 930 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 8 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Czmoniec

    • 1 450 000 zł cena
    • 493 m2 powierzchnia
    • 2 942 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Puszczykowo

    • 2 380 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 13 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OSA Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom szeregowiec
    1 / 16
    Dom szeregowiec

    Skórzewo

    • 3 900 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    AZielińska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Dopiewo

    • 829 000 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 4 064 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 18
    Dom szeregowiec

    Skórzewo

    • 915 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 6 225 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Experts
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Zgliniec

    • 699 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 4 237 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twoje Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Dopiewo

    • 869 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 5 755 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HanRad Nieruchomości Hanna Radziwiłko
    Biuro nieruchomości

  • Ostatni wolny dom w inwestycji! Gotowa inwestycja!
    1 / 13
    Ostatni wolny dom w inwestycji! Gotowa inwestycja!

    Skórzewo

    • 628 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 7 477 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Lipno,
    1 / 2
    Dom Lipno,

    Lipno

    • 439 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 4 065 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowe Osiedle Domów Jednorodzinnych w Lipnie - Idealne Miejsce dla Twojej Rodziny Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowego osiedla domów jednorodzinnych, położonego w...

  • NA SPRZEDAŻ PRZESTRONNY DOM W CICHEJ OKOLICY | POŚWIĘTNO

    Poświętno

    • 850 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 3 542 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    PRZESTRONNY DOM NA SPRZEDAŻ W CICHEJ OKOLICY | POŚWIĘTNO | DOM 4-KONDYGNACYJNY | OKOŁO 240m2 | NOWOCZEŚNIE URZĄDZONY | WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA | 6 POKOI | TARAS | NOWE STAND...

  • Domek całoroczny pod Pogorzelicą !

    Konarzewo

    • 399 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Idealna nieruchomość na weekendowe wypady nad morze lub jako inwestycja pod najem! POMIĘDZY DWOMA JEZIORAMI I TYLKO NIECAŁY KILOMETR DO POGORZELICY !Do Pogorzelicy oddalone o jedyn...

  • Sprzedam  3 pokojowy dom w zabudowie szeregowej
    Sprzedam 3 pokojowy dom w zabudowie szeregowej

    Błażejewo

    • 525 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 7 095 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • KOMFORTOWY DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ NA SPRZEDAŻ – DĄBRÓWKA, UL....

    Dąbrówka

    • 780 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 9 874 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    KOMFORTOWY DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ NA SPRZEDAŻ – DĄBRÓWKA, UL. DAGLEZJOWA | 79 m² | 3 POKOJE | KLIMATYZACJA | OGRÓD | GARAŻ | NOWOCZESNE BUDOWNICTWO | ŚWIETNA LOKALIZACJA BLISKO...

  • Dom Wieszczyczyn gm. Dolsk,
    1 / 15
    Dom Wieszczyczyn gm. Dolsk,

    Wieszczyczyn

    • 615 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 4 020 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż dom jednorodzinny z dużą działką i garażem - Wieszczyczyn ! Na sprzedaż dom wolnostojący położony w spokojnej miejs...

  • Dom Ostrowieczno gm. Dolsk,
    1 / 15
    Dom Ostrowieczno gm. Dolsk,

    Ostrowieczno

    • 495 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 3 838 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z duszą na dużej działce - zalesiona granica, cisza i potencjał ! Oferuję na sprzedaż klimatyczny poniemiecki dom z historią, położony na przestronnej działce o powierzchni 16...

  • Dom Błażejewo gm. Dolsk,
    1 / 15
    Dom Błażejewo gm. Dolsk,

    Błażejewo

    • 1 050 000 zł cena
    • 234 m2 powierzchnia
    • 4 488 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Świetna oferta - DWA domy, duża, zadbana działka i STAW !! Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę dwóch domów wolnostojących w...

  • Dom Dopiewo,
    1 / 13
    Dom Dopiewo,

    Dopiewo

    • 799 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 6 392 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Oferujemy lokal w zabudowie dwurodzinnej, położony w cichej i przyjaznej okolicy. Jeśli szukasz balansu między komfortem a spoko...

  • Dom Wilkowice gm. Lipno,
    1 / 9
    Dom Wilkowice gm. Lipno,

    Wilkowice

    • 569 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 5 928 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesne lokale w zabudowie bliźniaczej - Wilkowice, Karolewko  | Pompa ciepła | Działki 340-370 m² | Stan deweloperski  Na sprzedaż dwa nowoczesne lokale mieszkalne w budynku...

  • Dom Mościszki gm. Krzywiń,
    1 / 9
    Dom Mościszki gm. Krzywiń,

    Mościszki

    • 1 350 000 zł cena
    • 211 m2 powierzchnia
    • 6 399 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Ten uroczy dom położony jest w malowniczej okolicy pomiędzy Cichowem a Mościszkami. Znajduje się zaledwie 400 metrów od jeziora...

  • Dom Wilkowice gm. Lipno,
    Dom Wilkowice gm. Lipno,

    Wilkowice

    • 469 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 5 651 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować nowy, dwukondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej w Wilkowicach. Nieruchomość zbudowana z najwyższej jakości materiałów! Budynek oddawany jest w wys...

  • Dom Lipno,
    1 / 7
    Dom Lipno,

    Lipno

    • 459 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 4 457 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Wilkowice gm. Lipno,
    1 / 2
    Dom Wilkowice gm. Lipno,

    Wilkowice

    • 549 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 5 180 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowej oferty domów w zabudowie bliźniaczej położonego w WILKOWICACH obok LESZNA. Te nowoczesne domy to idealne rozwiązanie dla osób c...

  • Dom Wilkowice gm. Lipno,
    1 / 4
    Dom Wilkowice gm. Lipno,

    Wilkowice

    • 499 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 5 092 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny dom typu czworak o powierzchni ok. 98 m², położony w spokojnej i zielonej miejscowości Wilkowice, zaledwie 8 km od centrum Leszna. Idealna propozycja dla rod...

  • Dom Dopiewiec gm. Dopiewo,
    1 / 2
    Dom Dopiewiec gm. Dopiewo,

    Dopiewiec

    • 749 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 6 571 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lewa połowa bliźniaka z rynku pierwotnego. Nieruchomość położona w spokojnej miejscowości z łatwym dostępem do terenów zielonych. Termin oddania - II kwartał 2026 Dom...

  • Dom Wilkowice gm. Lipno,
    1 / 7
    Dom Wilkowice gm. Lipno,

    Wilkowice

    • 519 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 5 407 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie bliźniaczej - stan deweloperski podwyższony. Wilkowice, ul. Dębowa (przy ul. Szkolnej) Na sprzedaż nowoczesny lokal mieszkalny w domu w zabudowie bliźniaczej, poł...

  • Dom Kąkolewo gm. Osieczna,
    1 / 16
    Dom Kąkolewo gm. Osieczna,

    Kąkolewo

    • 1 350 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 8 182 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Wyjątkowa przestrzeń, której nie znajdziesz w okolicy Ta nieruchomość to rzadkość na lokalnym rynku, prawie 1 hektar prywatnej p...

  • Dom Lipno,
    1 / 3
    Dom Lipno,

    Lipno

    • 439 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 4 825 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna Oferta Sprzedaży: Domy w Lipnie Z przyjemnością przedstawiamy naszą najnowszą inwestycję - zespół budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w urokli...

  • Dom Lipno,
    1 / 3
    Dom Lipno,

    Lipno

    • 499 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 4 621 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Smyczyna gm. Lipno
    1 / 11
    Dom Smyczyna gm. Lipno

    Smyczyna

    • 2 780 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 13 239 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. [tel] Otoczenie nieruchomości: Nieruchomość położona jest w prestiżowej, zielonej części miejscowości Smyczyna, w bezpośrednim sąsiedztwie...

  • Dom Błażejewo gm. Kórnik, Osiedle Przylesie
    1 / 16
    Dom Błażejewo gm. Kórnik, Osiedle Przylesie

    Błażejewo

    • 849 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 9 989 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ ZAREZERWOWANA . Posiadam inny szereg na tej samej ulicy, zapraszam do kontaktu. NA SPRZEDAŻ piękny sielankowy dom położony w miejscowości Błażejewo, w gminie Kórnik,...

  • Dom Wilkowice gm. Lipno,
    Dom Wilkowice gm. Lipno,

    Wilkowice

    • 810 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 4 970 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Powierzchnia całkowita: 163,76 m² użytkowa: 135,63 m² działka: 910 m² Na sprzedaż oferuję nowoczesny, wolnostojący dom jednorod...

  • Dom szeregowiec
    1 / 7
    Dom szeregowiec

    Otusz

    • 575 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 6 687 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pegaz Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości