• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Barcinem

(36)
  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Brzoza

    • 869 000 zł cena
    • 407 m2 powierzchnia
    • 2 136 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sfera Nieruchomości S.C.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Żnin

    • 950 000 zł cena
    • 307 m2 powierzchnia
    • 3 095 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Tara
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Żnin

    • 840 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 4 422 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Tara
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Komratowo

    • 650 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Tara
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Żnin

    • 2 000 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Tara
    Biuro nieruchomości

  • Dom Gąsawa ul.

    Gąsawa

    • 590 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 2 459 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wspaniała okolica Gąsawy, malowniczo położona w pobliżu Jeziora Oćwieckiego, oferuje wyjątkowe możliwości dla miłośników natury i spokoju.Ten dom mieszkalny opowierzchni całkowitej...

  • Dąbrowa - dom gotowy do zamieszkania blisko jezior

    Dąbrowa

    • 950 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom - Dąbrowa, gm. Ludwin - piękna nieruchomość z urządzoną działką, własnym lasem i szybkim dojazdem do jezior Pojezierza Łęczyńsko-WłodawskiegoW ofercie dom wolnostojący idealny...

  • Budujemy Nowy Dom - pow 116 m2 - wysoki standard
    1 / 16
    Budujemy Nowy Dom - pow 116 m2 - wysoki standard

    Smogorzewo

    • 535 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 4 613 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nowy dom ze stawem i z odrębną częścią biznesową
    1 / 20
    Nowy dom ze stawem i z odrębną częścią biznesową

    Załachowo

    • 1 250 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 10 081 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Pod Rzeszowem w zielonej okolicy

    Dąbrowa

    • 412 500 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia dom w stanie surowym otwartym - na sprzedaż. Nieruchomość ma być gotowa w II kwartale 2024 roku. Istnieje również możliwość doprowad...

  • 1 / 4
    Dom Łabiszyn

    Łabiszyn

    • 560 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Opis lokalizacji: Łabiszyn Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom w Łabiszynie o powierzchni 100 m2 usytuowany na działce o powierzchni około 530m2. Nieruchomość...

  • Dom Pakość

    Pakość

    • 870 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż interesujący dom o powierzchni ok.180m2 posadzony na działce o powierzchni 950m2 w Pakości. Na parterze domu znajduję się następujące pomieszcze...

  • Dom Pakość

    Pakość

    • 280 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż interesująca kamienica z dużą działka 3000m2 w Pakości. W budynku znajdują się dwa oddzielne mieszkania, każde po 114m2 oraz sklep ok.25m2. Budynek w całości podpiw...

  • Dom Pakość

    Pakość

    • 485 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 2 887 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż wolnostojący dom piętrowy o powierzchni 168m2 usytuowany na działce o powierzchni ok.3000m2 koło Pakości. Serdecznie zapraszamy na prezentację....

  • Dom Łabiszyn

    Łabiszyn

    • 292 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 2 655 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom w Łabiszynie o powierzchni 110 m2 usytuowany na działce o powierzchni 230m2. Piwnica składa się z garażu, kotłowni i pomiesz...

  • Dom Łabiszyn

    Łabiszyn

    • 750 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w Łabiszynie atrakcyjny dom jednorodzinny wolno stojący o powierzchni ok. 180 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni około 1500m2. Parter domu...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • DOM – OKAZJA !!! od osoby prywatnej bez pośredników - Z DODATKOW...

    Krusza Zamkowa

    • 420 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM – OKAZJA !!! od osoby prywatnej Z DODATKOWĄ ODRĘBNĄ DZIAŁKĄ BUDOWLANĄ W CENIE !!! - dom parterowy, wolnostojący, o powierzchni mieszkalnej ok.200 mk, (z możliwością adapta...

  • Dom parterowy, garaż na 2 auta, super ogród
    1 / 19
    Dom parterowy, garaż na 2 auta, super ogród

    Łochowo

    • 1 150 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 5 722 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom  Wieniec z wielkim potencjałem. Super okazja
    1 / 6
    Dom Wieniec z wielkim potencjałem. Super okazja

    Wieniec » ul. Parkowa

    • 1 599 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 4 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Piękny nowoczesny dom w zabudowie szeregowej !
    1 / 5
    Piękny nowoczesny dom w zabudowie szeregowej !

    Kłopot

    • 870 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Słońsko

    Słońsko

    • 859 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 5 238 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż interesujący dom jednorodzinny o powierzchni 164,20m2 usytuowany na działce o powierzchni 900m2 w Słońsku. Nieruchomość położona ok. 5km od Inow...

  • PIĘKNY DOM W ŁOCHOWIE Z 2SYPIALNIE I GABINET 113M2
    1 / 17
    PIĘKNY DOM W ŁOCHOWIE Z 2SYPIALNIE I GABINET 113M2

    Łochowo

    • 1 199 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 5 966 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Housing Market Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Potulice

    • 900 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 6 522 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sfera Nieruchomości S.C.
    Biuro nieruchomości

  • NOWY DOM 1 KM OD INOWROCŁAWIA
    1 / 8
    NOWY DOM 1 KM OD INOWROCŁAWIA

    Sikorowo

    • 460 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 4 071 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Ostatni bliźniak w sprzedaży! ZIELONKA!
    1 / 5
    Ostatni bliźniak w sprzedaży! ZIELONKA!

    Zielonka

    • 679 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 5 854 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Housing Market Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 12
    Dom bliźniak

    Drzewce

    • 1 140 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Bogusław Ojczenasz
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 9
    Dom bliźniak

    Drzewce

    • 570 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Łochowo

    • 3 500 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Novator Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Zielonka

    • 2 199 999 zł cena
    • 338 m2 powierzchnia
    • 6 509 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Flantrowo

    Flantrowo

    • 1 550 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 8 424 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM NA SPRZEDAŻ - FLANTROWO gmina Janowiec Wielkopolski NIERUCHOMOŚĆ DO ZAMIESZKANIA I PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ ! Przedmiotem oferty jest atrakcyjny dom wol...

  • Syndyk sprzeda dom wolnostojący – 55% ceny oszacowania

    Białe Błota

    • 339 350 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 3 428 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI Syndyk masy upadłości Aldony Pawłowskiej – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży prawo własności nieru...

  • Dom Rogowo ul.

    Rogowo

    • 650 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Działka z widokiem na jezioro | Rogowo | 3 464 m² | Linia brzegowa | Dom w stanie surowym otwartymRogowo | powiat żniński | woj. kujawsko-pomorskie Wyjątkowa lokalizacja z bezpośre...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Zielonka

    • 679 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 5 854 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sfera Nieruchomości S.C.
    Biuro nieruchomości

  • Na sprzedaż połowa domu -Zajezierze gm. Małdyty

    Zajezierze

    • 295 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 3 106 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

  • Udział 1/2 w nieruchomości w Sikorowie (OKAZJA! 20% ceny)
    1 / 2
    Udział 1/2 w nieruchomości w Sikorowie (OKAZJA! 20% ceny)

    Sikorowo

    • 40 000 zł cena
    • 4 777 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup udziału w nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w Sikorowie. Przedmiot sprzedaży Przedmiotem sprzedaży jest:...

  • Dom miejscowość Chrośna koło Solca Kujawskiego
    1 / 5
    Dom miejscowość Chrośna koło Solca Kujawskiego

    Chrośna

    • 1 100 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 7 190 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość położona w miejscowości Chrośna, wjazd bezpośrednio z drogi asfaltowej. Dom parterowy z użytkowym poddaszem(duży strych). Powierzchnia domu 153 m2. Powierzchnia...

  • Dom Prądki gm. Białe Błota
    1 / 11
    Dom Prądki gm. Białe Błota

    Prądki

    • 545 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 542 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Jagła Nieruchomości poleca : Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w pięknej malowniczej okolicy tuż przy parku Krajobrazowym pięknym otoczeniu lasu i stawów. Og...

  • Dom Murowaniec gm. Białe Błota
    1 / 11
    Dom Murowaniec gm. Białe Błota

    Murowaniec

    • 1 295 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 8 302 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Murowaniec gm. Białe Błota komfortowy dom 2011r. z pięknym ogrodem. Dobry dojazd do Bydgoszczy piękna okolica. Sprzedam komfortowy dom w Murowańcu pod Bydgoszczą, wybudowany wed...

  • Dom Białe Błota
    1 / 14
    Dom Białe Błota

    Białe Błota

    • 990 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 5 658 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący w Kruszynie Krajeńskim gm. Białe Błota. Przestronne 6 pokoi w spokojnej lokalizacji z ogrodem i świetnym dojazdem do Bydgoszczy co jest dodatkowym atutem, Po...

  • Dom Kruszyn Krajeński gm. Białe Błota
    1 / 12
    Dom Kruszyn Krajeński gm. Białe Błota

    Kruszyn Krajeński

    • 645 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 4 418 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kup nowy dom pod Bydgoszczą-spełniaj marzenia Swojej Rodziny. Nowy dom w zabudowie bliźniaczej Kruszyn Krajeński- 146 m2 (użytkowa - 127m2) , projekt indywidualny. D...

  • Dom Białe Błota sprzedam
    Dom Białe Błota sprzedam

    Białe Błota

    • 450 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom jednorodzinny, w miejscowości Białe Błota w bardzo dobrym punkcie blisko las ,szkoła przedszkole przystanek ,sklepy sprzedam

  • Dom  z halą magazynową i dodatkowy mieszkaniem
    1 / 13
    Dom z halą magazynową i dodatkowy mieszkaniem

    Rogowo

    • 1 050 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 5 224 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż – Rogowo, gm. Lubicz. Dom z 2003 r., działka o powierzchni 7474 m², piękny staw, hala z kanałem i mieszkaniem, fotowoltaika, pompa ciepła! Marzys...

  • 1 / 4
    Dom Łochowo rynek pierwotny ul.

    Łochowo

    • 630 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 5 339 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    !! DOM W CENIE MIESZKANIA - NOWOCZESNE OSIEDLE Z PRYWATNYM PARKIEM !!!! Bez dodatkowych kosztów - prowizja 0 zł brak PCC !!ATUTY:-dogodna lokalizacja - 12 km do centrum Bydgoszczy!...

  • Dom Kruszyn ul.

    Kruszyn

    • 789 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 5 760 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    !!! OFERTA W PEPPER HOUSE !!!! DOM W KRUSZYNIE W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJ !ATUTY:-lokalizacja bardzo blisko terenów leśnych!-dwie kondygnacje mieszkalne z garażem!-dwa tarasy!-5 km d...

  • 1 / 4
    Dom Łochowo rynek pierwotny ul.

    Łochowo

    • 710 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 6 017 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Dom Łochowo rynek pierwotny ul.

    Łochowo

    • 799 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 6 772 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak