• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Palędzie
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Ostrowin

(1)
  • Wygodny dom położony w malowniczej, cichej okolicy
    Wygodny dom położony w malowniczej, cichej okolicy

    Ostrowin

    • 749 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 5 632 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wygodny dom położony w malowniczej, cichej okolicy. Na parterze przestronny salon połączony z otwartą kuchnią i dużym hallem tworzy komfortową strefę dzienną. Z salonu wyjście na d...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Ostróda - Zwierzewo, świetny dom dla rodziny, tylko 650 000 PLN
    1 / 13
    Ostróda - Zwierzewo, świetny dom dla rodziny, tylko 650 000 PLN

    Zwierzewo

    • 650 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 4 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Geopionier Piotr Panek
    Biuro nieruchomości

  • VII- 744 Dom w Zwierzewie, rok budowy 2019, 6 pokoi, 2 łazienki, garaż
    1 / 20
    VII- 744 Dom w Zwierzewie, rok budowy 2019, 6 pokoi, 2 łazienki,...

    Zwierzewo

    • 997 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 7 851 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Geopionier Piotr Panek
    Biuro nieruchomości

  • Dom Rychnowo

    Rychnowo

    • 390 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Chcesz się cieszyć urokliwym miejscem, pełną prywatnością i brakiem sąsiadów? Jeśli tak to ta oferta powinna Cię zainteresować. BRESDOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż urokli...

  • Stare Jabłonki, domek letniskowy, jezioro, las
    1 / 15
    Stare Jabłonki, domek letniskowy, jezioro, las

    Stare Jabłonki

    • 395 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 809 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o powierzchni 559 m2 zabudowana klimatycznym, drewnianym domkiem letniskowym z lat 70., położona w Starych Jabłonkach przy ul. Wczasowej 27. Nieruchomość znajdu...

  • Dom Zwierzewo gm. Ostróda
    1 / 15
    Dom Zwierzewo gm. Ostróda

    Zwierzewo

    • 932 000 zł cena
    • 659 m2 powierzchnia
    • 1 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa nieruchomość z klimatem i możliwościami! !!!Dwa domy + garaż + warsztat - idealne dla majsterkowicza lub inwestora!!! Kup swoje miejsce, swój dom...

  • sprzedam pół domu 200m od plaży albo zamienie na mieszkanie
    sprzedam pół domu 200m od plaży albo zamienie na mieszkanie

    Kajkowo

    • 300 000 zł cena
    • 1 111 m2 powierzchnia
    • 271 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    sprzedam pół domu z działką w kajkowie na jeziornej 200 metrów od plaży. Rozwarze wszelkie propozycje z zamianami również .cena 300 tys .tel.[tel].albo zamiana na mieszkanie