• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Nowy Sącz

(42)
  • Sprzedam dom z ogrodem

    Nowy Sącz

    • 600 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 2 831 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam do sprzedania dom wolnostojący znajdujący się 2km od centrum Nowego Sącza ( osiedle helena) . Dom posiada dużą kuchnie ze spiżarnią, 2 łazienki ( wanna i prysznic z hydromasaże...

  • Idealny dom dla rodziny - Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 830 000 zł cena
    • 542 m2 powierzchnia
    • 1 532 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Invest Home ma przyjemność zaprezentować Państwu dom na sprzedaż położony w Nowym Sączu na ulicy Królowej Jadwigi. Dom idealnie nada się do aranżacji według własnego gustu. Wystró...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom na sprzedaż ------ Świniarsko----- 790 000

    Chełmiec

    • 790 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 591 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    POLECAMY !! Atrakcyjnie położony dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej 220m2 usytuowany na 12arowej działce zlokalizowany w miejscowości Świniarsko gm. C...

  • Domy w zabudowie bliźniaczej z wiatą samochodową - blisko miasta

    Świniarsko

    • 569 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 5 081 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej - lokalizacja w bliskim sąsiedztwie Nowego Sącza (Świniarsko) - spokojna i atrakcyjna okolica – 4,1km od rynku Nowego Sącza -...

  • Dom Chełmiec

    Chełmiec

    • 780 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość inwestycyjna!!! Mam do zaprezentowania dom wolnostojący o powierzchni około 180m2 z lat 70-tych położony na działce usługowo-budowlanej o powierzchni 16 ar. Nier...

  • Dom pod lasem z widokiem na Nowy Sącz
    1 / 15
    Dom pod lasem z widokiem na Nowy Sącz

    Chełmiec

    • 870 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 4 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom położony pod lasem w cichym i spokojnym miejscu, nadający się do prowadzenia działalności agroturystycznej. Dom położony jest w na granicy Nowego Sącza i Chełmca, blis...

  • BICZYCE VIEW - Widok, Prestiż i Komfort
    1 / 11
    BICZYCE VIEW - Widok, Prestiż i Komfort

    Biczyce Dolne

    • 665 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 8 210 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    BICZYCE VIEW: Ekskluzywne Domy w Zabudowie Szeregowej - Widok, Prestiż i Komfort! Lokalizacja: Biczyce Dolne k. Nowego Sącza Odkryj swoje nowe, wymarzone miejsce zamieszkania z z...

  • Dom Chełmiec
    1 / 15
    Dom Chełmiec

    Chełmiec

    • 1 270 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 350 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom wolnostojący o pow. użytkowej 165m2 usytuowany na pięknie zagospodarowanej krzewami 10 ar działce w Chełmcu. Dom wybudowany w 2010 r. techniką murowaną ocieplon...

  • Dom na sprzedaż Nowy Sącz, Chełmiec, Wielogłowy
    1 / 16
    Dom na sprzedaż Nowy Sącz, Chełmiec, Wielogłowy

    Chełmiec

    • 2 299 000 zł cena
    • 211 m2 powierzchnia
    • 10 896 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Klimczak Nieruchomości w wyłącznym zleceniu ma ogromną przyjemność zaprezentować dom zlokalizowany w Wielogłowach k. Nowego Sącza, który myśli za Ciebie - inteligentna przysz...

  • Dom 113m2, 8 ar, Świniarsko gm. Chełmiec
    1 / 16
    Dom 113m2, 8 ar, Świniarsko gm. Chełmiec

    Świniarsko

    • 879 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 7 779 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedaży: Budynek mieszkalny wolnostojący o pow. 113m2. z lat 2012-2013. Położony na 8 arowej działce. Działka ogrodzona z bramą wjazdową na pilota. Dojazd z dw...