• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Celiny
  • Obidza
  • Tarnawa
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Nidek

(2)
  • Dom Nidek gm. Wieprz
    1 / 12
    Dom Nidek gm. Wieprz

    Nidek

    • 535 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 973 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom murowany ze szlaki  z 1978 roku. Dom położony jest na działce o wielkości 44 ar, z czego 22 ar jest budowlane. W planie zagospodarowania działka oznaczona symbolami MNU -...

  • Dom Nidek

    Nidek

    • 569 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 3 060 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REZERWACJA Dom w Stanie Surowym zamkniętym. Sprzedaż na fakturę VAT - kupujący zwolniony z opłaty podatku PCC. Dom wybudowany na podstawie projektu "Dom w Aurorach: [url]...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Wieprz ul. Beskidzka

    Wieprz » ul. Beskidzka

    • 249 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 3 234 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Niewielki Dom w Wieprzu. Dom na działce 298 m2 na której znajdują się garaż dwu stanowiskowy. Miejsce na grila ale i nie tylko. Dom do tej pory był zamieszkały więc wszystko...

  • Dom Wieprz rynek pierwotny ul. Biała Droga

    Wieprz » ul. Biała Droga

    • 950 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom na sprzedaż w stanie deweloperskim - podwyższony standard Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Wieprz koło Andrychowa. Dom usytuowany na dużej działce o po...

  • Dom Witkowice

    Witkowice

    • 609 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 045 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REZERWACJA Do sprzedaży dom/budynek usługowy z mieszkaniem na piętrze. Lokal doskonale nadający się na Żabkę. Zlokalizowany w samym centrum Witkowic dom w którym na dole są...

  • 1 / 4
    Dom Wieprz rynek pierwotny ul. Biała Droga

    Wieprz » ul. Biała Droga

    • 950 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Wieprz

    Wieprz

    • 329 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 828 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REZERWACJA Wieprz miejscowość doskonale położona - wszędzie blisko Andrychów zaledwie 12 min, Wadowice zalewie 16 min, Zator 12 min. Bliska odległość do pobliskich atrakcji: E...

  • Dom Wieprz

    Wieprz

    • 469 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 4 510 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REZERWACJA Proponujemy Państwu dom położony w miejscowości Wieprz - około 10 minut od Wadowic i Andrychowa. Dom po częściowym remoncie: nowa instalacja wodna nowa instalacj...

  • Dom Wieprz

    Wieprz

    • 359 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 2 040 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    REZERWACJA SUPER OFERTA - Dom w cenie mieszkania Dom z ładną działka w spokojnym miejscu w super cenie. Wieprz miejscowość położona przy Andrychowie w bliskiej odległośc...

  • Dom z możliwością podziału na 2 mieszkania
    1 / 16
    Dom z możliwością podziału na 2 mieszkania

    Witkowice

    • 199 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 995 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ZBIGNIEW KLĘCZAR Agent prowadzący tel. [tel] Sprzedam dom jednorodzinny z możliwościa przerobienia go na 2 niezależne mieszkania. Dom jest z lat ok.1970. Jego ściany i fundament...

  • Dom z poddaszem użytkowym 175m2
    1 / 15
    Dom z poddaszem użytkowym 175m2

    Bulowice

    • 500 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 2 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim przy DK52 (Kraków Bielsko-Biała), tylko 3 km od Andrychowa i 7 km od Kęt Oferuję dom jednorodzinny...

  • Dom z widokiem na góry w Bulowicach
    1 / 16
    Dom z widokiem na góry w Bulowicach

    Bulowice

    • 650 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 2 408 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] **Dom z widokiem na góry Bulowice, spokojna okolica blisko Kęt i Andrychowa** Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w malowniczej miejsc...

  • Witkowice: cisza, przestrzeń i własny azyl
    Witkowice: cisza, przestrzeń i własny azyl

    Witkowice

    • 499 999 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 2 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Witkowice (powiat stalowowolski) 240 m², 28 arów, nowy garaż, wyposażenie w cenie Na sprzedaż dom w miejscowości Witkowice (powiat stalowowolski) o łącznej powierzchni ok. 240 m²...

  • Piękny dom na sprzedaż Wieprz
    Piękny dom na sprzedaż Wieprz

    Wieprz

    • 599 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zamiast mieszkania – własny dom z ogrodem! Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni 74 m², położony na 8-arowej działce w malowniczej miejscowości Wieprz. To idealna propozycja dl...