• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Czysta
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Machowinko

(1)
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Machowinko

    • 1 980 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 7 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami Kancelaria WGN Przedstawicielstwo w Słupsku
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • sprzedam dom wyremontowany z wlasną wodą z duża działką i ogrodem

    Zębowo

    • 655 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Witam serdecznie Mamy do zaoferowania - sprzedania nasz wspaniały wyremontowany dom który posiada własne ujęcie wody oraz kolektor ciepła wody Dom znajduje się w niewielkiej o...

  • Sprzedam wyremontowany i umeblowany dom z dużym ogrodem

    Zębowo

    • 660 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    [tel] Witam serdecznie Mamy do sprzedania dom który znajduje się w niewielkiej odległości od Słupska to miejscowości Zębowo gm Kobylnica czas dojazdu do centrum miasta wynosi...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Płaszewko

    • 1 200 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 9 449 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 21
    Dom bliźniak

    Gardna Wielka

    • 379 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Kobylnica

    • 969 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 8 973 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Bolesławice

    • 3 500 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 7 292 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Przewłoka

    • 1 550 000 zł cena
    • 313 m2 powierzchnia
    • 4 953 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 20
    Dom szeregowiec

    Kobylnica

    • 799 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 7 071 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Duninowo

    • 1 500 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Bruskowo Małe

    • 399 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 325 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Smołdziński Las

    • 795 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 7 430 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Bierkowo

    • 1 747 000 zł cena
    • 248 m2 powierzchnia
    • 7 045 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Przewłoka

    • 400 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 2 062 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Żoruchowo

    • 780 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 120 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kobylnica

    • 930 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 3 264 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Widzino

    • 459 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 295 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Przewłoka ul.

    Przewłoka

    • 2 800 000 zł cena
    • 520 m2 powierzchnia
    • 5 385 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO U NAS! DOM Z POTENCJAŁEM! Szukasz domu dla siebie blisko morza, ale z dala od turystycznego zgiełku? Albo miejsca na inwestycję?Jesteś we właściwym miejscu! LOKALIZACJANieruc...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wodnica

    • 2 400 000 zł cena
    • 370 m2 powierzchnia
    • 6 487 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości

  • Dom Siemianice ul. Słupska

    Siemianice » ul. Słupska

    • 3 350 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 6 091 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DUŻY DOM DLA RODZINY WIELOPOKOLENIOWEJ LUB DLA 2 RODZIN (WYODRĘBNIONE DWIE CZĘŚCI). NIERUCHOMOŚĆ POŁOŻONA NA DUŻEJ DZIAŁCE PONAD 7 TYS. M2, Z WŁASNYM MINI PARKIEM!LOKALIZACJA:Siemi...

  • Pałac Wierzbięcin,gm.Nowogard,park-do remontu

    Wierzbięcin

    • 1 500 000 zł cena
    • 574 m2 powierzchnia
    • 2 614 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Obiekt pałacowy zlokalizowany w Wierzbięcinie, gm. Nowogard, powiat Goleniów, woj. zachodniopomorskie, obr. Wierzbięcin. Położony na działce o powierzchni 1.8083 ha.Poprzednia nazw...

  • Dom Smołdzino ul. Gen. Bema

    Smołdzino » ul. Bema

    • 3 500 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 8 975 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NIERUCHOMOŚĆ:DOM Z FUNKCJONUJĄCĄ PRZYCHODNIĄ NFZ - Obecnie przychodnia rodzinnaNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o charakterze mieszkalno-usługowym, łącząca przestronny dom jednor...

  • Dom Bydlino

    Bydlino

    • 849 000 € cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 3 598 €/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budynek mieszkany o charakterze rezydencyjnym położony w Bydlinie w zakolu rzeki Słupi ( ok 180 m linii brzegowej rzeki ) w spokojnej i cichej okolicy. W odległości 9 km od Ustki...

  • Dom/Pensjonat w Smołdzinie
    1 / 16
    Dom/Pensjonat w Smołdzinie

    Smołdzino

    • 1 450 000 zł cena
    • 437 m2 powierzchnia
    • 3 319 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pensjonat w Smołdzinie – gotowy biznes nad morzem! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 407m2 (możliwość adaptacji i aranżacji poddasza użytkowego 402m2)...

  • Kobylnica, Widzino, duża, działka z domem 90m2
    1 / 15
    Kobylnica, Widzino, duża, działka z domem 90m2

    Widzino

    • 554 400 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa, duża działka 5600 m² z domem do remontu – Kobylnica, Widzino, 6 km od centrum Słupska - Freedom-Nieruchomości Oddział Słupsk - duża, malownicza działka z własnym stawem...

  • Kobylnica os. Marsylia dom z dużym ogrodem i garażem
    1 / 7
    Kobylnica os. Marsylia dom z dużym ogrodem i garażem

    Kobylnica

    • 759 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 6 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OSIEDLE MARSYLIA - DOMY PARTEROWE Z DUŻYMI OGRODAMI I GARAŻAMI W ramach Osiedla Marsylia powstaną domy wolnostojące, parterowe z dużymi ogrodami, połączone garażami, zlokalizowane...

  • Dom Głobino gm. Słupsk Słupsk
    1 / 8
    Dom Głobino gm. Słupsk Słupsk

    Głobino

    • 509 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 787 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mieszkanie w parterowym, wolnostojącym, dwulokalowym domu. Budynek zbudowany jest na planie prostokąta, przykryty czterospadowym dachem. Wewnątrz budynku, na niedużej powierzchni,...

  • Dom na wsi plus budynek gospodarczy
    1 / 16
    Dom na wsi plus budynek gospodarczy

    Duninowo

    • 1 490 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 9 313 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zakupu wygodnego, nowoczesnego domu wraz z dużym budynkiem gospodarczym na działce 3600m2. Nieruchomość usytuowana jest we wsi Duninowo, 5km od Ustki i morza. Budynek...

  • Dom/pensjonat w Rowach
    1 / 16
    Dom/pensjonat w Rowach

    Rowy

    • 980 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w Rowach, idealna pod wynajem. Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość o łącznej powierzchni 147 m², położoną na zadbanej działce o powie...

  • Piękny dom w Siemianicach 134 m2 1 150 000 do neg.
    Piękny dom w Siemianicach 134 m2 1 150 000 do neg.

    Siemianice

    • 1 150 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 8 647 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w Siemianicach !!  Jeśli marzysz o domu, który łączy w sobie bliskość natury, komfort nowoczesnych rozwiązań i przytulną atmosferę, ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszamy do k...

  • Atrakcyjny Domek, Smołdzino
    1 / 16
    Atrakcyjny Domek, Smołdzino

    Smołdzino

    • 350 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 211 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży domku letniskowego w malowniczym Smołdzinie. Domek o pow. 38 m2 posadowiony na uroczej działce o pow.602m2 To świetna pro...