• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Łęczyca

(1)
  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Łęczyca

    • 869 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 8 199 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OSA Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom w atrakcyjnej lokalizacji .

    Luboń

    • 850 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w Luboniu przy ul. 3 Maja . Dom do remontu , rozbudowy lub rozbiórki . Bardzo dobra lokalizacja 1 km do autostrady A2 , Lidl i Biedronka 2 km. 1 km do dworca PKP ....

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Puszczykowo

    • 2 380 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 13 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OSA Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Puszczykowo

    • 720 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 5 854 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OSA Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Czapury

    • 1 248 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 9 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Luboń

    • 865 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 8 827 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 16
    Dom szeregowiec

    Luboń

    • 849 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 9 540 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RANDAL NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie na sprzedaż Czapury

    Czapury

    • 549 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 074 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    GÓRNY SEGMENT DOMU W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ NA SPRZEDAŻ |GOTOWY DO WPROWADZENIA - NIE WYMAGA ŻADNYCH NAKŁADÓW FINANSOWYCH | CZAPURY K. POZNANIA UL. JAGODOWA| 68,5 m2 | 4 POKOJE | Z D...

  • Dom Luboń rynek pierwotny ul. Maciejkowa

    Luboń » ul. Maciejkowa

    • 849 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 6 582 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom znajduje się w miejscowości Luboń, w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego. Obejmuje domy bliźniacze o dwóch pełnowymiarowych kondygnacjach. Inwestycja posiada ogrodzony te...

  • LUBOŃ nowy dom k. Poznania za 1087000,-
    1 / 6
    LUBOŃ nowy dom k. Poznania za 1087000,-

    Luboń

    • 1 180 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Oferta Wstrzymana! Luboń do sprzedaży i nowoczesny wolnostojący, piętrowy dom, lub działalność gospodarczą. Powierzchnia 200m2 podpiwniczony, ogrzewanie co gazowe, okna PCV, ścian...

  • Na sprzedaż dom wolnostojący Luboń
    1 / 16
    Na sprzedaż dom wolnostojący Luboń

    Luboń

    • 1 680 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 7 707 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA SPRZEDAŻY DOMU WOLNOSTOJĄCEGO - LUBOŃ Na sprzedaż przestronny, w pełni urządzony i zadbany dom wolnostojący położony w spokojnej części Lubonia. Nieruchomość usytuowana jes...

  • Dom 163 m² na narożnej działce Puszczykowo
    1 / 15
    Dom 163 m² na narożnej działce Puszczykowo

    Puszczykowo

    • 1 090 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 6 688 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o niezwykłym charakterze, położony w jednym z najbardziej pożądanych punktów Puszczykowa — na rogu ulic Podgórnej i Poznańskiej. Nieruchomość wyróżnia się świetną e...

  • Dom Puszczykowo,
    1 / 15
    Dom Puszczykowo,

    Puszczykowo

    • 2 199 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 15 486 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Luksusowy dom wolnostojący w Puszczykowie - komfort, prestiż i bliskość natury Atrakcyjna oferta - możliwość zamiany na inną nieruchomość (mieszkanie/dom/działka) w formule: około...

  • Dom wolnostojący | 229,33 m² | działka 2234 m² | Wiórek
    1 / 16
    Dom wolnostojący | 229,33 m² | działka 2234 m² | Wiórek

    Wiórek

    • 1 920 500 zł cena
    • 229 m2 powierzchnia
    • 8 387 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    UNIKATOWY DOM NA SPRZEDAŻ | WIÓREK | GMINA MOSINA | BLISKO POZNANIA | 4,3 KM DO GRANICY POZNANIA | GOTOWY DO ZAMIESZKANIA Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący, położony w spoko...

  • UNIKATOWY DOM NA SPRZEDAŻ | WIÓREK | GMINA MOSINA | BLISKO POZNA...

    Wiórek

    • 1 920 500 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 8 350 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    UNIKATOWY DOM NA SPRZEDAŻ | WIÓREK | GMINA MOSINA | BLISKO POZNANIA | 4,3 KM DO GRANICY POZNANIA | GOTOWY DO ZAMIESZKANIA Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący, położony w spo...

  • Dom Wiry gm. Komorniki,
    Dom Wiry gm. Komorniki,

    Wiry

    • 1 399 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 10 138 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy dom dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej nieruchomości. Na sprzedaż oferuję elegancki, dopracowany w każdym detalu dom o powierzchni 138,6 m², położony...

  • Dom Babki gm. Mosina,
    Dom Babki gm. Mosina,

    Babki

    • 1 090 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 10 583 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Zapraszam do zapoznania się z ofertą parterowego domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w miejscowości Babki, gmina Mosin...

  • Dom Luboń, Konwaliowa
    Dom Luboń, Konwaliowa

    Luboń

    • 1 710 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 9 942 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W najlepszej części Lubonia czeka dom, który łączy w sobie luksus, przestrzeń i styl glamour. To 172,4 m perfekcyjnie zaprojektowanej powierzchni, gdzie każdy detal został dopracow...

  • Dom Puszczykowo,
    Dom Puszczykowo,

    Puszczykowo

    • 1 300 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 13 403 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Rezerwacja. Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Puszczykowie - Sta...