• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wieliszew
  • Janowice
  • Stanisławów Drugi
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Kraczewice Rządowe

(1)
  • Dom 180 m² w Kraczewicach Rządowych, gm. Poniatowa
    1 / 14
    Dom 180 m² w Kraczewicach Rządowych, gm. Poniatowa

    Kraczewice Rządowe

    • 699 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 884 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom 180 m² na sprzedaż. Zlokalizowany w Kraczewicach Rządowych, 3 km od Poniatowej, położony przy drodze gminnej, równolegle do drogi powiatowej 737, wzdłuż rzeki Kraczewianki. R...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom/rezydencja/pensjonat z działką przy wąwozie w Kazimierzu Doln...

    Kazimierz Dolny

    • 2 200 000 zł cena
    • 575 m2 powierzchnia
    • 3 827 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przepiękny dom o powierzchni całkowitej 574m2, użytkowej 358m2. Powierzchnia parteru - 204m2. W skład wchodzi widna kuchnia, duży, przestronny salon, gabinet, dw...

  • Dom Bełżyce ul.

    Bełżyce

    • 480 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 693 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom w centrum Bełżyc o powierzchni 130m2, działka 236m2.Nieruchomość jest przystosowana do prowadzenia działalności gospodarczej, obecnie na parterze budynku...

  • Dom Wojciechów rynek pierwotny ul.

    Wojciechów

    • 1 490 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 2 293 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam duży wolnostojący dom w urokliwej i cichej okolicy z mnóstwem miejsc do spacerów. Nieruchomość jedyna w swoim rodzaju, dzięki świetnie harmonizującym się z otoczeniem lase...

  • Dom Kazimierz Dolny ul.

    Kazimierz Dolny

    • 5 350 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 14 862 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Willa  w Kazimierzu Dolnym o niepowtarzalnym klimacie.Cena do negocjacjiZ posesji rozpościera się przepiękny widok na panoramę Kazimierza Dolnego.Obiekt aktualnie pełni funkcję pen...

  • Dom Motycz ul.

    Motycz

    • 2 500 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 4 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Piękna rezydencja pod Lublinem.Dom usytułowany na działce 3300 m2.parter - salon 60m2, jadalnia 20m2, kuchnia 14m2, oranżeria 12m2, gabinet 11m2, hall 28m2, pokój 22m2, pokój 19m2,...

  • Piękny dom, duża działka, garaż

    Motycz

    • 1 850 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 5 139 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Piękny dom. Duża działka i przestrzeń. MotyczPiękny dom w świetnej lokalizacji. Duża działka i przestrzeń to tylko niektóre z licznych zalet tego domu.Budynek:- 360 m2- parter 180m...

  • Atrakcyjne siedlisko 53 ar ziemi pod Kazimierzem

    Zagajdzie

    • 400 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atrakcyjne siedlisko wraz z 53 arami ziemi nieopodal Kazimierza Dolnego.Na sprzedaż gospodarstwo z wieloma budynkami gospodarczymi położone w miejscowości Zagajdzie. Dom:Budynek mu...

  • Dom bliźniak
    1 / 8
    Dom bliźniak

    Kazimierz Dolny

    • 799 000 zł cena
    • 189 m2 powierzchnia
    • 4 228 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Grabówki

    • 420 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 6 177 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Rogów

    • 1 500 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Dorota Tyzo Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom z dużą działką - doskonały dojazd do Lublina

    Radawiec Duży

    • 549 900 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 6 470 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Radawiec Duży - dom wraz z budynkami gospodarczymi na dużej działce schodzącej do rzeczkiNieruchomość położona w odległości krótkiego spaceru od lasu, z dostępem do rzeki!! Nieduży...

  • Dom Kazimierz Dolny Okale

    Kazimierz Dolny

    • 499 000 zł cena
    • 2 450 m2 powierzchnia
    • 204 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki budowlanej o powierzchni 2450 m², usytuowanej w malowniczej Okolicy w Okalu, dzielnicy Kazimierza Dolnego. Zale...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kolonia Łaziska

    • 395 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 2 324 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Nowym Franciszkowie gm. Opole Lubelskie.

    Nowy Franciszków

    • 495 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 3 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wykonany w 2000r. od podstaw z drewna o pow. 125 m2 na działce 400 m2 (z opcja jej powiększenia) przy drodze asfaltowej w m. Nowy Franciszków gmina i powiat opole lubelskie wo...

  • Dom Ożarów gm. Jastków
    1 / 15
    Dom Ożarów gm. Jastków

    Ożarów

    • 999 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 9 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w miejscowości Ożarów, w województwie lubelskim, położony zaledwie kilkanaście minut od Centrum Lublina. Budynek posiada dwie kondygnacje - parter wraz z poddaszem...

  • Dom na działce 1,5 km od rynku w Kazimierzu Dolnym

    Kazimierz Dolny » ul. Doły

    • 1 750 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dwa domy wolnostojące (jeden rodzinny, drugi z pokojami do wynajęcia) na pięknej działce o pow. 2148 m2 przy ul. Doły 1,5 km od rynku w Kazimierzu Dolnym pow. puławski, woj. lubels...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kazimierz Dolny

    • 1 850 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 11 936 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • DOM WOLNOSTOJĄCY
    1 / 3
    DOM WOLNOSTOJĄCY

    Majdan Borowski

    • 910 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 4 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym wolnostojącym o dwóch kondygnacjach nadziemnych w konstrukcji tradycyjnej murowanej . Działka o łącznej powierzchni 1,28 ha...

  • Dom w zaciszu. Dobre połączenie do Lublina
    1 / 7
    Dom w zaciszu. Dobre połączenie do Lublina

    Kolonia Łaziska

    • 510 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący wraz z pomieszczeniami gospodarczymi. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Kolonia Łaziska w pobliżu drogi wojewódzkiej 747. Dom posiada bardzo dobre...

  • Sprzedam dom w Osinach
    1 / 9
    Sprzedam dom w Osinach

    Osiny

    • 190 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 2 346 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż dom w miejscowości Osiny, gmina Żyrzyn, powiat puławski. Dom mieszkalny o powierzchni zabudowy 81 mkw. Parterowy z podpiwniczeniem i strychem...

  • Siedlisko 1,78 ha w Witoszynie
    1 / 16
    Siedlisko 1,78 ha w Witoszynie

    Witoszyn

    • 690 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż interesujące siedlisko w powiecie puławskim, w miejscowości Witoszyn, województwo lubelskie, położone 10 km od Kazimierza Dolnego. Składa się z działek gruntów o obsza...

  • Siedlisko w Sadurkach

    Sadurki

    • 350 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    UROCZY DOMEK + 1600 M2 DZIAŁKISiedlisko blisko Nałęczowa. Tylko 6 min jazdy samochodem od Nałęczowa!! 30 min do Puław 30 min do LublinaSiedlisko zabudowane po...

  • Kazimierz Dolny - dom po remoncie

    Zastów Polanowski

    • 549 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 7 320 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż całoroczny domek w gm. Wilków, 9 km od Kazimierz Dolnego - idealny dla miłośników natury!Przepiękna lokalizacja. Cisza i spokój. Dobre sąsiedztwo.Lokalizacja- gmina Wil...

  • sprzedam dom bełżyce
    1 / 6
    sprzedam dom bełżyce

    Bełżyce

    • 189 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 780 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bez pośredników Gmina Bełżyce, usytuowanie centrum Bełżyc. Odległość z Bełżyc do Lublina ok 24 km (30 min). Bardzo dobre połączenie komunikacyjne: busy, PKS (co 15 min). Opis n...

  • Dom koło Kazimierza Dolnego
    Dom koło Kazimierza Dolnego

    Wierzchoniów

    • 780 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 6 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom jednorodzinny w Wierzchoniowie, odległość do Kazimierza Dolnego 7 km. Dom oddany do użytku w 2013 roku. Posiada dwie kondygnacje, parter oraz poddasze użytkowe. P...

  • Dom Sadurki gm. Nałęczów,
    1 / 15
    Dom Sadurki gm. Nałęczów,

    Sadurki

    • 1 799 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 6 425 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Gościniec z potencjałem agroturystycznym pod Nałęczowem. Na sprzedaż wyjątkową nieruchomość w miejscowości Sa...

  • Stylowy dom pod Zamkiem
    1 / 16
    Stylowy dom pod Zamkiem

    Kazimierz Dolny

    • 1 000 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 6 803 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom położony w samym centrum Kazimierza Dolnego przy ul. Puławskiej - tuż po kazimierskim zamkiem, z pięknym widokiem na Wisłę. Budynek składa się z 4 kondygnacji:i...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Trzciniec

    • 368 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 680 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Siedlisko 3031 m2 Skowieszynek Kazimierz Dolny.

    Skowieszynek

    • 1 250 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dwa domy plus budynki gospodarcze (siedlisko) na działce o pow. 3931 m2 w Skowieszynku malowniczej okolicy Kazimierskiego Parku Krajobrazowego kilka kilometrów od rynku Kazimierza...

  • Dom Motycz + warsztat samochodowy + działka rolna 1,7 ha
    1 / 5

    Nowe

    Dom Motycz + warsztat samochodowy + działka rolna 1,7 ha

    Motycz

    • 3 600 000 zł cena
    • 470 m2 powierzchnia
    • 7 660 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom podpiwniczony + warsztat samochodowy (też na samochody ciężarowe) na 30 arowej działce. Super tani w użytkowaniu. Panele słoneczne na gorącą wodę, fotowoltaika 10 kw. magazyny...