• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Żarnowska
  • Stary Lubiel
  • Włoszczowa
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Kalna

(1)
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Kalna

    • 683 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 4 879 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Pietrzykowice

    • 890 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 847 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Rybarzowice

    • 7 000 zł cena
    • 199 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Rybarzowice

    • 1 450 000 zł cena
    • 199 m2 powierzchnia
    • 7 287 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Nieruchomość zabudowana - Łodygowice

    Łodygowice

    • 38 700 zł cena
    • 234 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o sprzedaży udziału w prawie własności nieruchomości gruntowej zabudowanej w miejscowości Łodygowice, Powiat Żywiecki 1. Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowad...

  • Rezydencja z widokiem na Skrzyczne
    1 / 15
    Rezydencja z widokiem na Skrzyczne

    Lipowa

    • 2 550 000 zł cena
    • 251 m2 powierzchnia
    • 10 160 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuje do sprzedaży piękny dom w Lipowej. Dom z kuchni którego jest piekny widok na Skrzyczne. Nieruchomośc położona na 25 arowej urzadzonej działce. Dom parterowy z użytkowym...

  • Domek w górach na sprzedaż
    1 / 11
    Domek w górach na sprzedaż

    Sienna

    • 650 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 9 155 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do sprzedania domek 71,28 m2 w stanie deweloperskim położony w urokliwej lokalizacji Leśna okolice Żywca. W pobliżu park wodny, piękne szlaki górskie, Jezioro Żywieckie, szlaki row...

  • Dom Pietrzykowice

    Pietrzykowice

    • 899 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 6 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    | Twój Nowy Dom pod Żywcem - Nowoczesny Bliźniak w Pietrzykowicach Szukasz idealnego balansu między bliskością natury a szybkim dojazdem do miasta? Zapraszamy do zap...

  • Bliźniak z widokiem na góry
    1 / 9
    Bliźniak z widokiem na góry

    Łodygowice

    • 1 300 000 zł cena
    • 337 m2 powierzchnia
    • 3 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RYSZARD DANIELAK Agent prowadzący [tel] Budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (2 POŁÓWKI BLIŹNIAKA) Wykonany według projektu ARCHON "Dom w Zimokwiatach 2" Plan...

  • Dom Łodygowice ŁODYGOWICE
    1 / 2
    Dom Łodygowice ŁODYGOWICE

    Łodygowice

    • 550 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 2 292 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 240 m², w tym 160 m² powierzchni użytkowej. Budynek dwupiętrowy, z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, przeznaczony...

  • Bliźniak z widokiem na góry
    Bliźniak z widokiem na góry

    Łodygowice

    • 1 300 000 zł cena
    • 337 m2 powierzchnia
    • 3 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Bliźniak z widokiem na góry
    1 / 8
    Bliźniak z widokiem na góry

    Łodygowice

    • 650 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 3 870 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RYSZARD DANIELAK Agent prowadzący [tel] Budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (1/2 BLIŹNIAKA) Wykonany według projektu ARCHON "Dom w Zimokwiatach 2" Planowany...

  • Zbuduj po swojemu dom z ogrodem w Łodygowicach!
    Zbuduj po swojemu dom z ogrodem w Łodygowicach!

    Łodygowice

    • 620 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 7 655 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeśli jesteś zainteresowany ofertą proszę o kontakt tel. SMS-y mogą nie dochodzić. Na sprzedaż dom parterowy w stanie surowym w malowniczej miejscowości Łodygowice, województwo ślą...

  • Dom z duszą - nadaj mu nowe życie.
    1 / 16
    Dom z duszą - nadaj mu nowe życie.

    Godziszka

    • 299 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 272 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na sprzedaż - Godziszka (gmina Buczkowice) Proszę o tel. gdyż SMS y mogą nie dochodzić. Na sprzedaż nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Godziszka. Dom z 1954 roku,...