• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Gogołowa

(1)
  • Dom Gogołowa ul. Leśna

    Gogołowa » ul. Leśna

    • 560 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentuję nowoczesny dom wolnostojący w stanie deweloperskim, położony w Gogołowej, w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie znajduję się na granicy Świerkla...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • WYBUDUJEMY NA TWOJEJ DZIAŁCE-nowoczesna stodoła 95 m2

    Jastrzębie-Zdrój

    • 439 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 4 622 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Jastrzębie-Zdrój

    • 500 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Ciepłe domy parterowe, Połomia, pow. wodzisławski.
    1 / 6
    Ciepłe domy parterowe, Połomia, pow. wodzisławski.

    Połomia

    • 619 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 8 254 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowy dom parterowy w Połomi, gmina Mszana, powiat wodzisławski.  Nieruchomość i jej położenie sprzyjające rodzinom z dziećmi, jak i osobą starszym. Nowe - kameralne osiedle domków....

  • Dom Jastrzębie-Zdr, dzielnica Moszczenica, duża działka.
    1 / 16
    Dom Jastrzębie-Zdr, dzielnica Moszczenica, duża działka.

    Jastrzębie-Zdrój

    • 359 900 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 599 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REZERWACJA-REZERWACJA-REZERWACJA Dom z potencjałem, nawet dla dwóch rodzin. Jastrzębie-Zdrój, dzielnica Moszczenica. Powierzchnia całkowita działki to 1809 m2 (w obecnym MPZP częś...

  • Dom Świerklany

    Świerklany

    • 529 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 2 785 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom zlokalizowany w Świerklanach Dolnych. Mieści się na działce o powierzchni 1790 m2. Budynek o powierzchni ok. 180 m2 powierzchni użytkowej. W całości podpiwnic...

  • SPRZEDANY

    Jastrzębie-Zdrój

    • 650 000 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 3 202 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • KOMFORTOWY DOM Z SAUNĄ

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 499 999 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 8 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Dom z budynkiem na biuro

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 499 999 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 8 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Renata Sapija
    Agent nieruchomości

  • Nieruchomość zabudowana - Jastrzębie-Zdrój

    Jastrzębie-Zdrój

    • 95 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 490 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Tomasza Brzyszkowskiego osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt G...

  • Dom Jastrzębie-Zdrój Moszczenica, Rzeczna
    Dom Jastrzębie-Zdrój Moszczenica, Rzeczna

    Jastrzębie-Zdrój

    • 595 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 5 174 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny - stan surowy zamknięty - 115,91 m² + duża działka 17,87 ara - Moszczenica dzielnica Jastrzębia-Zdroju (bez szkód górniczych!) Na sprzedaż dom jednorodzinny w...

  • Dom Jastrzębie-Zdrój Ruptawa, Piotra Skargi
    Dom Jastrzębie-Zdrój Ruptawa, Piotra Skargi

    Jastrzębie-Zdrój

    • 679 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 5 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OSTAT Na sprzedaż nowy dom w stanie deweloperskim o zabudowie bliźniaczej i całkowitej powierzchni 126m2. Dom postawiony na działce o powierzchni ok 500m2 w Jastrzębiu-Zdroju dz...

  • Dom Świerklany
    1 / 14
    Dom Świerklany

    Świerklany

    • 839 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 4 560 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na sprzedaż - Świerklany, szeregowiec rogowy, 150,8 m² Tylko w Król Nieruchomości! Ten dom w Świerklanach to coś więcej niż tylko cztery ściany - to przestrzeń...

  • Nieruchomość zabudowana - Jastrzębie-Zdrój

    Jastrzębie-Zdrój

    • 68 600 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 354 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Jastrzębie-Zdrój Bzie Dolne ul.

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 200 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 4 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom o powierzchni 260 m², położony w spokojnej i zielonej dzielnicy Bzie Zameckie w Jastrzębiu-Zdroju. To idealna propozycja dla osób, które ceni...

  • Dom, 194,36 m², Jastrzębie-Zdrój
    1 / 6
    Dom, 194,36 m², Jastrzębie-Zdrój

    Jastrzębie-Zdrój

    • 68 600 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 354 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż