• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Moderówka
  • Bosutów
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Gąsawa

(1)
  • Dom Gąsawa ul.

    Gąsawa

    • 590 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 2 459 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wspaniała okolica Gąsawy, malowniczo położona w pobliżu Jeziora Oćwieckiego, oferuje wyjątkowe możliwości dla miłośników natury i spokoju.Ten dom mieszkalny opowierzchni całkowitej...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Żnin

    • 950 000 zł cena
    • 307 m2 powierzchnia
    • 3 095 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Tara
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Żnin

    • 840 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 4 422 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Tara
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Komratowo

    • 650 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Tara
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Żnin

    • 2 000 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Tara
    Biuro nieruchomości

  • Stodoła - Nowoczesna i tania w utrzymaniu. 49 m2
    1 / 19
    Stodoła - Nowoczesna i tania w utrzymaniu. 49 m2

    Wiktorowo

    • 399 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 14
    Dom bliźniak

    Oćwieka

    • 380 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 3 040 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Tara
    Biuro nieruchomości

  • Dom Rogowo ul.

    Rogowo

    • 650 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Działka z widokiem na jezioro | Rogowo | 3 464 m² | Linia brzegowa | Dom w stanie surowym otwartymRogowo | powiat żniński | woj. kujawsko-pomorskie Wyjątkowa lokalizacja z bezpośre...

  • Dom Łysinin gm. Gąsawa
    Dom Łysinin gm. Gąsawa

    Łysinin

    • 250 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 3 732 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej Powierzchnia domu to ok 67m2 na co składa się wiatrołap, dwa pokoje, kuchnia, łazienka oraz dodatkowy pokój na poddaszu. Wewnątrz, budyn...

  • Dom na sprzedaż w Żninie bez pośredników
    1 / 16
    Dom na sprzedaż w Żninie bez pośredników

    Żnin

    • 800 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w centrum Żnina - bez pośredników ! Umeblowanie oraz aranżacja zewnętrzna AI. Treść : dom wolnostojący w centrum Żnina po kapitalnym remoncie . 4 sypialnie plus salo...

  • Dom  z halą magazynową i dodatkowy mieszkaniem
    1 / 13
    Dom z halą magazynową i dodatkowy mieszkaniem

    Rogowo

    • 1 050 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 5 224 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż – Rogowo, gm. Lubicz. Dom z 2003 r., działka o powierzchni 7474 m², piękny staw, hala z kanałem i mieszkaniem, fotowoltaika, pompa ciepła! Marzys...

  • Dom Łysinin

    Łysinin

    • 200 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 2 986 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej Najważniejsze atuty nieruchomości: Lokalizacja - pobliskie jeziora, okoliczna przyroda, a także Biskupin, Gród Piasta, i...