• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Janowiec Wielkopolski

(2)
  • Mieszkanie w bloku 45,8 m2 3 pokojowe z piwnicą
    1 / 7
    Mieszkanie w bloku 45,8 m2 3 pokojowe z piwnicą

    Janowiec Wielkopolski

    • 200 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 348 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie w bloku 45,8 m2,3 pokojowe, 4 piętro w centrum Janowca Wlkp. z piwnicą

  • Janowiec Wielkopolski
    Janowiec Wielkopolski

    Janowiec Wielkopolski

    • 600 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Mam do wynajęcia mieszkanie 32m2:pokój,kuchnia,łazienka-na poddaszu w centrum Janowca Wielkopolskiego.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Sprzedam mieszkanie Mogilno

    Mogilno

    • 289 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 5 071 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie 2 pokoje.kuchnia z aneksem, 57m2 UMEBLOWANE, 2 piętro,dwustronne,środkowe b.cieplo 289000 zł do małej negocjacji ,,,,,,,tel.[tel]

  • Mieszkanie Wągrowiec

    Wągrowiec

    • 280 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 3 784 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    NA SPRZEDAŻ 4 - POKOJOWE MIESZKANIE OSIEDLE WSCHÓD, WĄGROWIEC Przedstawiamy ofertę sprzedaży 4 - pokojowego mieszkania w bloku Piętro 3 Blok bez windy LOKAL STANOWI ODRĘBN...

  • 3 POKOJE 46 M2 SZUBIN
    1 / 6
    3 POKOJE 46 M2 SZUBIN

    Szubin

    • 289 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Komfortowe mieszkanie Mogilno
    1 / 14
    Komfortowe mieszkanie Mogilno

    Mogilno

    • 280 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Gołańcz

    • 330 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 4 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Nieruchomości Furman oddział w Wągrowcu
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Popowo Kościelne

    Popowo Kościelne

    • 132 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 2 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 POKOJOWE MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ Z BUDYNKIEM GOSPODARCZYM Os. Piastowskie, Popowo Kościelne Gmina Mieścisko. Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie własnościowe w stanie do re...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Szubin

    • 279 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Novator Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • MIESZKANIE PRZY ULICY KRAŃCOWEJ W CIEŚLI K. ROGOŹNA | PRZESTRONNE...

    Cieśle

    • 1 600 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    MIESZKANIE PRZY ULICY KRAŃCOWEJ W CIEŚLI K. ROGOŹNA | PRZESTRONNE (44 M2) I STARANNIE WYKOŃCZONE MIESZKANIE | BALKON | W POBLIŻU PEŁNA INFRASTRUKTURA HANDLOWO-USŁUGOWA ZAPRASZAM...

  • !!3 POKOJE DO WPROWADZENIA - WĄGROWIEC!!
    1 / 13
    !!3 POKOJE DO WPROWADZENIA - WĄGROWIEC!!

    Wągrowiec

    • 379 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

Cieśle

    • 1 600 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

• Mieszkanie Jankowo Dolne
    1 / 7
    Mieszkanie Jankowo Dolne

    Jankowo Dolne

    • 113 600 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 4 544 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Żnin

    • 265 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Syndyk sprzeda udział 1/8 w mieszkaniu

    Kocanowo

    • 24 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda 1/8 części w prawie własności lokalu mieszkalnego numer 1, położonego w Kocanowie, stanowiące...

  • nowe mieszkania, osiedle Harmonia, metraż od 25-50m2

    Szubin

    • 179 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 6 885 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Nowe mieszkania na osiedlu Harmonia, ul.Kościuszki 1 w Szubinie, wielkość od 25 do 50m2, w stanie deweloperskim lub wykończone. Na zdjęciach podwórko raz zdjęcia z mieszkania dewe...

  • Sprzedam nieruchomość lub zamienię na dobre auto ! Pilne
    1 / 8
    Sprzedam nieruchomość lub zamienię na dobre auto ! Pilne

    Stawiany

    • 49 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 527 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Mieszkanie jest w domu 4 rodzinnym 3 pokojowe i 4 pokój po adaptacji poddasza oraz już zaadoptowana podstawa pod taras 17m/kw działka z ogrodem 513m/kw , 2 garaże do wykończenia ....

  • Kawalerka gotowa do zamieszkania, wysoki standard
    1 / 16
    Kawalerka gotowa do zamieszkania, wysoki standard

    Szubin

    • 275 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 10 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Osiedle Harmonia, zlokalizowane przy ul. Kościuszki i Młyńskiej w Szubinie, to nowoczesny kompleks mieszkaniowy stworzony z myślą o wygodzie. Nowe mieszkania do sprzedaży w Szubini...

  • Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w centrum Mogilna - gotowe do zamieszkania!
    1 / 10
    Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w centrum Mogilna - gotowe do za...

    Mogilno

    • 267 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 217 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Mogilna o powierzchni 37,5m2. Usytuowane na czwartym piętrze, to nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie jest...

  • Mieszkanie na sprzedaż
    1 / 9
    Mieszkanie na sprzedaż

    Mogilno

    • 175 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 7 955 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 12 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Mogilnie na poddaszu, blisko centrum miasta,po generalnym remoncie, wymieniona instalacja gazowa, elektryczna i wodna. Ogrzewanie elektryczne podłogowe w kuch...

  • Dwupokojowe po generalnym remoncie
    1 / 12
    Dwupokojowe po generalnym remoncie

    Żnin

    • 280 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowoczesne mieszkanie w centrum Żnina Lokalizacja: Centrum miasta Powierzchnia: 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, piwnica, miejsce parkingowe, podwórko (możliwość dokupienia ogr...

  • mieszkanie z prywatną działką
    1 / 13
    mieszkanie z prywatną działką

    Barcin

    • 370 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie z prywatną działką – rzadkość, która znika z rynku 53,19 m² | 3 pokoje | bezczynszowe | prywatna działka 358 m² Dąbrówka Barcińska | 370 000 zł Większość mieszkań końc...

  • Mieszkanie Barcin, 4 Stycznia
    1 / 5
    Mieszkanie Barcin, 4 Stycznia

    Barcin

    • 255 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Barcin Sprzedam Nowe Mieszkanie 50m2, bezczynszowe. Salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka... Mały ogródek. Miejsce parkingowe . W okolicy kościół, sklepy,...

  • Lokal dwupoziomowy o funkcjonalnym rozkładzie
    1 / 10
    Lokal dwupoziomowy o funkcjonalnym rozkładzie

    Mogilno

    • 2 800 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Piękne nowe mieszkanie do wynajęcia. Wypełni wyposażone automatyczne ogrzewanie. Wchodzisz i mieszkasz bezczynszo...

  • Pomarzanowice mieszkanie 3 pokoje
    1 / 16
    Pomarzanowice mieszkanie 3 pokoje

    Pomarzanowice

    • 349 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 540 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie 3-pokojowe położone w spokojnej, zielonej miejscowości Pomarzanowice, z bardzo dobrym dojazdem do Poznania. Idealna propozycja dla rod...

  • Mieszkanie Jabłkowo gm. Skoki
    1 / 6
    Mieszkanie Jabłkowo gm. Skoki

    Jabłkowo

    • 175 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 3 241 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE W JABŁKOWIE gmina Skoki Przedstawiamy przestronne mieszkanie z balkonem o powierzchni 54,50 m położone na 1 piętrze w bloku mieszkalnym. Układ lokalu to 2 p...

  • Mieszkanie Bogdanowo gm. Oborniki, Widokowa
    1 / 15
    Mieszkanie Bogdanowo gm. Oborniki, Widokowa

    Bogdanowo

    • 425 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 - pokojowego w Bogdanowie, o powierzchni 45,63 m2. Na powierzchnię 45,63 m2 składa się: -pokój dzienny z aneksem kuchennym 24,13...

  • Mieszkanie Mieścisko
    Mieszkanie Mieścisko

    Mieścisko

    • 205 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 3 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE W MIEŚCISKU W cenie mieszkania przynależna część budynku gospodarczego. PREZENTUJEMY NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE Z BALKONEM, POŁOŻONE NA 2 PIĘTRZE NISKIEGO BLOKU. Lokal stan...

  • Lokal mieszkalny do wynajęcia w Trzemesznie
    Lokal mieszkalny do wynajęcia w Trzemesznie

    Trzemeszno

    • 700 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Mam do wynajęcia lokal mieszkalny w kamienicy. Lokal posiada pokój kuchnie i łazienkę w Trzemesznie.

  • Wynajmę kawalerkę w Mogilne
    Wynajmę kawalerkę w Mogilne

    Mogilno

    • 400 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mam do wynajęcia lokal mieszkalny w centrum Mogilna.

  • Wynajmę kawalerkę
    Wynajmę kawalerkę

    Trzemeszno

    • 600 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Mam do wynajęcia lokal mieszkalny typu kawalerka z aneksem kuchennym łazienką w kamienicy Trzemeszno

  • Wynajmę kawalerkę
    Wynajmę kawalerkę

    Trzemeszno

    • 700 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Mam do wynajęcia lokal mieszkalny w Trzemesznie. Lokal znajduje się w kamienicy pokój kuchnia łazienka ogrzewanie piecowe