• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Szczodre
  • Szczecinek
  • Bystra
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Bachowice

(1)
  • Dom Bachowice

    Bachowice

    • 379 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 2 270 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bachowice miejscowość położona zaledwie 12 km od Wadowic i 8 km od Zatoru. Wokół przestrzeń i niesamowite widoki. Pięknie położona działka z rozpoczętą budową. Dom według proj...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    do w miejscowości

    Spytkowice

    • 179 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 580 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do sprzedania dom wybudowany pod koniec XIX wieku z bali o grubości ok 20 cm. Nieruchomość położona jest na niewielkiej działce o pow. ok 3 arów, w całości ogrodzona, a dojazd do n...

  • Dom Zygodowice

    Zygodowice

    • 999 900 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom wolnostojący o pow. ok 250 m2 , podpiwniczony. Zlokalizowany w Zygowicach w spokojnym, cichym i uroczym miejscu. Piękna, widokowa działka częściowo ogrod...

  • Dom Spytkowice
    1 / 14
    Dom Spytkowice

    Spytkowice

    • 399 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 070 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom do remontu w Ryczowie (gmina Spytkowice) o powierzchni zabudowy 130 m 2 , a o pow. użytkowej ok. 100 m 2 w Ryczowie. Położony na działce liczącej 14 arów. N...

  • Dom wolnostojący Spytkowice
    1 / 16
    Dom wolnostojący Spytkowice

    Spytkowice

    • 535 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 2 489 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w Spytkowicach Lokalizacja: Spytkowice 424 Rynek: wtórny Rok budowy: 1984 Powierzchnia użytkowa: 215 m² Liczba pokoi: 9 Sypialnie: 3-4 (w zależności od aranżacji) Łazienki: 2...

  • Dom Spytkowice
    Dom Spytkowice

    Spytkowice

    • 329 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 2 350 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny o powierzchni netto 140 mkw położony w Spytkowicach, powiat wadowicki. Powierzchnia użytkowa mieszkalna wynosi 82 mkw, składają się na...

  • Dom do remontu w Spytkowicach
    1 / 14
    Dom do remontu w Spytkowicach

    Spytkowice

    • 259 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 3 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu do remontu, w którym stworzysz miejsce do życia po swojemu? Zapraszam do malowniczych Spytkowic, gdzie cisza i spokój łączą się z wygodą codziennego życia. Na sprzeda...