• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy wolnostojące jednorodzinne Raszczyce

(1)
  • Dom Raszczyce

    Raszczyce

    • 239 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 1 092 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Prezentujemy Państwu Nową Ofertę - Dom w Stanie Surowym Zamkniętym Jeśli szukasz nieruchomości z potencjałem to właśnie znalazłeś - Nieruchomość ta zabudowa jes...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Kuźnia Raciborska

    Kuźnia Raciborska

    • 269 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 1 479 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [i] Przedmiotem sprzedaży jest duży dom wymagający remontu. [/i]Dom może się nadawać na dwie rodziny lub może zostać zaadaptowany na przedszkole lub żłobek. Nieruchomość zna...

  • Budowa Energooszczędnych Domów

    Racibórz

    • 362 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Czy wiesz, że jednym kredytem 2% sfinansujesz zakup działki i budowę domu? Nie musisz posiadać wkładu własnego, wystarczy, że znajdziesz działkę do kwoty 150 000 zł Cała inwestyc...

  • Dom Jankowice

    Jankowice

    • 399 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 1 596 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Przedstawiamy Państwu dom jednorodzinny dwukondygnacyjny, podpiwniczony o powierzchni użytkowej ok 200 m2 na działce 1044m2. Dodatkowo w cenie sąsiadująca działka o powierzchni...

  • Łańce - piętro domu do wynajęcia
    1 / 11
    Łańce - piętro domu do wynajęcia

    Łańce

    • 2 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Przedstawiamy Państwu piętro domu o powierzchni ok. 45 mkw, do wynajęcia, składające się z trzech pokoi oraz łazienki razem z WC. Jeden z pokoi może spełniać rolę kuchni. Koszt naj...

  • Dom Żytna

    Żytna

    • 230 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 2 255 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [i] Szukasz domu z dala od zgiełku wielkiego miasta? Przyjdź i zobacz ten dom. [/i] Na sprzedaż niewielki dom o powierzchni 102 metrów kwadratowych, położony na działce o powier...

  • Dom Jankowice

    Jankowice

    • 350 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 2 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [i] Szukasz domu do własnej aranżacji z prywatnym lasem? Jeżeli tego szukasz to ten dom jest dla Ciebie. [/i] Na sprzedaż dom z lat 70-tych, który położony jest na działce o pow...

  • Dom Nędza

    Nędza

    • 199 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 106 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Okazja! Sprzedam jednopiętrowy dom z piękną działką o powierzchni 1878mkw. Nieruchomość położona w cichej i spokojnej miejscowości Nędza. Lokalizacja ze świetnym dojazdem...

  • Dom Lyski

    Lyski

    • 659 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 070 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam solidnie wykonany, gustownie wykończony, dom o powierzchni mieszkalnej 130,04 mkw. Budynek z lat 70 , częściowo podpiwniczony, z dostępem do drogi publicznej z nis...

  • Dom Racibórz ul. Kolonialna

    Racibórz » ul. Kolonialna

    • 1 080 000 zł cena
    • 461 m2 powierzchnia
    • 2 343 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowy dom 220 m² z możliwością prowadzenia działalności | Racibórz, ul. KolonialnaNieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 461 m².Budynek przeszedł generalny remon...