dom na sprzedaż
11 lut 2026

Dom Raszczyce

woj. Śląskie pow. rybnicki gm. rybnicki
Dodane 3 miesiące temu, środa, 11 luty 2026 16:20
239 000 zł 219 m2
239 000 zł 219 m2 1 092 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 219 m2
Cena za metr 1 092 zł/m2
Typ domu Wolnostojące
ID oferty K37453516

Opis

|
Prezentujemy Państwu Nową Ofertę - Dom w Stanie Surowym Zamkniętym

Jeśli szukasz nieruchomości z potencjałem to właśnie znalazłeś - Nieruchomość ta zabudowa jest budynkiem jednorodzinnym częściowo podpiwniczonym wraz z garażem
- Nie Oddane do Użytku - rok budowy 2005r.

Parcela o powierzchni 490 m2 częściowo nie ogrodzona, położona bezpośrednio przy drodze gminnej

Powierzchnia użytkowa domu : 151m2
powierzchnia Piwnic : 48,98m2
Powierzchnia Garażu : 19,28m2
Powierzchnia całkowita : 219,41m2

Budynek wybudowany został z cegły, nie ocieplony. Zostały wstawione okna PCV wraz z roletami, stropy betonowe, dach drewniany nie ocieplony kryty dachówką betonową.
Zostały wykonane przyłącza prądu oraz wody wraz z przygotowaniem instalacji kanalizacyjnej.

Plan Zagospodarowania Gminy Lyski zezwala :

Zabudowa mieszkaniowa Jednorodzinna
Zabudowa Usługowa
Maksymalna powierzchnia zabudowy dla zabudowy jednorodzinnej 40% powierzchni działki
Maksymalna powierzchnia zabudowy dla zabudowy mieszkaniowo - usługowej 60% powierzchni działki
Zakaz lokalizacji funkcji uciążliwych takich jak : usługi transportu, usług handlu hurtowego, składy i magazyny, punkty skupu złomu i recyklingu

Wszelkie dokumenty z nieruchomości : mapy, plan zagospodarowania, projekt domu, dziennik budowy oraz Decyzja pozwolenia na budowę dostępne w Naszym Biurze.

Serdecznie Zapraszamy na Prezentację

::DODATKOWE INFORMACJE |
Prąd: jest |
Gaz: brak |
Woda: jest |