• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy wolnostojące jednorodzinne Binarowa

(1)
  • Dom Binarowa

    Binarowa

    • 99 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DREWNIANY DOMEK NA MAŁEJ DZIAŁCE KOŁO BIECZA!!! Do sprzedaży oferuję budynek mieszkalny, usytuowany na działce o powierzchni 5,52 ara, w miejscowości BINAROWA , gmina BIECZ...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam nowy dom w Ryglicach

    Ryglice

    • 500 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom dwupoziomowy jednorodzinny w stanie wykończeniowym w miejscowości Ryglice oddalonej 25 km od Tarnowa. Dom wybudowany metodą gospodarczą według projektu " Do...

  • Sprzedam nowy dom w Ryglicach

    Ryglice

    • 499 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom do wykończenia położony w Ryglicach, powiat tarnowski o powierzchni użytkowej 150m2. + kotłowania 3,5m2 + garaż 19,8 m2, według projektu o nazwie Dom przy Wiązowej 2,...

  • 1 / 3
    Turza, dom w stanie surowym, 643S/2022

    Turza

    • 159 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 1 446 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący do wykończenia w miejscowości Turza. Dom o powierzchni około 110 m2,. Położony na działce o powierzchni około 24 ary. Poziom I: pomieszczenie gospodarcze i garaż....

  • Pilne! Sprzedam dom w malowniczej okolicy - działka 6700 m2

    Olszyny

    • 315 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 2 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam. Mam do zaoferowania na sprzedaż dom w przepięknej okolicy pogórza strzyżewskiego. Nieruchomość położona jest na dwóch działkach o łącznej powierzchni 6700 m2. W skład pos...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 990 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny i komfortowy dom, który łączy w sobie wysoki standard z elegancją i niebagatelną lokalizacją na spokojnym osiedlu w Jaśle, przy ul....

  • Klęczany, budynek produkcyjno - mieszkalny, 672S/2024

    Klęczany

    • 480 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania budynek składający się z lokalu mieszkalnego i lokalu produkcyjnego. Położony na 27 arowej działce, w Klęczanach. Dojazd drogą asfaltową gminną , ok. 400 m od drogi k...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 229 900 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 285 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentuję Państwu uroczą nieruchomość zlokalizowaną w strefie podmiejskiej miasta Jasło, ul. Naftowa, obręb Niegłowice. Prezentowana nieruchomość obejmuje murow...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 1 190 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 4 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy w pełni wyposażony dom o wysokim standardzie, który łączy w sobie elegancję z funkcjonalnością, zlokalizowany w cichej i sp...

  • Dom Dębowiec

    Dębowiec

    • 519 900 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 466 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz przytulnego i przestronnego domu dla wieloosobowej rodziny, mamy idealną propozycję dla Ciebie! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego zlokalizowanego...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 369 900 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 4 110 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż parterowy dom jednorodzinny zlokalizowany na ul. Starowiejskiej w Jaśle. Prezentowana nieruchomość obejmuje nieduży dom o powierzchni użytkowej...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 499 900 zł cena
    • 233 m2 powierzchnia
    • 2 146 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu na sprzedaż interesującą nieruchomość zlokalizowaną na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych na obrzeżach Jasła, przy ul. Kaczorowy....

  • Dom Lipinki

    Lipinki

    • 779 900 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 7 027 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z fantastyczną ofertą sprzedaży nowoczesnego i funkcjonalnego domu zlokalizowanego w malowniczej miejscowości Lipinki, gmina Lipinki, powiat gorlicki....

  • Dom Żółków

    Żółków

    • 1 390 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 11 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość składającą się z dwóch domów jednorodzinnych posadowionych na przestronnej posiadłości otoczonej zieloną okolicą, a jednocześni...

  • Wola Łużańska, dom wolnostojący, 680S/2025

    Wola Łużańska

    • 340 000 zł cena
    • 269 m2 powierzchnia
    • 1 264 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, położony w miejscowości Wola Łużańska (gm. Łużna, powiat gorlicki). Nieruchomość usytuowana jest na zagospodar...

  • Dom na sprzedaż, Lubcza, gm. Ryglice, Tarnowski, Małopolskie
    1 / 8
    Dom na sprzedaż, Lubcza, gm. Ryglice, Tarnowski, Małopolskie

    Lubcza

    • 199 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 212 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO W NASZYM BIURZE! U podnóża Góry Kokocza, oferujemy do sprzedaży dom drewniany z bali o wymiarach ok. 6m x 15 m. z elewacją zewnętrzną siding oraz dachem dwuspadowym pokrytym...

  • Klimatyczny dom drewniany w Beskidzie Niskim – Siary, gm. Sękowa,...

    Siary

    • 340 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowy dom położony w malowniczej miejscowości Siary koło Gorlic. Nieruchomość o powierzchni ok. 100 m² usytuowana jest na zagospodarowanej, 20-arowej działce, w spo...

  • 1 / 3
    Sprzedam sklep z możliwością adaptacji na dom

    Zagórzany

    • 170 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 2 298 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania sklep spożywczo-przemysłowy wraz z działką o pow. 5 arów. Status działki i budynku własność posiada księgę wieczystą. Możliwość przekształcenia lokalu na budynek mie...

  • Lubcza gm. Ryglice dom 120 m2
    1 / 6
    Lubcza gm. Ryglice dom 120 m2

    Lubcza

    • 399 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 325 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość budynkowa oddalona ok. 10 km od Ryglic. Dom z lat 70-tych, parterowy z poddaszem o pow. użytkowej ok. 120m2. Budynek wybudowany z pustaka,...

  • Dom jednorodzinny w urokliwej msc. Ciężkowice
    1 / 7
    Dom jednorodzinny w urokliwej msc. Ciężkowice

    Ciężkowice

    • 799 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 632 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witamy w urokliwej miejscowości Ciężkowice, położonej w malowniczym paśmie Pogórza Ciężkowickiego. Prezentujemy do sprzedaży budynek mieszkalny jednorodzinny z lat 80-tych o pow...

  • Sprzedaż budynku, Ryglice, tarnowski, małopolska
    1 / 4
    Sprzedaż budynku, Ryglice, tarnowski, małopolska

    Ryglice

    • 305 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 050 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Oferujemy do sprzedaży budynek , w którym znajduje się lokal mieszkalny o powierzchni ok.100 mkw. po kapitalnym remoncie . Budynek do którego są przyłą...

  • 1 / 3
    Sprzedam sklep z możliwością adaptacji na dom

    Zagórzany

    • 170 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 2 298 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom Jasło

    Jasło

    • 299 900 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentuję Państwu interesującą nieruchomość zlokalizowaną na obrzeżach miasta Jasło. Prezentowana nieruchomość obejmuje parterowy budynek mieszkalny jednorodzin...

  • Dom Dębowiec

    Dębowiec

    • 479 900 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Marzysz o przestronnym domu do zamieszkania od zaraz w świetnej lokalizacji? U nas czeka na Ciebie idealna oferta! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom jednorodzin...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 619 900 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 5 740 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulny i funkcjonalny dom zlokalizowany w spokojnej dzielnicy Jasła, ul. Sroczyńskiego. Prezentowany parterowy budynek jednorodzinny wyb...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 379 900 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w strefie podmiejskiej Jasła w otoczeniu zieleni wałów, które są idealnym miejscem na spacery i rekreację. Ta jakże cieka...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 300 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentuję Państwu na sprzedaż budynek mieszkalny wraz z budynkiem gospodarczym zlokalizowane w Jaśle, przy ul. Św. Jana z Dukli. W skład zbywanej posiadłości wchodzi dwa budynk...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 399 900 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 3 252 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w stanie surowym zamkniętym zlokalizowany w Jaśle, ul. Grunwaldzka, obręb Górka. Przestrzeń w budynku stwarza wiele możliwości aranżacy...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 319 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 332 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentuję Państwu uroczą nieruchomość zlokalizowaną w strefie podmiejskiej miasta Jasło, ul. Okrężna, obręb Krajowice. Prezentowana nieruchomość obejmuje murowa...

  • Dom Kryg

    Kryg

    • 369 900 zł cena
    • 411 m2 powierzchnia
    • 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Poszukujesz swojego miejsca na ziemi, własnego domu do zamieszkania[i] w[/i] spokojnej i cichej okolicy z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu lasów i przyrody? Ta oferta jest właś...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 399 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 2 850 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentuję Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną w strefie podmiejskiej Jasła, ul. Kaczorowy. To właśnie tutaj w sąsiedztwie domów jednorodzinnych w cichej i spokojnej okoli...