• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Strumieniem

(134)
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Pogórze

    • 579 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 3 575 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Jaworze

    • 950 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 10 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 8
    Dom szeregowiec

    Międzyświeć

    • 675 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    USK Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Pierściec

    Pierściec

    • 950 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 589 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM W MALOWNICZYM MIEJSCU Z WIDOKIEM NA GÓRY PEŁNA OFERTA ZDJĘCIOWA NA PERFECTHOME SKOCZÓW !!!! Prezentujemy Państwu dom na sprzedaż w miejscowości Pierściec. Dom o łącznej...

  • Dom Wiślica

    Wiślica

    • 560 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PEŁNA OFERTA ZDJĘCIOWA NA WWW.PERFECTHOME.NET.PL Oferta obejmuje dwa domy w cenie 560.000zł Nieruchomość w wyjątkowej lokalizacji, widok na góry, luźna zabudowa, praktycznie...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Zarzecze

    • 1 100 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 3 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Sosnowiec
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Jastrzębie-Zdrój

    • 500 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Międzyrzecze Dolne

    • 2 080 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 10 722 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Czechowice-Dziedzice

    • 980 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 4 455 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Energooszczędny SmartDom

    Żory

    • 362 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Czy wiesz, że jednym kredytem 2% sfinansujesz zakup działki i budowę domu? Nie musisz posiadać wkładu własnego, wystarczy, że znajdziesz działkę do kwoty 150 000 zł Cała inwestyc...

  • Dom jednorodzinny z garażem

    Czechowice-Dziedzice

    • 935 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 6 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam do sprzedania dom w Czechowicach-Dziedzicach o powierzchni 110 m2 + garaż z kotłownią. Łączna powierzchnia domu to 144 m2. Dom położony jest w spokojnej okolicy wśród now...

  • Energooszczędny, pompa ciepła i fotowoltaika w cenie.

    Chybie

    • 550 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 5 189 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Energooszczędny dom „bliźniak” - tuż pod lasem w otoczeniu zieleni, zaledwie 10km od Skoczowa. Cena obejmuje stan deweloperski. Termin ukończenia II kwartał 2022r. Oferta doty...

  • W cenie pompa ciepła i fotowoltaika. Energooszczędny.

    Chybie

    • 530 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Mieszkaj komfortowo w nowoczesnym i energooszczędnym domu. Oferta dotyczy budynku 56B Co w cenie? - budynek o powierzchni 106,46 m2. - Pompa Ciepła Vaillant 4,9kW - Fotowo...

  • NOWOCZESNY SEGMENT Z GARAŻEM

    Żory

    • 699 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 4 756 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • domy 135 m2 w zabudowie bliźniaczej Brenna KUPUJĄCY NIE PŁACI PRO...

    Brenna

    • 931 500 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 6 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Dom Brenna

    Brenna

    • 480 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 1 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    PEŁNA OFERTA ZDJĘCIOWA NA PERFECTHOME SKOCZÓW !!!! Prezentujemy Państwu dom na sprzedaż w niezwykle malowniczym miejscu przy pięknie szumiącej rzece Brennica w sąsiedztwie las...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Kalna

    • 683 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 4 879 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Brenna, Dom 160 m2  Z WIDOKIEM NA GÓRY
    1 / 15
    Brenna, Dom 160 m2 Z WIDOKIEM NA GÓRY

    Brenna

    • 849 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 307 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Kozy

    • 890 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kozy

    • 1 980 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Brenna

    • 850 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 6 641 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Rybarzowice

    • 1 450 000 zł cena
    • 199 m2 powierzchnia
    • 7 287 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Brenna

    • 2 350 000 zł cena
    • 526 m2 powierzchnia
    • 4 468 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Brenna

    • 969 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 460 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 8
    Dom bliźniak

    Dzięgielów

    • 450 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Łęki

    • 1 490 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 8 371 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Puńców

    Puńców

    • 890 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 945 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny, nisko kosztowy dom - perełka wśród nieruchomości! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy, nowoczesny dom o powierzchni 180 m, położony w Cieszynie, niedale...

  • rezerwacja ! WYJĄTKOWY DOM W OTOCZENIU GÓR

    Goleszów

    • 1 349 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 9 920 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • W OTOCZENIU LASU

    Cisownica

    • 669 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 4 779 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Dom zabudowa bliźniacza Goleszów
    1 / 16
    Dom zabudowa bliźniacza Goleszów

    Goleszów

    • 799 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 2 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DAMIAN PONIKWIA Agent prowadzący [tel] Kupujący nie płaci prowizji!! Przestronny dom w Goleszowie z widokiem na góry 0% Prowizji! Zlokalizowany zaledwie 7 km od centrum Ustronia...

  • Dom Brenna

    Brenna

    • 1 090 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 957 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom w górach z basenem i dużą działką w nowej cenie! Szukasz domu w górach z klimatem, odrobiną luksusu i sporą dawką intymności, gdzie możesz pracować, odpo...

  • Dom Brenna

    Brenna

    • 1 200 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 7 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w Brennej 155 m na 15 arowej działce. Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w Brennej , o powierzchni użytkowej 155 m, położony na malowniczej działce o powierzchni 15 arów....

  • Dom Brenna, Żarnowiec
    1 / 15
    Dom Brenna, Żarnowiec

    Brenna

    • 1 250 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 8 065 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż piękny dom wolnostojący położony w malowniczej miejscowości Brenna, w otoczeniu przyrody z dala od miejskiego zgiełku. Nieruchomość w bardzo dobrym stanem, gotowy do z...

  • Dom Cisownica gm. Goleszów, Ustrońska
    1 / 15
    Dom Cisownica gm. Goleszów, Ustrońska

    Cisownica

    • 1 190 000 zł cena
    • 275 m2 powierzchnia
    • 4 328 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OKAZJA!!! NOWA ATRAKCYJNA CENA 1.190.000 zł. Oferuję na sprzedaż atrakcyjny dom położony w malowniczej Cisownicy, przy ulicy Ustrońskiej. Nieruchomość ta znajduje się w dogodnej l...

  • Rezydencja z panoramicznym widokiem na góry

    Górki Małe

    • 3 100 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 9 394 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Dom Łodygowice ŁODYGOWICE
    1 / 2
    Dom Łodygowice ŁODYGOWICE

    Łodygowice

    • 550 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 2 292 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 240 m², w tym 160 m² powierzchni użytkowej. Budynek dwupiętrowy, z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, przeznaczony...

  • Bliźniak z widokiem na góry
    Bliźniak z widokiem na góry

    Łodygowice

    • 1 300 000 zł cena
    • 337 m2 powierzchnia
    • 3 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RYSZARD DANIELAK Agent prowadzący [tel] Budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (2 POŁÓWKI BLIŹNIAKA) Wykonany według projektu ARCHON "Dom w Zimokwiatach 2" Plan...

  • Dom w Goleszowie na sprzedaż.
    1 / 14
    Dom w Goleszowie na sprzedaż.

    Goleszów

    • 630 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Wyjątkowa nieruchomość z duszą i potencjałem biznesowym – ul. Cieszyńska w Goleszowie Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości położonej przy ul...

  • Bliźniak z widokiem na góry
    1 / 8
    Bliźniak z widokiem na góry

    Łodygowice

    • 650 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 3 870 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RYSZARD DANIELAK Agent prowadzący [tel] Budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (1/2 BLIŹNIAKA) Wykonany według projektu ARCHON "Dom w Zimokwiatach 2" Planowany...

  • Dom Łęki gm. Myślenice
    1 / 15
    Dom Łęki gm. Myślenice

    Łęki

    • 1 175 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 13 056 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Na sprzedaż - urokliwy dom w otoczeniu natury | Łęki, gm. Myślenice Na sprzedaż wyjątkowo położony budynek mieszkalny, który doskonale sprawdzi się również jako dom letnis...

  • Dom Brenna rynek pierwotny

    Brenna

    • 278 000 zł cena
    • 1 036 m2 powierzchnia
    • 269 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy na sprzedaż ciekawą nieruchomość gruntową w malowniczej miejscowości Brenna na zboczu góry Kotarz z dobrym całorocznym dojazdem, w otoczeniu lasów, łąk i luźnej zabud...

  • Własny raj z basenem, z widokiem na jezioro i góry
    Własny raj z basenem, z widokiem na jezioro i góry

    Międzybrodzie Bialskie

    • 6 500 000 zł cena
    • 316 m2 powierzchnia
    • 20 570 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż luksusowa posiadłość z BASENEM w ogrodzie. Położona w samym sercu Beskidu Małego w otulinie Parku Krajobrazowego. .............. Nietuzinkowy, ekonomiczny i komfortowy...

  • Dom z duszą - nadaj mu nowe życie.
    1 / 16
    Dom z duszą - nadaj mu nowe życie.

    Godziszka

    • 299 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 272 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na sprzedaż - Godziszka (gmina Buczkowice) Proszę o tel. gdyż SMS y mogą nie dochodzić. Na sprzedaż nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Godziszka. Dom z 1954 roku,...

  • Dom Brenna, Żarnowiec
    1 / 16
    Dom Brenna, Żarnowiec

    Brenna

    • 550 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WIOSENNA OBNIŻKA - 550.000 - 1m2 tylko 4.230 zł.!!!! Sprzedam dom w Brennej na dużej działce w atrakcyjnej lokalizacji, po termomodernizacji. Na sprzedaż dom jednorodzinny do remon...