• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Strumieniem

(134)
  • Dom pod klucz lokalizacja 10 min do Bielsko-Biała
    1 / 16
    Dom pod klucz lokalizacja 10 min do Bielsko-Biała

    Międzyrzecze Górne

    • 1 430 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 8 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Oferujemy domy w ramach nowej inwestycji deweloperskiej obejmującej łącznie pięć budynków jednorodzinnych. Aktualnie dostępne są jeden...

  • Dom wolnostojący w centrum Pogwizdowa.
    1 / 16
    Dom wolnostojący w centrum Pogwizdowa.

    Pogwizdów

    • 630 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny w centrum Pogwizdowa, położony na zadbanej i zagospodarowanej działce o powierzchni 573 m². Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla...

  • Dom Jastrzębie-Zdrój Moszczenica, Rzeczna
    Dom Jastrzębie-Zdrój Moszczenica, Rzeczna

    Jastrzębie-Zdrój

    • 595 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 5 174 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny - stan surowy zamknięty - 115,91 m² + duża działka 17,87 ara - Moszczenica dzielnica Jastrzębia-Zdroju (bez szkód górniczych!) Na sprzedaż dom jednorodzinny w...

  • Dom Pierściec gm. Skoczów
    1 / 15
    Dom Pierściec gm. Skoczów

    Pierściec

    • 1 225 000 zł cena
    • 307 m2 powierzchnia
    • 3 991 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OKAZAŁY DOM | 234,7 m² użytkowej | Pierściec pod Skoczowem Reprezentacyjna bryła | Duża przestrzeń | Świetna lokalizacja CENA DO NEGOCJACJI Na sprzedaż przestronny, re...

  • Dom w stanie surowym Zabrzeg ul. Grzybowa
    1 / 16
    Dom w stanie surowym Zabrzeg ul. Grzybowa

    Zabrzeg

    • 950 000 zł cena
    • 277 m2 powierzchnia
    • 3 430 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGATA KUBIK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż dom jednorodzinny stan surowy otwarty. Zabrzeg, ul. Grzybowa 33 Powierzchnia użytkowa: 277,80 m² Powierzchnia zabudowy: 218,10 m²...

  • Dom Mszana

    Mszana

    • 820 000 zł cena
    • 282 m2 powierzchnia
    • 2 908 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Prezentujemy Państwu Nową Ofertę Nieruchomości - Dom Jednorodzinny położony na dużym terenie z możliwością podziału - Dom oddany do Użytku w 2015r. Cała parcel...

  • DUŻY ZADBANY DOM W CZECHOWICACH-DZIEDZICACH
    1 / 14
    DUŻY ZADBANY DOM W CZECHOWICACH-DZIEDZICACH

    Czechowice-Dziedzice

    • 2 200 000 zł cena
    • 490 m2 powierzchnia
    • 4 490 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Reprezentacyjna rezydencja z potencjałem inwestycyjnym | 490 m² | duża działka | Czechowice-Dziedzice Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny...

  • Budynek typu kostka do remontu
    1 / 16
    Budynek typu kostka do remontu

    Jaworze

    • 400 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGENTKA PROWADZĄCA: SYLWIA GAJEK-ZIELIŃSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Zapraszam do oferty budynku gospodarczo - mieszkalnego o powierzchni ok 120 mk...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nieruchomość zabudowana - Jastrzębie-Zdrój

    Jastrzębie-Zdrój

    • 95 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 490 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Tomasza Brzyszkowskiego osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt G...

  • SUPER OFERTA !!! luksus, przestrzeń i wyjątkowa estetyka

    Dębowiec

    • 1 170 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 7 049 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Przestronny dom w otoczeniu zieleni - Mazańcowice
    1 / 16
    Przestronny dom w otoczeniu zieleni - Mazańcowice

    Mazańcowice

    • 899 000 zł cena
    • 252 m2 powierzchnia
    • 3 568 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Dom solidny, budowany " dla siebie " - a więc jeśli szukasz komfortowego rodzinnego domu do wprowadzenia - gdzie każdy ma miejsce dla s...

  • Dom w Jaworzu
    1 / 16
    Dom w Jaworzu

    Jaworze

    • 1 130 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 6 421 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    JOANNA TROJAK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż budynek mieszkalny, jednorodzinny parterowy z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony zlokalizowany w Jaworzu, powiat bielski, woj....

  • Dom w Górkach Wielkich w urokliwym miejscu
    1 / 16
    Dom w Górkach Wielkich w urokliwym miejscu

    Górki Wielkie

    • 1 150 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 8 915 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący [tel] Powierzchnia użytkowa domu – ok 129,2 m2 Powierzchnia działki – 1030 m2 Cena – 1 150 000 zł Zapraszam do zapoznania się z wirtualnym space...

  • Wyjątkowy dom w malowniczym otoczeniu
    1 / 16
    Wyjątkowy dom w malowniczym otoczeniu

    Międzyrzecze Dolne

    • 1 100 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 5 671 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący [tel] Przedstawiam ofertę wyjątkowego domu jednorodzinnego, położonego w Międzyrzeczu Dolnym w województwie śląskim. Nieruchomość o powierzchni 19...

  • Dom po generalnej modernizacji, duża działka
    1 / 16
    Dom po generalnej modernizacji, duża działka

    Pszczyna

    • 950 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 5 758 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Dom po generalnej modernizacji, duża działka 1371 m² Pszczyna, ul. Fredry Powierzchnia użytkowa: 165,13 m² Garaż: 38 m² Działka: 1371 m²...

  • Nowy bliźniak 4 pokoje i salon Jasienica
    1 / 16
    Nowy bliźniak 4 pokoje i salon Jasienica

    Jasienica

    • 850 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KATARZYNA DZIUK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż połowa nowego bliźniaka - idealny dom dla Twojej rodziny! Masz szansę na zakup połowy nowego bliźniaka, budowanego wg projektu...

  • Dom jednorodzinny w Jasienicy
    1 / 16
    Dom jednorodzinny w Jasienicy

    Jasienica

    • 630 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 5 479 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Oferuję do sprzedaży dom z ogromnym potencjałem. Dom do generalnego wykończenia - z uwagi na przerwanie na pewnym etapie budowy. Dom o...

  • Dom Żory,
    1 / 15
    Dom Żory,

    Żory

    • 780 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 6 142 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz Spokojnego Domu Dla Siebie i Rodziny? Zapraszam do zapoznania się z ofertą poniżej. Przedstawiam Ci na sprzedaż dom szeregowy w Żorach-Kleszczówce, o powierzchni użytkowe...

  • Dom Czarków gm. Wielowieś
    1 / 11
    Dom Czarków gm. Wielowieś

    Czarków

    • 590 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 4 504 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalny dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 118,72 m2 usadowiony na działce 775 m2 w Czarkowie w pobliżu Tarnowskich Gór, Pyskowic oraz Gliwic....

  • Dom Grodziec gm. Jasienica, Ogrodowa
    Dom Grodziec gm. Jasienica, Ogrodowa

    Grodziec

    • 1 098 979 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 9 813 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny - 112 m² | działka 1300 m² | spokojna okolica przy lesie Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 112 m², położony na przestronnej działce o...