• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Łęczycą

(4)
  • Dom Gledzianów ul.

    Gledzianów

    • 549 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 7 521 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM WOLNOSTOJĄCY NA DUŻEJ DZIAŁCE - GLEDZIANÓW, GM. WITONIAPrzestrzeń | spokój | potencjał | zabudowania gospodarczeJeśli marzysz o prawdziwym domu z dużą działką, a nie o kompromi...

  • Dom Gledzianów gm. Witonia,
    1 / 16
    Dom Gledzianów gm. Witonia,

    Gledzianów

    • 549 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM WOLNOSTOJĄCY NA DUŻEJ DZIAŁCE - GLEDZIANÓW, GM. WITONIA Przestrzeń | spokój | potencjał | zabudowania gospodarcze Jeśli marzysz o prawdziwym domu z dużą działką, a nie o komp...

  • Dom Nowy Besk

    Nowy Besk

    • 420 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 3 308 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Idealna oferta dla klientów poszukujących domu do zamieszkania, ceniących uroki przyrody, poszukujących przestrzeni i spokoju. Nieruchomość położona w malowniczej wiejskie...

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Florentynów

    • 750 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 6 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam dom

    Antoniew

    • 500 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dzialka budowlana o pow. 3141 mkw. szerokość ok. 21 metrów, głębokość ok. 150 metrów. Stan budynku do zamieszkania. 160 m² (125 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje (2 sypialnie),...

  • siedlisko sprzedam
    1 / 4
    siedlisko sprzedam

    Kaleń Mała

    • 339 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 082 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom z lat 70-tych XX wieku przy asfaltowej drodze powiatowej zaledwie 5km od miasta Kłodawa ( Kopalnia Soli) i 25 km od miasta powiatowego Koło. Dom o powierzchni 90m2...

  • Sprzedam siedlisko
    1 / 3
    Sprzedam siedlisko

    Skotniki

    • 580 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 1 813 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wraz z działką w miejscowości SKOTNIKI gm Ozorków, wskład którego wchodzą - Dom 3 kondygnacje (garaż pod domem, ogrzewany + budynki gospodarcze + stodoła, obora i ci...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Cyprianów

    • 990 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 5 531 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rąbień

    • 835 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 4 395 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Sanie

    • 610 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 6 560 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Krzywiec

    • 850 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 5 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Łobódź

    • 1 070 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 9 908 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Rąbień AB

    • 1 180 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 7 663 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Ruda-Bugaj

    • 850 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 15 179 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom 83m2 i warsztat 200m2 - idealna lokalizacja!
    1 / 20
    Dom 83m2 i warsztat 200m2 - idealna lokalizacja!

    Stary Adamów

    • 1 799 360 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 16 817 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Spycimierz

    • 345 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 313 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PPHU "Kałuccy"Domus Nieruchomości Jacek Kałucki
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Sanie

    • 680 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 7 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Rąbień AB

    • 1 650 000 zł cena
    • 281 m2 powierzchnia
    • 5 872 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Łobódź

    • 420 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 353 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Ruda-Bugaj

    • 756 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 6 632 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Bronisławów

    • 570 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 6 405 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Rąbień AB

    • 710 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 734 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Duże siedlisko z budynkiem mieszkalnym - Skotniki
    1 / 16
    Duże siedlisko z budynkiem mieszkalnym - Skotniki

    Skotniki

    • 1 349 000 zł cena
    • 890 m2 powierzchnia
    • 1 516 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentujemy Państwu nieruchomość gruntową zabudowaną komfortowym budynkiem mieszkalnym piętrowym, podpiwniczonym, wolnostojącym o powierzchni użytkowej 185,90 m2 oraz budynkami(st...

  • Rąbień k. Łodzi, sprzedam dom
    1 / 16
    Rąbień k. Łodzi, sprzedam dom

    Rąbień

    • 820 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z duszą i potencjałem Rąbień, gm. Aleksandrów Łódzki. Powierzchnia: 240m² (180m² użytkowa), działka 1128m² Nieruchomość składa się z dwóch kondygnacji: * Piętro (do zamieszkani...

  • Sprzedam dobrze zachowany dworek w samym sercu Polski
    1 / 16
    Sprzedam dobrze zachowany dworek w samym sercu Polski

    Wewierz

    • 690 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 1 255 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Tylko poważne oferty; bez jakiejkolwiek negocjacji! W chwili obecnej oferta bezpośrednia! Dworek leży w samym sercu Polski!, więc bez problemu da się dojechać do każdej części Pol...

  • Murowany dom 120 m z działką 2500 m przy lesie–Łódź, Krzywiec
    1 / 15
    Murowany dom 120 m z działką 2500 m przy lesie–Łódź, Krzywiec

    Krzywiec

    • 630 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż murowany dom jednorodzinny położony w miejscowości Krzywiec, ok. 30 lat temu wybudowany, do wykończenia według własnego gustu. Opis nieruchomości: dom podpiwniczony,...

  • Dom Budy Wolskie gm. Aleksandrów Łódzki
    1 / 12
    Dom Budy Wolskie gm. Aleksandrów Łódzki

    Budy Wolskie

    • 3 400 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 15 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania nieruchomość gruntowa w rejonie Aleksandrowa Łódzkiego! Świetna lokalizacja- teren wiejski, zieleń, spokój a jednocześnie blisko do Łodzi oraz do wjazdu na drogę S14....

  • Kaznów.Siedlisko 62a. Okolice Lubartowa i Ostrowa.

    Kaznów

    • 269 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 3 281 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Siedlisko (dom drewniany 82 m2 plus murowany garaż i murowana stodoła ) na działce o pow. 0,62 ha (6200 m2) w cichej i spokojnej miejscowości Kaznów gm. Ostrów Lubelski pow. l...

  • Sprzedam dobrze zachowany dworek w samym sercu Polski!
    Sprzedam dobrze zachowany dworek w samym sercu Polski!

    Wewierz

    • 690 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 1 972 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tylko poważne oferty! Dworek leży w samym sercu Polski!, więc bez problemu da się dojechać do każdej części Polski. Bardzo dobra lokalizacja. Posesja usytuowana jest tuż przy drod...

  • SIEDLISKO dom + 3 ha ziemi

    Budy Wolskie

    • 1 490 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 10 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż siedlisko, dom w stylu kanadyjskim oraz działka o powierzchni 3 ha / 30.000,- m2 /ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYDZIELENIA MNIEJSZEJ POWIERZCHNI DZIAŁKI . NIERUHOMOŚC...

  • Dom marzeń 190 m2 działka 1400 m2 Rąbień ab
    Dom marzeń 190 m2 działka 1400 m2 Rąbień ab

    Rąbień AB

    • 2 650 000 zł cena
    • 189 m2 powierzchnia
    • 14 022 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ### Dom marzeń na sprzedaż Rąbień AB, tuż pod Łodzią! Świetna lokalizacja tylko kilka minut od wjazdu na S14! Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy dom, który spełni oczekiwani...

  • Dom Dobra

    Dobra

    • 2 560 000 zł cena
    • 449 m2 powierzchnia
    • 5 702 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny o pow. użytkowej 449 m2 , położony w malowniczej miejscowości Dobra (gmina Stryków, powiat zgierski), w bliskim sąsiedztwie Parku Krajobrazowego Wz...

  • Dom Rąbień Ab rynek pierwotny ul. Konwaliowa

    Rąbień AB » ul. Konwaliowa

    • 670 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 8 171 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nova Konvalia - nowoczesne domy z ogródkami blisko ŁodziSą miejsca, do których po prostu chce się wracać.Nova Konvalia to kameralne osiedle składające się z 12 nowoczesnych domów w...

  • Dom Rąbień Ab rynek pierwotny ul. Konwaliowa

    Rąbień AB » ul. Konwaliowa

    • 670 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 8 171 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak