• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Górą Kalwarią

(314)
  • Dom Brzumin ul.

    Brzumin

    • 1 470 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Klimatyczny dom z duszą | Brzumin | 28 km od KabatW otulinie zieleni, zaledwie 28 km od warszawskich Kabat, czeka na Ciebie dom, który łączy wygodę codziennego życia z przestrzenią...

  • Dom Piskórka rynek pierwotny ul.

    Piskórka

    • 1 070 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 811 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Czy marzysz o domu blisko Warszawy, ale z dala od miejskiego zgiełku? Chcesz budzić się wśród zieleni, w ciszy, z widokiem na las, a jednocześnie mieć szybki dojazd do stolicy?Mamy...

  • Dom Piaseczno rynek pierwotny ul.

    Piaseczno

    • 850 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż nowoczesny bliźniak obok Piaseczna w Żabieńcu - projekt „Dom w Arkadach R2” pow.90,1 m² + działka 515 m²  stan deweloperski - 850 000złLokalizacja: Żabieniec, gm. Piase...

  • Dom Żabieniec ul.

    Żabieniec

    • 1 799 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 8 253 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do sprzedania dom o powierzchni 218m2, dom jest usadowiony na działce 440m2 . Nieruchomość położona na terenie zabudowy mieszkaniowej z dopuszczalnymi usługami. Wjazd na posesję z...

  • 1 / 4
    Dom Żabieniec ul.

    Żabieniec

    • 850 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż  dom w zabudowie dwulokalowej o pow. 90,1 m²+ działka 515 m² stan deweloperski.Lokalizacja: Żabieniec, gm. Piaseczno - spokojna, zielona okolica z bardzo dobrym dojazde...

  • Dom Piskórka rynek pierwotny ul.

    Piskórka

    • 1 070 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 811 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny 136,8 m² | działka 1001 m² | otulina Parku ChojnowskiegoNa sprzedaż komfortowy, energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni 136,80 m²,...

  • Dom Piskórka gm. Prażmów
    1 / 12
    Dom Piskórka gm. Prażmów

    Piskórka

    • 1 170 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 8 603 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny 136,8 m | działka 1001 m | otulina Parku Chojnowskiego Na sprzedaż komfortowy, energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni 136,80 m, p...

  • Dom Piskórka gm. Prażmów
    1 / 9
    Dom Piskórka gm. Prażmów

    Piskórka

    • 1 170 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 8 603 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Czy marzysz o domu blisko Warszawy, ale z dala od miejskiego zgiełku? Chcesz budzić się wśród zieleni, w ciszy, z widokiem na las, a jednocześnie mieć szybki dojazd do stolicy? Ma...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Łoś gm. Prażmów
    Dom Łoś gm. Prażmów

    Łoś

    • 1 600 000 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 7 805 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Komfort, przestrzeń i spokój - nowoczesny dom w stanie deweloperskim | Łoś k. Piaseczna Szukasz przestronnego domu z potencjałem, w otoczeniu zieleni, a jednocześnie z wygodnym doj...

  • Dom Łoziska gm. Lesznowola,
    1 / 12
    Dom Łoziska gm. Lesznowola,

    Łoziska

    • 640 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 6 275 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę: Apartamenty Zielona Przystań - kameralne, dwupoziomowe apartamenty położone w spokojnej miejscowości Łoziska, tuż obok Piaseczna. T...

  • Dom Łoziska gm. Lesznowola,
    1 / 8
    Dom Łoziska gm. Lesznowola,

    Łoziska

    • 940 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 8 786 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę: Apartamenty Zielona Przystań - kameralne, dwupoziomowe apartamenty z ogrodem, położone w spokojnej miejscowości Łoziska, tuż obok Pi...

  • Idealna lokalizacja Józefów
    1 / 13
    Idealna lokalizacja Józefów

    Józefów

    • 2 250 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ciekawa oferta dla inwestora ew. pod działalność gospodarczą lub dla dużej rodziny - można urządzić 2 niezależna mieszkania. Duży, piętrowy, podpiwniczony dom na 1 500 m działce,...

  • Dom dla wielopokoleniowej rodziny / Duża działka
    1 / 7
    Dom dla wielopokoleniowej rodziny / Duża działka

    Józefów

    • 3 200 000 zł cena
    • 547 m2 powierzchnia
    • 5 851 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom zlokalizowany w sercu Józefowa, który został zbudowany w latach 80-tych i rozbudowany w roku 2005. Budynek jest położony na działce o powierzchn...

  • 2 niezależne domy. Doskonała inwestycja!
    1 / 16
    2 niezależne domy. Doskonała inwestycja!

    Józefów

    • 1 540 000 zł cena
    • 354 m2 powierzchnia
    • 4 351 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W ofercie do sprzedania dwa domy 274 m2, 80 m2 na działce 792 m2 położone po zachodniej stronie Józefowa, na granicy z Falenicą.  Główny dom o powierzchni 274 m2 składa się z: Par...

  • Piękny drewniany dom | duża działka
    1 / 9
    Piękny drewniany dom | duża działka

    Józefów

    • 1 410 000 zł cena
    • 214 m2 powierzchnia
    • 6 589 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż duży, dom o konstrukcji drewnianej i powierzchni 214,4 m² oraz wolnostojący garaż na dwa samochody. Budynki są usytuowane na malowniczej działce o powierzchni 1962 m²,...

  • Bliźniak w doskonałej lokalizacji!
    1 / 14
    Bliźniak w doskonałej lokalizacji!

    Józefów

    • 2 600 000 zł cena
    • 255 m2 powierzchnia
    • 10 197 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję dom w zabudowie bliźniaczej, podpiwniczony, w stanie deweloperskim wybudowany na kameralnym osiedlu w Józefowie. Powierzchnia użytkowa domu: 255,56 m2, działka 366 m2. Funk...

  • Piętrowy dom Chylice, do remontu
    1 / 2
    Piętrowy dom Chylice, do remontu

    Piaseczno

    • 845 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 634 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o powierzchni 150 m2, usytuowany na działce 846 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w Chylicach, gmina Piaseczno. Cicha i spokojna okolica. Klika kroków od rzeki Jeziorka. Budy...

  • Dom z działką blisko lasu
    1 / 6
    Dom z działką blisko lasu

    Józefów

    • 1 428 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 19 562 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o powierzchni 73 m², położony w urokliwej i spokojnej części Józefowa, przy ul. Nadwiślańskiej 250B. Nieruchomość usytuowana na dużej działce o powierzchni 3900 m²,...

  • Bliźniak z ogródkiem, gotowy do wprowadzenia
    1 / 16
    Bliźniak z ogródkiem, gotowy do wprowadzenia

    Otwock

    • 1 415 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 10 640 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 114,85 m2 wraz z przynależnym, jednostanowiskowym garażem w bryle budynku. Nieruchomość wybudowana pod koniec 2021r roku, wy...

  • Dom na działce wschodni Józefów cisza
    1 / 8
    Dom na działce wschodni Józefów cisza

    Józefów

    • 1 050 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka z domem w bardzo dobrej lokalizacji, PKP/SKM ok 700m. Działka o powierzchni 867m2 z piętrowym domkiem i piwnicą, do remontu. Na posesji  dodatkowo mały domek...