• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Górą Kalwarią

(314)
  • 1 / 3
    Dom Józefów

    Józefów

    • 2 595 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 11 796 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż komfortowy nowoczesny dom wolnostojący o pow.220m2, położny w Józefowie. Dom oferowany jest w stanie deweloperskim.Wnętrza domu i styl do aranżacji i wykońc...

  • Dom Nowy Prażmów ul. Akacjowa

    Nowy Prażmów » ul. Akacjowa

    • 1 500 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 8 824 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom, który daje więcej niż tylko metryZapraszam do zapoznania się z ofertą domu położonego w zielonej, spokojnej części gminyPrażmów.To nie jest zwykła nieruchomość. To przestrzeń,...

  • Dom Piaseczno
    Dom Piaseczno

    Piaseczno

    • 1 620 000 zł cena
    • 243 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM W ZALESIU DOLNYM Przedstawiamy Państwu 3 poziomowy dom wolnostojący o powierzchni 243m2 położony na dużej działce 1500m2. Bardzo ciepły dom , zbudowany z podwójnej warstwy cer...

  • Dom Stara Wieś gm. Nadarzyn
    1 / 11
    Dom Stara Wieś gm. Nadarzyn

    Stara Wieś

    • 1 300 000 zł cena
    • 275 m2 powierzchnia
    • 4 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 8 pokojowy, wolnostojący dom o pow. użytkowej 222,3 m2 (pow. całkowitej 275,8 m2) zlokalizowany na działce o pow. 1109 m2 w Starej Wsi gm. Nadarzyn. Dobra lokali...

  • Dom 186 m w okolicach Konstancina

    Czarnów

    • 1 800 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 9 678 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży dom 186 mkw, na działce 1100 mkw.Dom składa się z: sześciu pokoi, salon jest połączony z jadalnią i kuchnią 80 mkw, garażu w oddzielnym budynku na dwa samochody 60...

  • Dom Głosków rynek pierwotny ul.

    Głosków

    • 1 500 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom z charakterem w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji pod Warszawą.Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w zielonej i...

  • Dom Konstancin-Jeziorna Jastrzębie rynek pierwotny ul.

    Konstancin-Jeziorna

    • 990 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 8 919 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    DOM, który łączy naturę, architekturę i wygodę życiaZapraszam do zapoznania się z ofertą domu w kameralnej inwestycji Dziesiąty Bawarski, miejscu, gdzie nowoczesna architektura spo...

  • Nowoczesny dom modułowy 114 m²
    1 / 16
    Nowoczesny dom modułowy 114 m²

    Nowy Prażmów

    • 732 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 5 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy wyjątkową ofertę nowoczesnego domu modułowego, zaprojektowanego z myślą o komforcie codziennego życia, funkcjonalnym układzie pomieszczeń oraz szybkim czasie realizacj...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Osieck, Ks. Aleksandra Olszewskiego
    1 / 14
    Dom Osieck, Ks. Aleksandra Olszewskiego

    Osieck

    • 4 150 000 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 7 411 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Cisza | Prywatność | Samowystarczalność | Strefa SPA | Duża działka | 30 minut od Warszawy Oferujemy na sprzedaż wyjątkowa, nowoczesna rezydencja położona w Osiecku (powiat otwocki...

  • Dom Łoś gm. Prażmów, Spółdzielcza
    1 / 15
    Dom Łoś gm. Prażmów, Spółdzielcza

    Łoś

    • 1 600 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 6 809 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Komfort, przestrzeń i spokój - nowoczesny dom w stanie deweloperskim | Łoś k. Piaseczna Szukasz przestronnego domu z potencjałem, w otoczeniu zieleni, a jednocześnie z wygodnym doj...

  • Dom w stanie surowym zamkniętym
    1 / 16
    Dom w stanie surowym zamkniętym

    Janów

    • 549 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 2 890 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję Państwu na sprzedaż dom wolnostojący znajdujący się w dobrej lokalizacji wśród domów jednorodzinnych, położony w miejscowości Janów (województwo mazowieckie, powiat sochacz...

  • Przestronny dom 167 m z ogrodem blisko Warszawy
    1 / 16
    Przestronny dom 167 m z ogrodem blisko Warszawy

    Sierzchów

    • 1 195 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 7 156 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o powierzchni użytkowej 167,48 m² został zaprojektowany z myślą o wygodzie codziennego życia. Funkcjonalny układ pomieszczeń zapewnia wyraźny podział na strefę dzienną na part...

  • Działka 3700m + Dom 180m + Budynek 160m BLISKO CPK
    1 / 16
    Działka 3700m + Dom 180m + Budynek 160m BLISKO CPK

    Karolina

    • 1 330 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 7 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker UWAGA: SPRZEDAŻ BEZPOŚEDNIA! Dom nie podlega wysiedleniom w ramach inwestycji Centralnego Po...

  • Dom Zalesie Dolne gm. Piaseczno
    Dom Zalesie Dolne gm. Piaseczno

    Piaseczno

    • 8 000 000 zł cena
    • 985 m2 powierzchnia
    • 8 122 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Unikalna rezydencja w Zalesiu Dolnym w Piasecznie. 985m2 powierzchni na działce ok.4300m2 z urządzonym pięknym ogrodem. Lniany porastające pnie drzew dodają baśniowego uroku temu z...

  • Sprzedam lub zamienię dom Podlaskie
    1 / 4
    Sprzedam lub zamienię dom Podlaskie

    Jatne

    • 195 800 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 2 448 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam zamienię lub sprzedam dom w okolicach Augustowa i parku Biebrzańskiego .Dom nadaje się do zamieszkania.W domu jest kuchnia 2pokoje jest łazienka, przedpokój komora w komorze...

  • 30 min od Centrum Warszawy – dom z dużą działką
    1 / 16
    30 min od Centrum Warszawy – dom z dużą działką

    Tomice

    • 1 795 000 zł cena
    • 202 m2 powierzchnia
    • 8 887 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom, który spełni wszystkie Twoje marzenia – przestrzeń, komfort i natura tuż za progiem! Wyobraź sobie poranki wśród śpiewu ptaków, poranną kawę na tarasie z widokiem na zieleń i...

  • Dom Piaseczno,
    1 / 6
    Dom Piaseczno,

    Piaseczno

    • 1 289 900 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 9 021 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MDP Partners prezentuje: Na sprzedaż przestronny, 5-pokojowy dom w zabudowie szeregowej, położony w nowej inwestycji w Piasecznie. To propozycja dla osób, które chcą połączyć komf...

  • Dom Głosków gm. Piaseczno, Millenium
    1 / 14
    Dom Głosków gm. Piaseczno, Millenium

    Głosków

    • 1 690 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 9 087 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Głosków przy ul. Millenium. Działka o powierzchni 1405 m² zapewnia dużo przestrzeni i prywatności, co je...

  • Dom parterowy pod Nadarzynem z szybkim dojazdem
    1 / 15
    Dom parterowy pod Nadarzynem z szybkim dojazdem

    Stara Wieś

    • 2 400 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 12 372 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowe, eleganckie domy parterowe zlokalizowane w kameralnej inwestycji Osiedle Bałtycka w Starej Wsi obok Nadarzyna w dwóch dostępnych i wygodnych powierzchniach 194,91...

  • Dom parterowy z szybkim dojazdem do Warszawy
    1 / 16
    Dom parterowy z szybkim dojazdem do Warszawy

    Stara Wieś

    • 2 500 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 12 627 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż