• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Nowy Sącz

(35)
  • Dom Nowy Sącz ul. Tarnowska

    Nowy Sącz » ul. Tarnowska

    • 1 199 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 4 441 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja oferuje do sprzedaży nierucho...

  • Dom Nowy Sącz ul. Bogusławy Agaty Konstanty

    Nowy Sącz » ul. Konstanty

    • 1 250 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży dwukondygnacyjnego domu w zabudowie szeregowej, usytuowanego w spokojnej i prestiżowej lokalizacji Nowego Sacza. Nierucho...

  • Dom na osiedlu Gorzków - Nowy Sącz
    1 / 12
    Dom na osiedlu Gorzków - Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 1 440 000 zł cena
    • 253 m2 powierzchnia
    • 5 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z potencjałem w prestiżowej lokalizacji - Gorzków, Nowy Sącz! Marzysz o przestrzeni, komforcie i możliwości czerpania realnych zysków z wynajmu? Albo szukasz domu dla dwóch ro...

  • Dom Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 825 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom wolnostojący w Nowym Sączu. Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wybudowany w 2000 roku, o łącznej powierzchni 150 m2, usytuowany na 16 arowej działce. Rozkła...

  • Sprzedam dom (willę) w Nowym Sączu
    1 / 16
    Sprzedam dom (willę) w Nowym Sączu

    Nowy Sącz

    • 1 490 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 5 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Najważniejsze cechy prezentowanej nieruchomości: - pełne wyposażenie - możliwość natychmiastowego użytkowania nieruchomości; - lokalizacja bezpośrednio przy Parku Strzeleckim – ide...

  • NOWOCZESNE FUNKCJONALNE DOMY

    Nowy Sącz » Chruślice » ul. Księżycowa

    • 699 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 6 533 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz swojego miejsca na ziemi? Czegoś nowoczesnego ale w spokojnym miejscu?Chcesz mieć szybki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej?Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco na te py...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Nowy Sącz

    • 890 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 7 356 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Nowy Sącz

    • 1 525 019 zł cena
    • 328 m2 powierzchnia
    • 4 650 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kukla Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom z garażem i ogrodem (segment) oś. Wólki

    Nowy Sącz

    • 639 000 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 3 118 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Lokalizacja: Nowy Sącz, oś. Wólki (rynek wtórny). Oferta prywatna, BEZ PROWIZJI. BRAK CZYNSZU. - Do sprzedania 3 kondygnacyjny dom z garażem i ogrodem w zabudowie szerego...

  • Dom wolnostojący w Nowym Sączu sprzedam

    Nowy Sącz

    • 1 090 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 4 449 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam funkcjonalny dom jednorodzinny, dwukondygnacyjny z 2 garażami o powierzchni użytkowej 245 m2 położony przy ul. Juranda w Nowym Sączu. Budynek posiada dach dwuspadowy o ko...

  • Na sprzedaż Dom ul. Kraszewskiego Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 1 800 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 7 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Invest Home prezentuje na wyłączność sprzedaż domu przy ulicy Kraszewskiego w Nowym Sączu. Nieruchomość o powierzchni 250m2 znajduje się przy ulicy głównej w centrum Nowego Sącza....

  • Okazja Dom z dużym ogrodem

    Nowy Sącz

    • 499 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 2 354 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam do sprzedania dom wolnostojący Znajdujący się w malowniczej okolicy w Nowym Sączu ( osiedle helena) Dwa kilometry od Centrum Miasta. W obrębie kilometra Kościół, Szkoła,...

  • Sprzedam dom z dużym ogrodem

    Nowy Sącz

    • 600 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 5 406 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam. Sprzedam dom wolnostojący,podpiwniczony, możliwość adaptacji strychu . Dom posiada dwie łazienki oraz WC. Pięć pokoi jeden z klimatycznym kominkiem. Dom posiada wszystkie ni...

  • Sprzedam dom z ogrodem

    Nowy Sącz

    • 600 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 2 831 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam do sprzedania dom wolnostojący znajdujący się 2km od centrum Nowego Sącza ( osiedle helena) . Dom posiada dużą kuchnie ze spiżarnią, 2 łazienki ( wanna i prysznic z hydromasaże...

  • Idealny dom dla rodziny - Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 830 000 zł cena
    • 542 m2 powierzchnia
    • 1 532 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Invest Home ma przyjemność zaprezentować Państwu dom na sprzedaż położony w Nowym Sączu na ulicy Królowej Jadwigi. Dom idealnie nada się do aranżacji według własnego gustu. Wystró...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom na sprzedaż ------ Świniarsko----- 790 000

    Chełmiec

    • 790 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 591 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    POLECAMY !! Atrakcyjnie położony dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej 220m2 usytuowany na 12arowej działce zlokalizowany w miejscowości Świniarsko gm. C...

  • Domy w zabudowie bliźniaczej z wiatą samochodową - blisko miasta

    Świniarsko

    • 569 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 5 081 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej - lokalizacja w bliskim sąsiedztwie Nowego Sącza (Świniarsko) - spokojna i atrakcyjna okolica – 4,1km od rynku Nowego Sącza -...

  • Dom pod lasem z widokiem na Nowy Sącz
    1 / 15
    Dom pod lasem z widokiem na Nowy Sącz

    Chełmiec

    • 870 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 4 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom położony pod lasem w cichym i spokojnym miejscu, nadający się do prowadzenia działalności agroturystycznej. Dom położony jest w na granicy Nowego Sącza i Chełmca, blis...

  • BICZYCE VIEW - Widok, Prestiż i Komfort
    1 / 11
    BICZYCE VIEW - Widok, Prestiż i Komfort

    Biczyce Dolne

    • 665 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 8 210 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    BICZYCE VIEW: Ekskluzywne Domy w Zabudowie Szeregowej - Widok, Prestiż i Komfort! Lokalizacja: Biczyce Dolne k. Nowego Sącza Odkryj swoje nowe, wymarzone miejsce zamieszkania z z...

  • Dom Chełmiec
    1 / 15
    Dom Chełmiec

    Chełmiec

    • 1 270 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 350 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom wolnostojący o pow. użytkowej 165m2 usytuowany na pięknie zagospodarowanej krzewami 10 ar działce w Chełmcu. Dom wybudowany w 2010 r. techniką murowaną ocieplon...

  • Dom na sprzedaż Nowy Sącz, Chełmiec, Wielogłowy
    1 / 16
    Dom na sprzedaż Nowy Sącz, Chełmiec, Wielogłowy

    Chełmiec

    • 2 299 000 zł cena
    • 211 m2 powierzchnia
    • 10 896 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Klimczak Nieruchomości w wyłącznym zleceniu ma ogromną przyjemność zaprezentować dom zlokalizowany w Wielogłowach k. Nowego Sącza, który myśli za Ciebie - inteligentna przysz...

  • Dom 113m2, 8 ar, Świniarsko gm. Chełmiec
    1 / 16
    Dom 113m2, 8 ar, Świniarsko gm. Chełmiec

    Świniarsko

    • 879 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 7 779 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedaży: Budynek mieszkalny wolnostojący o pow. 113m2. z lat 2012-2013. Położony na 8 arowej działce. Działka ogrodzona z bramą wjazdową na pilota. Dojazd z dw...