dom na sprzedaż
30 mar 2026

Dom Łomnica ul.

woj. Lubelskie pow. włodawski gm. włodawski
Dodane 1 miesiąc temu, Poniedziałek, 30 marzec 2026 19:20
595 000 zł 75 m2
595 000 zł 75 m2 7 934 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 75 m2
Cena za metr 7 934 zł/m2
Typ domu Wolnostojące
ID oferty K37499585

Opis

Oferuję na sprzedaż całoroczny dom o powierzchni 75 m², położony na działce 970 m², na samym skraju Poleskiego Parku Narodowego, w gminie Urszulin, w powiecie włodawskim.

To doskonała propozycja dla osób, które szukają własnej przestrzeni do wypoczynku blisko natury, bez rezygnacji z komfortu i nowoczesnych technologii - 2 godziny drogi od Warszawy.

Najważniejsze atuty:
Nowoczesność i funkcjonalność - dom z 2022 roku, zbudowany w technologii szkieletowej na płycie fundamentowej, ocieplony i wykończony półbalem. Przemyślany układ pomieszczeń - 3 sypialnie, 2 łazienki, przestronny salon z kominkiem i w pełni wyposażona kuchnia. Technologia dla komfortu - każdy pokój wyposażony jest w indywidualny sterownik z możliwością zdalnej regulacji temperatury poprzez aplikację. Dom posiada monitoring oraz przygotowaną instalację pod montaż paneli fotowoltaicznych. Okna dwuszybowe antywłamaniowe z plisami dzień/noc i moskitierami. Woda gminna, ekologiczna oczyszczalnia ścieków. Przestrzeń i otoczenie - działka 970 m² ogrodzona, z dużym tarasem o ekspozycji południowo-zachodniej - świetne miejsce na relaks, spotkania i grillowanie. Na posesji znajduje się garaż blaszany mieszczący samochód typu kombi, a wokół domu położona jest kostka brukowa. Dom się składa z 2 kondygnacji oferując 3 sypialnie oraz 2 łazienki.

Parter:
- Korytarz z obszerną szafą wnękową w zabudowie,
- Salon z kominkiem i wyjściem na taras,
- Kuchnia w pełni wyposażona (zmywarka, piekarnik, płyta indukcyjna, mikrofalówka, lodówka),