• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Białka
  • Marcyporęba
  • Karakule
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Brzezia Łąka

(3)
  • Działka pod budowę domu - fundament i projekt
    1 / 16

    Nowe

    Działka pod budowę domu - fundament i projekt

    Brzezia Łąka

    • 349 000 zł cena
    • 899 m2 powierzchnia
    • 389 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod budowę domu (z fundamentami i projektem) - Brzezia Łąka, ul. Porzeczkowa Powierzchnia: 899 m²Typ działki: Budowlana (z rozpoczętą budową)Media: W drodzePrzeznaczenie:...

  • Dom Brzezia Łąka gm. Długołęka
    1 / 11
    Dom Brzezia Łąka gm. Długołęka

    Brzezia Łąka

    • 1 389 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 9 260 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opiekun Oferty: Barbara Bober Tel: [tel] Nowoczesny dom wolnostojący Brzezia Łąka Piękny dom wolnostojący powierzchni użytkowej 150 m2 (w tym garaż). Powierzchnia działki ok. 1500...

  • Działka Brzezia Łąka ul. Szkolna

    Brzezia Łąka » ul. Szkolna

    • 240 000 zł cena
    • 955 m2 powierzchnia
    • 252 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    # OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE#Ślężańskie biuro AP Powierska Nieruchomości mieszczące się w Sobótce przy ulicy Rynek 9 prezentuje:Na sprzedaż działka budowlana - mieszkaniowa z zab...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Piękny dom gotowy do zamieszkania/garaż/pompa ciepła/ogród w Biel...

    Bielawa

    • 795 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam gotowy do zamieszkania od zaraz dom z garażem (połowa bliźniaka), o powierzchni ok 120 m2 znajdujący się na dużej działce (450m2). Dom zamieszkały od lipca 2019 r. Dom...

  • 1 / 2
    Działka Nadolice Wielkie

    Nadolice Wielkie

    • 1 080 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Bardzo atrakcyjnie położona działka usługowo-przemysłowa w I linii zabudowy bezpośrednio przy trasie na Jelcz Laskowice o pow 3600 m2 Wszystkie media miejskie Na terenie objęty...

  • 1 / 2
    Działka Nadolice Wielkie

    Nadolice Wielkie

    • 4 800 000 zł cena
    • 16 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o atrakcyjnym położeniu pod zabudowę jednorodzinną powierzchnia 16 000 m2 wszystkie media cena 300 zł za m2 plus WAT ---DON--- Waldemar Zołoteńki kom [tel]...

  • 1 / 2
    Działka Nadolice Wielkie

    Nadolice Wielkie

    • 3 900 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z dopuszczeniem usług nie uciążliwych pow 13000 m2 Woda miejska, prąd . Dojazd drogą asfaltową, cena plus WAT Zapraszam ---DON--- Waldemar Zołoteńki kom [...

  • prywatne

    Nadolice Małe

    • 297 000 zł cena
    • 1 288 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam gorąco na sprzedaż działki budowlane pod zabudowę jednorodzinną w malowniczej, cichej i zielonej okolicy pod Wrocławiem. Działki zlokalizowane są z bardzo dobrym dojazdem d...

  • Dom Kiełczówek

    Kiełczówek

    • 6 500 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Super segment całkowicie umeblowany z garażem i działką narożną Powierzchnia użytkowa 117 m2 działka 450 m2 Ogrzewanie podłogowe, na pompy ciepła, w oknach rolety mechaniczne, dz...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Nadolice Wielkie

    • 1 349 000 zł cena
    • 264 m2 powierzchnia
    • 5 110 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SDP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Działka Nadolice Wielkie

    Nadolice Wielkie

    • 300 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na powstającym osiedlu kilka działek budowlanych z dopuszczeniem usług nieuciążliwych pod zabudowę jednorodzinną, powierzchnia działki 1000 m2 dojazd drogą gminną oraz osiedlową w...

  • Działka (800 m2) ok. Pistacjowej MEDIA (Pietrzykowice)
    1 / 7
    Działka (800 m2) ok. Pistacjowej MEDIA (Pietrzykowice)

    Pietrzykowice

    • 420 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 525 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w Pietrzykowicach - okolice ul. Pistacjowej. Działka posiada media: prąd, wodę i kanalizację. Lokalizacja: Pietrzykowice (około 5 km od granicy Wr...

  • Dom Pietrzykowice rynek pierwotny ul. Kasztanowa

    Pietrzykowice » ul. Kasztanowa

    • 1 279 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 7 146 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    PRZEDSPRZEDAŻ Brak podatku PCC Oferta na wyłączność. Polecam nową rodzinną inwestycję w Pietrzykowicach, przy ul. Kasztanowej. Kameralny charakter zabudowy będzie s...

  • Odkryj Magię Podkowy Leśnej–Perła Nadolic Wielkich

    Nadolice Wielkie » ul. Żurawia

    • 289 000 zł cena
    • 939 m2 powierzchnia
    • 308 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W sercu malowniczej Podkowy Leśnej, w Nadolicach Wielkich, u zbiegu ulic Orlej i Żurawiej rozpościera się działka budowlana, która zaprasza do odkrycia swojej niepowtarzalnej urody...

  • Dom oleśniczka gm. Długołęka
    1 / 15
    Dom oleśniczka gm. Długołęka

    Oleśniczka

    • 1 399 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 8 968 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opiekun oferty: Sebastian Matczak Licencja PFRN 31726 tel. [tel] Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 156 m2 Nieruchomość posadowiona jest na działce o powierzchn...

  • Dom Pietrzykowice gm. Kąty Wrocławskie
    1 / 6
    Dom Pietrzykowice gm. Kąty Wrocławskie

    Pietrzykowice

    • 10 200 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Domy w zabudowie bliźniaczej 3 i 6 pokoi. Dodatkowo możliwość wynajmu domu wolnostojącego 6 - pokojowy. Opiekun Oferty Svitlana Luts Otoczenie nieruchomości: Nieruchomość znajduj...

  • Lokal użytkowy Pietrzykowice gm. Kąty Wrocławskie, Wspólna
    1 / 15
    Lokal użytkowy Pietrzykowice gm. Kąty Wrocławskie, Wspólna

    Pietrzykowice

    • 5 065 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Opiekun oferty Jakub Kruszyński Tel. [tel] Do wynajęcia lokal znajdujący się w nowoczesnym budynku z 2023 roku, zlokalizowanym w miejscowości Pietrzykowice w aglomeracji wrocławsk...

    1 / 15
    Lokal użytkowy Pietrzykowice gm. Kąty Wrocławskie, Wspólna

    Pietrzykowice

    • 2 681 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Opiekun oferty Jakub Kruszyński Tel. [tel] Do wynajęcia lokal biurowy znajdujący się w nowoczesnym budynku oddanym do użytku w 2023 roku. Nieruchomość doskonale sprawdzi się jako s...

  • Dom Oleśniczka rynek pierwotny

    Oleśniczka

    • 679 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 5 905 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    PROMOCJA 679 000 ZŁ (cena regularna 717 000 zł) Na sprzedaż energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 115,70 m2. Harmonogram płatności 10/90 !...

  • Mieszkanie Kiełczówek rynek pierwotny ul. Krótka

    Kiełczówek » ul. Krótka

    • 549 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 5 904 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż Mieszkanie Willowe z balkonem ZAKOŃCZENIE BUDOWY październik 2025 Rynek pierwotny. Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC. Z przyjemnością prezentujemy Pań...

  • Dom Pietrzykowice ul. Szczęśliwa

    Pietrzykowice » ul. Szczęśliwa

    • 1 470 000 zł cena
    • 227 m2 powierzchnia
    • 6 476 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    English version below Do sprzedania DOM WOLNOSTOJĄCY, Pietrzykowice, gm. Kąty Wrocławskie, 5 km od granic Wrocławia, 12 km do wrocławskiego Rynku DOM niezwykle funkcjonaln...

  • Dom Pietrzykowice ul. Smolecka

    Pietrzykowice » ul. Smolecka

    • 1 590 000 zł cena
    • 343 m2 powierzchnia
    • 4 636 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    English version below Do sprzedania DOM WOLNOSTOJĄCY, Pietrzykowice, gm. Kąty Wrocławskie, 5 km od granic Wrocławia, 12 km do wrocławskiego Rynku DOM niezwykle funkcjonal...

  • Dom Kiełczówek rynek pierwotny ul. Krótka

    Kiełczówek » ul. Krótka

    • 699 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 6 853 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej 5 min od Wrocławia z dużym ogrodem ZAKOŃCZENIE BUDOWY kwiecień 2025 Rynek pierwotny. Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC. Z...

  • Dom Kiełczówek rynek pierwotny ul. Krótka

    Kiełczówek » ul. Krótka

    • 659 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 7 087 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej 5 min od Wrocławia z dużym ogrodem ZAKOŃCZENIE BUDOWY październik 2025 Rynek pierwotny. Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC....

  • Dom Kiełczówek rynek pierwotny ul. Krótka

    Kiełczówek » ul. Krótka

    • 669 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 7 194 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej 5 min od Wrocławia z dużym ogrodem ZAKOŃCZENIE BUDOWY czerwiec 2025 Rynek pierwotny. Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC. Z...

  • Dom Pietrzykowice rynek pierwotny ul. Bursztynowa

    Pietrzykowice » ul. Bursztynowa

    • 1 270 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 8 699 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do sprzedania DOM w trakcie budowy W ZBUDOWIE BLIŹNIACZEJ, STANDARD DEWELOPERSKI Pietrzykowice, gm. Kąty Wrocławskie, 5 km od granic Wrocławia. Rynek pierwotny. Kupujący nie...

  • Dom Pietrzykowice rynek pierwotny ul. Bursztynowa

    Pietrzykowice » ul. Bursztynowa

    • 1 270 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 8 699 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Lokal Pietrzykowice ul. Smolecka

    Pietrzykowice » ul. Smolecka

    • 1 590 000 zł cena
    • 343 m2 powierzchnia
    • 4 636 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Pietrzykowice ul. Smolecka

    Pietrzykowice » ul. Smolecka

    • 1 590 000 zł cena
    • 343 m2 powierzchnia
    • 4 636 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Dom Nadolice Małe rynek pierwotny

    Nadolice Małe

    • 780 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 7 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania DOM WOLNOSTOJĄCY , Nadolice Małe, gm. Czernica, 4 km od granic Wrocławia. Rynek pierwotny Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC! Termin oddania - 09.2...

  • Dom Oleśniczka rynek pierwotny

    Oleśniczka

    • 679 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 5 905 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Dom Pietrzykowice ul. Smolecka

    Pietrzykowice » ul. Smolecka

    • 1 590 000 zł cena
    • 343 m2 powierzchnia
    • 4 636 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom oleśniczka gm. Długołęka
    Dom oleśniczka gm. Długołęka

    Oleśniczka

    • 896 300 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 470 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opiekun oferty: Emilian Janusz Tel. [tel] Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości Podstawowe informacje: Dom wolnostojący jednorodzinny w stanie deweloperskim o powierzchni mie...