• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy w zabudowie bliźniaczej Siepietnica

(1)
  • Dom Siepietnica

    Siepietnica

    • 589 900 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 2 360 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Zapraszamy do zapoznania się z nową, wyjątkowo interesującą ofertą sprzedaży funkcjonalnego i pełnego potencjału domu w zabudowie bliźniaczej gotowego do zamieszkania, zlokalizowa...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom w Centrum Jasła

    Jasło

    • 830 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 3 075 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam bardzo ładny dom z ogrodem w Jaśle, usytuowany w centrum miasta (2-3min.pieszo od Jasielskiego Domu Kultury),obiekt w zabudowie zwartej na spokojnej ulicy. Budynek dwu pię...

  • 1 / 4
    Moszczenica, 1/2 domu z działką 16 a, 663S/2023

    Moszczenica

    • 85 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 1 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do sprzedania 1/2 domu w Moszczenicy o powierzchni ok. 50 m2. 2 pokoje z kuchnią. Działka o powierzchni 16 arów. Wjazd na działkę z drogi asfaltowej, działka częściowo ogrodzona. D...

  • Gorlice, dom w zabudowie bliźniaczej, 678S/2024

    Gorlice

    • 699 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 6 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do sprzedania dom murowany, w stanie deweloperskim, o powierzchni ok. 100 m2, położony w Gorlicach, w zabudowie bliźniaczej. Inwestycja w trakcie realizacji. Na parterze znajdują s...

  • Dom Sławęcin

    Sławęcin

    • 329 900 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 3 142 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość położoną w Sławęcinie, Gm. Skołyszyn. To idealne miejsce dla osób poszukujących własnej przestrzeni w zielonej okolicy i jednocz...

  • Dom Dobrucowa

    Dobrucowa

    • 169 900 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 428 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    MUROWANO-DREWNIANY BLIŹNIAK Z PIĘKNĄ, PRZESTRZENNĄ DZIAŁKĄ DOBRUCOWA, GM. TARNOWIEC! Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejsco...