• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Poznań
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Stary Targ

(1)
  • 1 / 2
    Mieszkanie Stary Targ

    Stary Targ

    • 220 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Witam,sprzedam mieszkanie: *Bezczyszowe *Tanie w utrzymaniu * Do mieszkania przynależą: -2 ogródki -garaz - piwnica w której znajduje się piec do c.o, a w kominie zamontowany...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe

    Sztum

    • 300 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,49m,2. Mieszkanie ciepłe słoneczne. Centrum miasta Sztum, os. Nad Jeziorem Mieszkanie z balkonem przynależna piwnica. Parking tyl...

  • Mieszkanie 3 pokoje w centrum Malborka

    Malbork

    • 279 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w bloku trzyklatkowym. Budynek jest po termomodernizacji, z estetyczną klatką, nową windą i domofonem. Przed blokiem znajduje się parking d...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Malbork

    • 250 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 4 238 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Malbork
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Malbork

    • 260 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Gaudium nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Malbork

    • 299 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Gaudium nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Dzierzgoń ul. Odrodzenia

    Dzierzgoń » ul. Odrodzenia

    • 220 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 5 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    TYLKO U NAS! Mieszkanie  3-pokojowe, usytuowane w ścisłym centrum miasta.LOKALIZACJA: Miasto Dzierzgoń leży w powiecie Sztumskim. Jest to bardzo malownicza i prężnie rozwijająca si...

  • Mieszkanie Dzierzgoń ul. Osiedle Im. Władysława Jagiełły

    Dzierzgoń » os. Osiedle im. Heleny i Władysława Śliwowskich

    • 350 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 5 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie w Dzierzgoniu, położone na osiedlu Władysława Jagiełły. To idealne rozwiązanie dla rodzin, par lub osób szukających przes...

  • Apartament na parterze, La Cala Golf

    Nowa Wieś Malborska

    • 1 943 550 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 12 301 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Osiedle zamknięte z dużym basenem i pięknym ogrodem krajobrazowym– Podłogi z kremowego marmuru w całym pomieszczeniu– Klimatyzacja ciepła/zimna– W pełni wyposażona kuchnia m.in. ur...

  • Mieszkanie Dzierzgoń ul. Im. Janka Krasickiego

    Dzierzgoń » os. Krasickiego

    • 329 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 394 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Tylko u nas!Na sprzedaż funkcjonalne, ustawne, 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Dzierzgoniu, os. im. Janka Krasickiego, ścisłe centrum miasta.LOKALIZACJA: Miasto Dzierzgoń le...

  • 3 pokojowe mieszkanie Sztum

    Sztum

    • 355 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 51,4 m2 z dużym przedpokojem z szafą wnękową oraz oddzielną kuchnią i łazienką. W pokojach i przedpokoju na podłodze jest parkiet w dobrym stani...

  • Wygodne mieszkanie w doskonałej lokalizacji
    1 / 8
    Wygodne mieszkanie w doskonałej lokalizacji

    Malbork

    • 389 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 481 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie znajdujące się na 1. piętrze w 10-piętrowym bloku. Posiada 3 pokoje, osobną kuchnię oraz balkon. Wszystkie drzwi w mieszkaniu wymienione...

  • Mieszkanie Sztum ul. Reja

    Sztum » ul. Reja

    • 420 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 6 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż jasne, słoneczne i wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,91 m2, położone w jednej z najlepszych lokalizacji w Sztumie.Dwustronny układ mieszkania zapewnia...

  • Przestronne mieszkanie z działką i pom.gospodarczym, Fiszewo
    1 / 11
    Przestronne mieszkanie z działką i pom.gospodarczym, Fiszewo

    Fiszewo

    • 199 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 2 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny oraz działka z pomieszczeniem gospodarczym, w uroczej wsi Fiszewo, 18 km od Elbląga. Mieszkanie o powierzchni 92,15 m2 położone na komfortowym I piętr...

  • Mieszkanie Malbork ul. Stare Miasto

    Malbork » ul. Stare Miasto

    • 325 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 019 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    !!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPERHOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI- duży balkon,- jasne wnętrze,- doskonała lokalizacja,- pełne zaplecze handlowo- usługowe,- blisko komunikacji miejskiej.-...