• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Markusy

(2)
  • Dom bliźniak
    1 / 14
    Dom bliźniak

    Markusy

    • 285 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 425 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Markusy

    • 260 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Bogaczewo

    Bogaczewo

    • 1 190 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 11 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu wyjątkowe siedlisko w miejscowości Bogaczewo. Dom w cichej sielankowej okolicy z dala od zgiełku miasta, na przestronnej i pięknie zagospodarowanej działce o p...

  • Dom Gronowo Górne

    Gronowo Górne

    • 859 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 545 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom w Gronowie Górnym w bezpośrednim sąsiedztwie Elbląga. Budynek całkowicie odnowiony. Otrzymał nowe ściany podłogi, sufity, schody, okna, oraz komin. Dach budynku zos...

  • Dom Elbląg ul. Morszyńska

    Elbląg » ul. Morszyńska

    • 850 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 5 183 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA PRZESTRONNY DOM W SPOKOJNEJ OKOLICY. Elbląg, ul. Morszyńska * Powierzchnia działki 478 mkw. * Powierzchnia domu 164 mkw. * 6 pokoi. * 2 ł...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Nowina

    • 1 199 000 zł cena
    • 470 m2 powierzchnia
    • 2 552 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Elbląg

    • 1 999 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 9 430 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 18
    Dom bliźniak

    Elbląg

    • 499 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 5 607 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Elbląg

    • 998 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 654 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AMERICAN HOME
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Elbląg » Krasny Las

    • 579 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 7 720 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AMERICAN HOME
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Elbląg

    • 680 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Stare Pole

    • 1 250 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 6 794 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Krzewsk

    • 950 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 3 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Elbląg

    • 10 500 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Czechowo

    • 2 550 000 zł cena
    • 539 m2 powierzchnia
    • 4 731 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dobra Oferta Pro
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Jegłownik

    • 499 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 19
    Dom szeregowiec

    Elbląg

    • 1 199 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 4 283 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Sorzedam dom Topolno Wielkie  gmina Rychliki
    1 / 17
    Sorzedam dom Topolno Wielkie gmina Rychliki

    Topolno Małe » ul. Osada

    • 150 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szulc&Szulc Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 12
    Dom bliźniak

    Bogaczewo

    • 1 499 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 9 548 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Dom Elbląg ul.

    Elbląg

    • 640 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 2 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Lokalizacja :Markusy - gmina wiejska w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie elbląskim.Markusy są położone 10 km na południe od Elbląga. Dom podcieniowy, usytuowany jest na...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Drużno

    • 160 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 1 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Dom Myślice ul.

    Myślice

    • 990 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 3 536 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    POSESJA Na sprzedaż - wyjątkowa nieruchomość w Myślicach. Twoje wymarzone miejsce na spokojne życie, gdzie możesz prowadzić działalność rolnicza, agroturystykę, lub stadnine koni.T...

  • PÓŁ BLIŹNIAKA Z DUŻĄ DZIAŁKĄ, JASNA, woj. pomor.
    PÓŁ BLIŹNIAKA Z DUŻĄ DZIAŁKĄ, JASNA, woj. pomor.

    Jasna

    • 110 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 2 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom nad Jeziorem Narie w Bogaczewie
    Dom nad Jeziorem Narie w Bogaczewie

    Bogaczewo

    • 1 280 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Budynek po byłej świetlicy w Bogaczewie nad jez. Narie
    Budynek po byłej świetlicy w Bogaczewie nad jez. Narie

    Bogaczewo

    • 2 000 000 zł cena
    • 288 m2 powierzchnia
    • 6 945 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę nr 126/12 o pow. 0,0781 ha zlokalizowaną w Bogaczewie wraz z budynkiem rekreacyjnym o pow. ok. 288m2 oraz udział do 1/11 części w działce nr 126/1 o obszarze 0,623...

  • Przestronny dom rodzinny z działką 2000 m²
    1 / 16
    Przestronny dom rodzinny z działką 2000 m²

    Minięta

    • 595 000 zł cena
    • 239 m2 powierzchnia
    • 2 490 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Minięta, gmina Dzierzgoń, w odległości zaledwie 3 km od miasta. To doskonała propozycja dla osób, które marzą o własnym domu po...

  • Na wynajem dom wolnostojący w Elblągu
    1 / 16
    Na wynajem dom wolnostojący w Elblągu

    Elbląg

    • 10 000 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Zamieszkaj wygodnie – przestronny dom na wynajem, ul. Nałkowskiej, Elbląg Ten dom daje Ci to, czego dziś najbardziej potrzeba: przestrzeń, spokój i pełen komfort codziennego życia...

  • Dom na Mazurach z linią brzegową i pomostem
    1 / 4
    Dom na Mazurach z linią brzegową i pomostem

    Bogaczewo

    • 800 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Pięknie położony dom murowany o powierzchni 140 m2 , położony na działce tuż przy jeziorze (10 m). Dom zlokalizowany jest nad jeziorem Narie w miejscowości Bogaczewo. Do nierucho...

  • Dom Elbląg ul. Łęczycka

    Elbląg » ul. Łęczycka

    • 2 599 000 zł cena
    • 361 m2 powierzchnia
    • 7 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    CZY CHCESZ ZOSTAĆ WŁAŚCICIELEM NAJPIĘKNIEJSZEGO DOMU W ELBLĄGU ?TAAAK !!! TO JEST TAAA NIEPOWTARZALNA OKAZJA !!!Marzysz o zamieszkaniu w najbardziej prestiżowym i unikalnym elbląsk...

  • Spokojna posiadłość na Pomorzu z dużym potencjałem
    Spokojna posiadłość na Pomorzu z dużym potencjałem

    Minięta

    • 1 250 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 7 576 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż Pomorze, okolice Dzierzgonia. Dom powierzchni 156 m.kw. oraz dom letni 50 m.kw.  Zapraszamy do zapoznania się z niepowtarzalną ofertą sprzedaży...

  • Dom Minięta ul.

    Minięta

    • 629 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 6 419 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    MARZYSZ O KAMERALNYM DOMU DLA SWOJEJ RODZINY NA WSI, A JEDNOCZEŚNIE BLISKO CYWILIZACJI ? To ta oferta jest właśnie dla Was !!Wyobraź sobie kameralny, przytulny dom w sercu malownic...

  • Dom Marwica ul.

    Marwica

    • 2 990 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 18 688 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!Na sprzedaż: Dom jednorodzinny wolnostojący z budynkami gospodarczymi. prywatnym lasem oraz działką rolna w miejscowości Marwica, wojewódz...