• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łękawka
  • Biedaczów
  • Tuławki
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Krzewsk

(1)
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Krzewsk

    • 950 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 3 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Gronowo Górne

    Gronowo Górne

    • 859 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 545 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom w Gronowie Górnym w bezpośrednim sąsiedztwie Elbląga. Budynek całkowicie odnowiony. Otrzymał nowe ściany podłogi, sufity, schody, okna, oraz komin. Dach budynku zos...

  • Działka Jelonki

    Jelonki

    • 249 000 zł cena
    • 5 660 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA Z WŁASNYM LASEM W JELONKACH * 5660 mkw * Kształt prostokątny * Teren częściowo zalesiony * Możliwość utworzenia natural...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Nowina

    • 1 199 000 zł cena
    • 470 m2 powierzchnia
    • 2 552 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Hala warsztat garaż do wynajęcia koło Elbląga
    1 / 13
    Hala warsztat garaż do wynajęcia koło Elbląga

    Komorowo Żuławskie

    • 2 500 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warsztaty, Hale do wynajęcia Mieszkanie w trakcie montażu łazienek oraz prysznica Mieszkanie 2x wc 2 hale każda ma wc Hala 100m2 ️ powierzchnia łączna obiektu to 300 m2 ️ Cena...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Markusy

    • 260 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Sorzedam dom Topolno Wielkie  gmina Rychliki
    1 / 17
    Sorzedam dom Topolno Wielkie gmina Rychliki

    Topolno Małe » ul. Osada

    • 150 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szulc&Szulc Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 14
    Dom bliźniak

    Markusy

    • 285 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 425 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jezioro

    • 219 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 3 712 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Drużno

    • 160 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 1 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Kompleks produkcyjno -magazynowy.

    Gronowo Górne

    • 9 999 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 1 818 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość składa się z hal produkcyjnych, zaplecza magazynowego oraz części socjalno-biurowej. Teren jest zagospodarowany, posiada odpowiednią infrastrukturę techniczną oraz dog...

  • Działka inwestycyjno - budowlana Gronowo Górne
    1 / 8
    Działka inwestycyjno - budowlana Gronowo Górne

    Gronowo Górne

    • 330 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w Gronowie Górnym, jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w okolicach Elbląga, oferuje ogromny potencjał zarówno pod zabudowę mieszkaniową, jak i inwestycy...

  • Działka inwestycyjna, S7, MPZP, media 7 352 m2
    1 / 15
    Działka inwestycyjna, S7, MPZP, media 7 352 m2

    Gronowo Górne

    • 599 000 zł cena
    • 7 352 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka usługowo-inwestycyjna o powierzchni 7 352 m2 położona w Gronowie Górnym, przy granicy Elbląga. Dogodna lokalizacja zapewnia szybki dojazd do drogi ekspresowej S7 oraz trasy...

  • Dom Marwica ul.

    Marwica

    • 2 990 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 18 688 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!Na sprzedaż: Dom jednorodzinny wolnostojący z budynkami gospodarczymi. prywatnym lasem oraz działką rolna w miejscowości Marwica, wojewódz...

  • Syndyk sprzeda udziały w grunatach Żurawiec, Żółwiniec, Jurandowo

    Jurandowo

    • 20 597 zł cena
    • 161 700 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SYNDYK MASY UPADŁOŚCI osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda zespół udziałów w trzech nieruchomościach gruntowych, położonych w obrębie Żurawiec, Żółwi...