• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rokitno Szlacheckie
  • Wola Grzymkowa
  • Kolbuszowa +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Przasnysz

(2)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Przasnysz

    • 360 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 807 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Przasnysz

    • 300 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 522 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ciechanów

    • 339 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 468 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Ciechanów
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ciechanów

    • 230 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 3 899 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Ciechanów
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ciechanów

    • 329 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 673 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Ciechanów
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ciechanów

    • 315 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 3 352 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Rezerwacja | Mieszkanie | Sprzedaż | 47,30 m2

    Ciechanów

    • 229 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 873 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na trzecim piętrze przy ul. 17 Stycznia 72 w Ciechanowie. W skład mieszkania o powierzchni 47,30 m2 wchodzą: · Salo...

  • Mieszkanie | ul. Opinogórska | 79,19 m2 | 3 pokoje

    Ciechanów

    • 680 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 8 608 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze przy ul. Opinogórskiej 11 w Ciechanowie, na osiedlu zamkniętym. W skład mieszkania o powierzchni 79,...

  • Apartament 116 m² pow. całkowita | Ostatnie piętro

    Ciechanów » ul. Armii Krajowej

    • 530 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 6 544 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    --- NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Apartament z panoramiczną przestrzenią – 116 m² powierzchni całkowitej ul. Armii Krajowej | Ciechanów Z przyjemnością prezentuje...

  • Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem
    1 / 14
    Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem

    Ciechanów

    • 389 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 5 894 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,56 m², położone przy ul. Karola Szwanke w Ciechanowie. Lokal znajduje się na trzecim piętrze czteropiętroweg...

  • Komfortowe mieszkanie nieopodal centrum miasta.

    Ciechanów

    • 465 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 6 284 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Z przyjemnością prezentuję wyjątkową nieruchomość o powierzchni użytkowej 74,2 m², która dzięki przemyślanemu wykorzystaniu powierzchni oferuje bardzo przestronne wnętrza. To pr...

  • Baranowo, 61,81 m2, 3 pokoje, balkon, garaż
    1 / 13
    Baranowo, 61,81 m2, 3 pokoje, balkon, garaż

    Baranowo

    • 255 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 181 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3-pokojowe mieszkanie na I piętrze, położone na trasie Mrągowo - Mikołajki. Idealne dla pary, małej rodziny. Sprawdzi się również inwestycyjnie. Link do wirtualnego spaceru: [url]...

  • CENTRUM CIECHANOWA | 3 POKOJE | PO REMONCIE

    Ciechanów » ul. Mickiewicza

    • 439 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 130 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    --- NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 54,1 m², położone na 3. piętrze w samym sercu Ciechanowa. To prop...

  • Nowe mieszkanie 58,88 m2 | 3 pokoje | Ciechanów

    Ciechanów » ul. Powstańców Wielkopolskich

    • 509 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 776 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 58,88 m2 na pierwszym piętrze w nowym bloku z windą w Ciechanowie przy ul. Powstańców Wielkopolskich 44 (inwes...