• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Księżyno
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Krasne

(2)
  • Dom Krasne

    Krasne

    • 590 000 zł cena
    • 333 m2 powierzchnia
    • 1 772 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący wraz z budynkami gospodarczymi w m. Krasne, gmina Lipiany. Nieruchomość składa się z 2 odrębnych lokali mieszkalnych w tym jeden lokal do remontu. Moż...

  • Nowe domy bliźniacze – surowy stan, Krasne

    Krasne

    • 698 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 4 848 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, realizowanego w ramach kameralnej inwestycji obejmującej o...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom 220 m2, Elżbiecin, gmina Krasne, powiat Przasnysz

    Krasne-Elżbiecin

    • 245 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 1 114 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Dom położony w miejscowości Elżbiecin, gmina Krasne, powiat Przasnysz, województwo mazowieckie. Powierzchnia domu 220m2. Parter 120m2, w którym znajduje się kotłownia, łazien...

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Maków Mazowiecki

    • 1 499 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 4 997 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Nowy Podoś

    • 440 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 4 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom z ogrodem + garaż, centrum Makowa Maz. Blisko zalew|las
    1 / 4
    Dom z ogrodem + garaż, centrum Makowa Maz. Blisko zalew|las

    Maków Mazowiecki

    • 929 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 4 740 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom z garażem w centrum Makowa Mazowieckiego 70 km od Warszawy | możliwość wydzielenia 2 mieszkań | pod działalność lub inwestycję Na sprzedaż dom jednorodzinny z dużym potencjał...

  • Działka 2000m2 z domem 110m2 - Paluki k. Ciechanowa
    1 / 3
    Działka 2000m2 z domem 110m2 - Paluki k. Ciechanowa

    Pałuki

    • 330 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam działkę o powierzchni 2000 m² zabudowaną domem jednorodzinnym ok. 110 m² w miejscowości Pałuki pod Ciechanowem. Dom do remontu, co daje możliwość własnej aranżacji lub ro...

  • Sprzedam dom letniskowy z działką budowlaną
    1 / 7
    Sprzedam dom letniskowy z działką budowlaną

    Maków Mazowiecki

    • 298 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 8 765 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam domek typu holenderski z działką budowlaną 1250m w Budzyno Bolki działka nr.55/1,dwa kilometry od Makowa Mazowieckiego. Domek czysty,zadbany w pełni umeblowany. Działka za...

  • DOM 105M2 | DZIAŁKA 1400M2 | DO WPROWADZENIA
    1 / 16
    DOM 105M2 | DZIAŁKA 1400M2 | DO WPROWADZENIA

    Łukowo

    • 989 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 9 420 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE -- Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość, zaprojektowaną z myślą o rodzinie szukającej komfortu, przestrzeni i wysokie...

  • Dom w sercu Makowa Mazowieckiego | Działka 821 m²

    Maków Mazowiecki » ul. Franciszkańska

    • 489 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 113 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Prywatność w centrum miasta | Działka z potencjałem | Niskie koszty utrzymaniaZ przyjemnością prezentujemy dom jednorodzinny o pow...