• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Niegłowice

(1)
  • Mieszkanie Niegłowice

    Niegłowice

    • 249 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż oferujemy parter domu jednorodzinnego, położonego w miejscowości Niegłowice, gmina Jasło - w cichej okolicy, z łatwym dostępem do miejskich udogodnień. To doskonał...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jasło

    • 440 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jasło

    • 285 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jasło

    • 510 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jasło

    • 350 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 738 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Jasło rynek pierwotny

    Jasło

    • 372 385 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro Nieruchomości Daniel Ulaszek ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży trzech mieszkań z nowej inwestycji Zielony Zakątek w Jaśle miejsca, w którym cis...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 349 900 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą wyjątkową i niezwykle atrakcyjną ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania w centrum Jasła, ul. Słowackiego - świeżo po kapitalnym remo...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 1 800 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie, które jednocześnie stanowi całe piętro domu jednorodzinnego w świetnej lokalizacji Jasła, ul. Karoliny Kózkówny....

  • Mieszkanie Jasło rynek pierwotny

    Jasło

    • 475 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WYJĄTKOWE MIESZKANIA Z PRYWATNYMI OGRODAMI - NOWA INWESTYCJA Z 2025 ROKU -JASŁO UL. ULASZOWICE! Z dumą prezentujemy kameralną inwestycję obejmującą cztery nowoczesne mieszkania...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 248 900 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 610 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż duże mieszkanie usytuowane na I piętrze, dwupiętrowego, ocieplonego bloku w Jaśle przy ul. Adama Mickiewicza. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 54m2 posiada ogr...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 329 900 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 873 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie świeżo po generalnym remoncie usytuowane na II piętrze, niskiego, ocieplonego bloku w Jaśle przy ul. Adama Mickiewicza. Mieszkanie po ge...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 439 900 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 6 196 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mamy przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie zlokalizowane na jednym z bardziej cenionych osiedli w Jaśle przy ul. Sikorskiego. Lokalizacja...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 180 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 3 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    MIESZKANIE Z DUŻYM POTENCJAŁEM UL. METZGERA JASŁO 52,5M2 DO GENERALNEGO REMONTU! Szukasz mieszkania, które możesz urządzić całkowicie po swojemu? Ta oferta to idealna propozyc...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 2 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze, czteropiętrowego, ocieplonego bloku w Jaśle przy ul. Szkoln...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 1 490 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie usytuowane na II piętrze, ocieplonego bloku w Jasła przy ul. Marii Skłodowskiej - Curie. Mieszkanie jest umeblowane i gotowe do...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 349 900 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 644 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni szacowanej na ok. 62 m z balkonem, 2- piętro, ul. Sikorskiego w Jaśle! Oferujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie...