• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Kiełkowice

(1)
  • Mieszkanie, 43 m², Warszawa
    1 / 7
    Mieszkanie, 43 m², Warszawa

    Kiełkowice

    • 555 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 907 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny o pow.43m2 zlokalizowany w Dzielnicy Rembertów w części Stary Rembertów. Mieszkanie 3-pokojowe, umiejscowione na parterze. Rozkład pomieszcze...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie gotowe do wynajęcia!!!

    Klucze

    • 1 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mam do wynajęcia mieszkanie w bloku. Jest to wynajem okazjonalny. Bardzo dobra lokalizacja. Blisko przystanek autobusowy, sklepy, banki, przychodnia idp... W wolnej chwili czas sp...

  • Mieszkanie w DOMU z podwórkiem
    Mieszkanie w DOMU z podwórkiem

    Bukowno

    • 1 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuje do wynajęcia 2 pokoje + kuchnia|+ łazienka + przedpokój w domu jednorodzinnym w Bukownie ul. Sławkowska . Płatne z góry + media według zużycia

  • Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe Mierzęcice -Osiedle

    Mierzęcice

    • 270 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 4 656 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Posiadam do sprzedania trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku na Osiedlu w Mierzęcicach. Powierzchnia mieszkalna lokalu wynosi 57,92 m2...

  • Mieszkanie Zawiercie

    Zawiercie

    • 420 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 5 676 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję do sprzedaży mieszkanie po remoncie o powierzchni 74.8m2 na IV piętrze z balkonem. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie składa dużego salonu, dwóch sypialni, kuchni...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Poręba

    • 389 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 378 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dąbrowa Górnicza

    • 531 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 297 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Myszków

    • 300 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 661 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zawiercie

    • 345 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 656 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dąbrowa Górnicza

    • 260 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dąbrowa Górnicza

    • 324 800 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 325 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dąbrowa Górnicza » Reden

    • 385 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 550 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Siewierz

    • 422 802 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Siewierz

    • 436 497 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • 3 POKOJE 2 BALKONY, NOWE RABATY, SIEWIERZ
    3 POKOJE 2 BALKONY, NOWE RABATY, SIEWIERZ

    Siewierz

    • 360 748 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 807 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokoje 1/2 h do centrum Krakowa 619 tysięcy !!
    1 / 4
    3 pokoje 1/2 h do centrum Krakowa 619 tysięcy !!

    Zawada

    • 619 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 3 POKOJE, BALKON, NOWE RABATY, SIEWIERZ
    3 POKOJE, BALKON, NOWE RABATY, SIEWIERZ

    Siewierz

    • 430 355 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 439 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 3 POKOJE, 2 BALKONY, NOWE RABATY, SIEWIERZ
    3 POKOJE, 2 BALKONY, NOWE RABATY, SIEWIERZ

    Siewierz

    • 455 941 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 769 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 3 POKOJE, 2 BALKONY, NOWE RABATY, SIEWIERZ
    3 POKOJE, 2 BALKONY, NOWE RABATY, SIEWIERZ

    Siewierz

    • 444 350 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 384 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dąbrowa Górnicza

    • 299 999 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 919 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dąbrowa Górnicza

    • 366 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Sosnowiec
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dąbrowa Górnicza

    • 850 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 6 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Sosnowiec
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Olkusz

    • 359 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Dąbrowa Górnicza Gołonóg, Kościelna
    1 / 15
    Mieszkanie Dąbrowa Górnicza Gołonóg, Kościelna

    Dąbrowa Górnicza

    • 349 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 490 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    !Mieszkanie bezczynszowe do własnej aranżacji! Dąbrowa Górnicza Górka Gołonoska ul. Kościelna. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 100,29m2, składa się z dwóch samodzielnych po...

  • Wynajem mieszkania
    1 / 9
    Wynajem mieszkania

    Olkusz

    • 1 300 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie w Olkuszu umowa okazjonalna więcej info pod nim [tel]

  • Słoneczne 3 pokoje z balkonem
    1 / 9
    Słoneczne 3 pokoje z balkonem

    Dąbrowa Górnicza

    • 429 999 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    pokojowe mieszkanie w Gołonogu przy ulicy Morcinka. *Brak podatku PCC 2% przy zakupie pierwszej nieruchomości (jeśli spełniasz warunki) — podatek 0 zł. Oszczędność ok. 9380 zł Jed...

  • mieszkanie na sprzedaż
    mieszkanie na sprzedaż

    Myszków

    • 420 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Słoneczne 3 pokoje z pełnym wyposażeniem – Myszków (ul. Sucharskiego), świetna lokalizacja i pełny metraż! Opis: Szukasz gotowego do wprowadzenia, ciepłego i funkcjonalnego mieszka...

  • Sprzedam mieszkanie 60, 25m
    Sprzedam mieszkanie 60, 25m

    Olkusz

    • 499 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w Olkuszu na ul. Nałkowskiej, bardzo dobra lokalizacja, mieszkanie o powierzchni 60,25 m2, dużo miejsc parkingowych, blisko szkoła, przychodnia,...

  • Nowoczesne mieszkania w spokojnej okolicy
    1 / 14

    Nowe

    Nowoczesne mieszkania w spokojnej okolicy

    Zawiercie

    • 432 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 968 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro Nieruchomości RE/MAX z przyjemnością prezentuje nową inwestycję deweloperską Zacisze Kromołów – kameralne osiedle mieszkaniowe położone w cichej, zielonej części miasta. Osie...