mieszkanie na sprzedaż
14 lut 2024

Mieszkanie Zawiercie

woj. Śląskie pow. zawierciański gm. zawierciański
Dodane 2 lata temu, środa, 14 luty 2024 22:20
420 000 zł 74 m2
420 000 zł 74 m2 5 676 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 74 m2
Cena za metr 5 676 zł/m2
Pokoje 3
Piętro 4
ID oferty K36409533

Opis

Oferuję do sprzedaży mieszkanie po remoncie o powierzchni 74.8m2 na IV piętrze z balkonem. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie składa dużego salonu, dwóch sypialni, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju. W salonie, kuchni, przedpokoju w łazience na podłogach płytki w pozostałych pomieszczeniach panele podłogowe.
Na ścianach gładzie gipsowe.Okna PCV. W kuchni meble na wymiar.

Mieszkanie znajduję się na Żabkach przy ulicy Wierzbowej. Blisko mieszkania przedszkole, szkoły, sklepy, ryneczek, przychodnia. Wejście do bloku zabezpieczone domofonem.
Zapraszam do prezentacji!

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C., zalecamy ich osobistą weryfikację.

Numer oferty: 6918
  • Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 74 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Zawiercie
  • Mieszkanie położone na 4 piętrze
  • Data dodania: 2024-02-14
  • Data aktualizacji: 2024-02-14
  • ID ogłoszenia: K36409533
  • Źródło: Lex Nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Mieszkania na sprzedaż Zawiercie, cena: od 357 000 do 483 000 zł, powierzchnia: od 63 do 86 m2
LN
Lex Nieruchomości Biuro nieruchomości · 20 ogłoszeń

Lex Nieruchomości Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika